Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti engednétek találkozni a...

Ti engednétek találkozni a "testvéreket"?

Figyelt kérdés

Volt egy húzós időszak a házasságunkban, ami alatt a férjemnek volt egy viszonya, amiből született egy gyerek.


A gyerek most 1,5 éves. Az anyja felvetette, hogy néha elhozná hozzánk, hogy megismerje a testvéreit.


Ti mit szólnátok ehhez?


(a félrelépésről nem kérek véleményt, azon már túlléptünk)


2014. ápr. 16. 09:30
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
64%

"azt sem szeretném, hogy apuka egyedül menjen érte, ki tudja, akkor mi történik, ha te nem vagy ott."


Mert ugye titokban nem csinálhat bárki azt, amit akar, és ha félre akar menni, azt csak ilyenkor teheti meg, soha máskor nem... :)

És az apának láthatási joga sincs és tartásdíjat se fizet...


Szerinted ez ma mennyire életszerű?

2014. ápr. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
70%

Függ attól is, hogy a saját gyerekek mennyit érzékeltek abból az időszakból mikor ti nem voltatok együtt, hogy mennyi idősek a saját gyerekek stb.

Viszont ha sor kerülne a találkozásra, én akkor se szeretnék jópofizni a kisgyerekkel. Hiába nem tehet ő semmiről, engem arra emlékeztetne, hogy a férjem más nővel volt. Én ezeknél a találkozásoknál biztos lelépnék otthonról, vagy a férjem kérném meg, hogy szervezzen házon kívül programot a gyerekekkel. Szerintem épp elég nagyvonalú gesztus, hogy szemet hunytál a "félrelépés" felett, nehogy már még a zabi gyerek is a te nyakadba szakadjon.

2014. ápr. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
76%

Hány évesek a gyerekeid? Tudnak valamit a megcsalásról? Tudják, hogy van egy testvérük?

Szép dolog, hogy ismerjék meg egymást. De ha semmiről sem tudnak, akkor én nem akarnám őket ezzel felzaklatni.

Egyébként a férjed is szeretné ezt? Vagy a nő találta ki az egészet?

2014. ápr. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
21%
Aki a gyereket nem engedné,na az ne a gyereket okolja hanem az idióta férjét aki becsapta megalázta.Mi több nem is az a másik asszony fogadott nektek örök hűséget.Az ilyen pasi alattomos kígyó,gyanítom a saját szerepét úgy alakította ki nehogy ő legyen a mocskos dög, hanem a nő.És még gyáva car alak is.A két nő az áldozat úgy vannak fordítva egymást utálják de azt nagyon,miközben apuka igazából mind a kettőt átQrta.Dobnák utánam se kéne ilyen pasi,kutyából sosem lesz szalonna csak legközelebb okosabb lesz ne bukjon meg
2014. ápr. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ,hogy a gyerekek mennyit tudnak arról,hogy van még testvérük és miért. Mekkorák a tieitek?


A másik ...ne hogy téged ,benneteket használjon ingyen szitternek....

2014. ápr. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
53%
Természetesen IGEN! (Azért figyelnék, nehogy valami turpisság legyen a háttérben, De a gyerekek csak találkozzanak, ismerkedjenek.
2014. ápr. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"azt sem szeretném, hogy apuka egyedül menjen érte, ki tudja, akkor mi történik, ha te nem vagy ott."


Biztos én vagyok naív, de feltételezem, hogy apuka eddig is látogatta a gyereket.

2014. ápr. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 A kérdező kommentje:

A mi gyerekeink 7 és 11 évesek. Tudnak róla, hogy egy ideig "nem szerettük" egymást az apjukkal, próbáltuk többé-kevésbé elmagyarázni nekik, persze az életkoruknak megfelelően.

Tudnak a kisbabáról is.


"Ingyen bébiszitter" - nekem is rögtön ez ugrott be, de sajnos ha elfogulatlanul belegondolok, akkor bizony elvárható a férjemtől, hogy valamennyire részt vegyen a gyerek ellátásába.

2014. ápr. 16. 10:50
 19/63 A kérdező kommentje:
Igen, a férjem látogatta a gyereket, heti pár órát.
2014. ápr. 16. 10:51
 20/63 anonim ***** válasza:
86%
Micsoda féreg pasik vannak. Van 3 gyereke, abból 2-vel együtt él, teljesen vállalva apai kötelezettségeit, a legkisebbnek pedig nagy kegyesen odadob magából pár órát hetente. Emellett 2 nő életét is tönkretette. Gratulálok!
2014. ápr. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!