Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne azt a helyzetet...

Hogyan lehetne azt a helyzetet megoldani, hogy ő tanul én pedig dolgozom, mégis együtt szeretnénk lenni? Mi a megoldás rá?

Figyelt kérdés
Mindketten elég érettek vagyunk és komolyan gondolkodunk.Én már 6éve dolgozom és saját lakásom is van(persze hitellel).Egyedül élek a válásom után,de megismerkedtem egy velem egyidős férfival aki egyetemre jár.Eljutottunk arra a szintre korban és gondolkodásban és a kapcsolatunk is érett rá,hogy összeköltözzünk.Így viszont lehetetlen még jó pár évig :S viszont nekem nem elég ennyi,de elengedni sem tudom
2013. dec. 12. 17:33
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
27..igen persze dolgozott,de azért ment vissza a suliba,mert nem kapott munkát..amit igen az meg minimálbér...hol lehetne kereseni jobb munkát levelező mellett?
2013. dec. 12. 18:09
 12/32 anonim ***** válasza:
58%
Semmi ösztömdij stb? En is egyetemista voltam mikor ösazeköltöztünk, beszaltam a rezsibe es a kajàba is....vagyis feleztük, nem èrtem mièrt baj hogy tanul...
2013. dec. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
78%

Vegyél példát a kérdezőktől. Ja és a válaszolók is ugyan azt írják ugyan arra a kérdésre, mert ha nem elég nevetséges.


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2013. dec. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
24%
Ha mindenki tanulni menne, aki minimált keres, akkor alig dolgoznának. De mit tanul? Az most egy friss papír lesz a kezében, mivel tapasztalat nem lesz benne, nem fog jobban keresni!
2013. dec. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
nekem van hitelem és sajnos nem elég csak az én pénzem kettőnkre.Ha elég lenne nem érdekelne...nincs ösztöndíja sem annyi pénze h bármibe beszálljon
2013. dec. 12. 18:14
 16/32 anonim ***** válasza:
66%

ha levelezőn lenne, és dolgozna, akkor a minimálbér is több mint a semmi, mindjárt be tudna szállni a rezsibe, kajába meg az egyéb dolgokba.

a lakáshitelt meg amúgy is te fizeted továbbra is, mivel a te lakásod.

a kérdés, hogy a barátod akar e veled élni, és ezért áldozatokat hozni.

Mert szerintem aki 27 évesen nappali tagozatos egyetemista és nulla jövedelme van, az minden csak nem érett.

2013. dec. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
37%
Hidd el, kérdező, ez az ember ( férfi ) nem akar felelősséget, meg munkát se akar. Neki otthon megvan mindene, a semmiért. Az meg nagyon ótvaros duma, hogy ő minimálbérért nem dolgozik. Megjegyzem: ő semmiért sem dolgozna. Ez egy nagyon kényelmes helyzet. Neki.
2013. dec. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
16%

utolsó 2 nagyon jól leírta!


Sok diplomás keres minimál bért. Egy diploma nem garancia semmire. 27 éves, egyetemista. Ez ok. De otthonra sem ad, szülei tartják el.. ez így... 27éves "férfi"

2013. dec. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
47%

18:31-essel értek egyet.

Elhiszem, h nagy a szerelem. Te tudod, mire volt elég ez az idő, és h tényleg ŐT akarod-e. Én tuti, h nem akarnék egy ilyen pasit magam mellé.

Kényelmes, nem akarja megeröltetni magát, nem akar kimozdulni a komfortzónájából. Aki ennyi idősen még tanul, és nincs keresete, csak a sulipadba menekül, azzal később is gondok lesznek. El tudod képzelni, h majd babát vársz, és támaszkodhat rá a család, mint kenyérkereső családfőre?


nem szétfújni akarom az álmodat, de ezt próbáld meg reálisan is átgondolni egyszer. Hogy milyen ember ő, és reálisan mire számíthatsz tőle. Te szorgalmas kislány 27 évesen gürizel, lakásod van, hitelre van gondod, összeköltözést, felelősségtelljes életet tevezel. Ezzel szemben ő: él a szülei nyakán, lakás tervek semmi, melóra húzza a száját. Gondolom a költözést is Te vetetted fel, és Te szeretnéd igazán. Nem parázott be ettől, h mit akarsz...?


(egyébként én a fősulit igaz nappalin csináltam, de a mastert már levelezőn, és kőkemény multi-igás állásom volt mellette. az évfolyamunkról majdnem mindenki így csinálta!)

2013. dec. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Utolsó miért szerinted miért jár egyetemre? Annyira nem lenne terve, nem járna oda. Másrészt ha otthon nincs veszekedés, elférnek hülye lenne hitelre lakást venni.
2013. dec. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!