Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem belebetegedett...

A feleségem belebetegedett abba, hogy elhagytam. Tehetek valamit érte? Kell egyáltalán tennem valamit?

Figyelt kérdés
Két hónapja derült ki, hogy megcsalt még a kapcsolatunk elején. Ennek már 6 éve, de a hűtlenség az hűtlenség. Akkor én elköltöztem. Most hallom, hogy kórházba került. Sokaktól hallottam, hogy nem eszik és gyógyszereket szed, mióta otthagytam, de azt gondotam, hogy csak hisztizik. Most viszont úgy tűnik, hogy komoly a dolog. Nem akarok visszamenni hozzá, de felelősnek érzem magam, azért, ami történt.
2014. márc. 4. 07:53
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
5%
Jóltetted hogy ott hagytad. AZt sajnálom hogy nem döglik meg a kórházban az ilyen.
2014. márc. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Nem szerettem még ki belőle. Úgy már találtam volna új párt és nem érdekelne, hogy mi van vele. Igenis fáj, amit művelt, de talán jobb lenne, ha hisztiznék ahelyett, hogy veszekedés nélkül kiléptem? Egy kapcsolat sem működik kölcsönös bizalom nélkül. Nem értem, hogy miért kell kihámozni az egészből azt, hogy sohasem szerettem?
2014. márc. 4. 15:56
 23/39 anonim ***** válasza:
Biztos van mas oka is annak, hogy ott hagytad.
2014. márc. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Nincs. A bizalom elvesztése elég ok.
2014. márc. 4. 17:22
 25/39 anonim ***** válasza:
37%

Ha szeretnéd a feleséged, 2 hétig durciztál volna a megcsalás miatt, aztán tovább lépsz. Ha jól értem 6 éve történt és egyszer, mindenki hibázhat.

Van egy olyan érzésem hogy rég el akarsz válni és kapva kaptál az alkalmon, hogy őt hibáztasd ezért és ne kelljen elmondanod hogy már nem szereted. Ehelyett most játszhatod a szegény felszarvazott férj szerepét.

Hagyjuk már. Én a helyedben a barátra haragudnék aki ezt megtette veled.

Ezért eldobni egy 7 éves kapcsolatot... persze.

l23

2014. márc. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
25%
Ha még mindig szeretnéd, akkor elgondolkodnál a megbocsátáson nem pedig durcáznál mint egy óvodás kisfiú, mert elvették az autóját. Ébredj már fel, több mint 5 éve történt meg egyszer !!! Ha folyamatosan, vagy többször csalt volna maximálisan igazad lenne, de a barátnődként a kapcsolatotok elején történt meg egyszer. Azóta szeretted elmondásod szerint, feleségül is vetted. A bizalom visszaszerezhető.
2014. márc. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:

Miért mondod, hogy durcáskodom, mikor ő játssza a sértődöttet? Én szépen, vagdalózás nélkül hagytam ott. Ti meg itt hajtogatjátok, hogy nem szerettem, nem szerettem, mikor szépen leírtam, hogy igenis szerettem, de csalódtam benne.

Még egyszer megkérdezem, melyik a rosszabb, szép csendben elválni, vagy egy bizalom nélküli kapcsolatban élni?

Tudom, erre nem fogtok válaszolni, csak "nem szeretted, nem szeretted" jön majd, mert mindig minden csak fekete és fehér.

2014. márc. 7. 10:05
 28/39 anonim ***** válasza:
61%
Csenden elválni jobb mint bizalom nélküli kapcsolatban élni, de ha EGYSZER csalt meg és az régen volt, akkor a bizalmad nyugodtan visszaerősödhet. Ha tegnap történt volna a megcsalás akkor persze oda a bizalom, hiszen nem tudhatod hogy holnap mi lesz. De ő valószínűleg 5 éve bizonyítja, hogy az egy egyszeri félrelépés volt. Ezért mondom hogy ha szeretitek egymást és szép életetek van, akkor kár elválni. Szerintem elválni csak végső esetben szabad, ha bántjátok egymást. De új nőt találni akivel ugyanígy szeretitek majd egymást nagyon nehéz lesz.
2014. márc. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

Nálatok nőknél ez így működik, de nálunk nem. Emellett ismerem magam, tudom, hogy képes lennék undorító módon viselkedni vele emiatt, amitől csak így tudtam megvédeni. Nem volt jobb ötletem.

Az viszont rosszul érint, hogy még mindig kórházban van, pedig már meglátogattam.

2014. márc. 7. 18:40
 30/39 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd kérdező ezek nyomorékok. Én is elhagynám, a megcsalás válóok, akármikor történt!
2014. márc. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!