Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem belebetegedett...

A feleségem belebetegedett abba, hogy elhagytam. Tehetek valamit érte? Kell egyáltalán tennem valamit?

Figyelt kérdés
Két hónapja derült ki, hogy megcsalt még a kapcsolatunk elején. Ennek már 6 éve, de a hűtlenség az hűtlenség. Akkor én elköltöztem. Most hallom, hogy kórházba került. Sokaktól hallottam, hogy nem eszik és gyógyszereket szed, mióta otthagytam, de azt gondotam, hogy csak hisztizik. Most viszont úgy tűnik, hogy komoly a dolog. Nem akarok visszamenni hozzá, de felelősnek érzem magam, azért, ami történt.
2014. márc. 4. 07:53
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Még mindig kórházban van, pedig már beszéltem vele. Lehet, hogy nem játssza meg magát?
2014. márc. 11. 19:07
 32/39 anonim ***** válasza:
0%
De megjátsza, de ő csinálta magának a bajt, remélem kolerás lesz.
2014. márc. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
anyád a nyomorék. te meg egy érzelmi nulla vagy (30asnak szólt)
2014. márc. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Túl vagyunk egy öngyilkossági kísérleten is. Idegileg tönkremegyek abba, hogy részben én vagyok az oka.
2014. ápr. 2. 07:43
 35/39 anonim ***** válasza:
0%
De ne érdekeljen, ő csalt meg ami egyenlő azzal hogy nem akar többé. Kár hogy nem sikerült az a kísérlet. Te meg tegyél pontot a végére add be a válást és felejtsd el egy életre keress egy normális nőt.
2014. ápr. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Ok nélkül, pláne megjátszásból senkit nem tartanak bent a kórházban. Gondold újra végig az életeteket. Bár azt is kalkuláld be, hogy ezután soha többé nem lesz ugyanaz, ami volt.
2014. ápr. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Gondold át, persze..de azzal is számolj, hogyha újra esélyt adsz a házasságotoknak, a feleségednek, akkor az életed hátralévő részét, a következő időszakot úgy fogod élni, hogy attól rettegsz mikor mondasz/teszel olyat, amire a feleséged úgy reagálhat, hogy ismét öngyilkos szeretne lenni..valamint a feleséged is lehetséges, hogy ezzel fog fenyegetőzni a következő időkben is, mert tudja, hogy ezzel vissza tud tartani. Nekem személy szerint nem lenne szükségem egy ilyen kapcsolatra/házasságra, ahol a saját idegeim is tönkremennek a másik labilis személyisége, lelki terrorja miatt. Jól gondold át, és számolj a következményekkel is.
2014. ápr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
37-es félreértettél. Nem azért mondtam, hogy gondolja át, mert fenyegeti, zsarolja. Hanem azért, mert egyrészt a kérdező saját bevallása szerint is szereti a feleségét, másrészt a felesége is szeretheti őt, ha ennyire összeomlott a helyzettől. Szimpla zsarolásnak én sem engednék, mindenki legyen ura a saját érzéseinek, tetteinek, ne a másikat tegyük felelőssé saját hülyeségünk miatt.
2014. ápr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 acelsziv ***** válasza:
mi a fejlemény?
2014. jún. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!