Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti engednétek találkozni a...

Ti engednétek találkozni a "testvéreket"?

Figyelt kérdés

Volt egy húzós időszak a házasságunkban, ami alatt a férjemnek volt egy viszonya, amiből született egy gyerek.


A gyerek most 1,5 éves. Az anyja felvetette, hogy néha elhozná hozzánk, hogy megismerje a testvéreit.


Ti mit szólnátok ehhez?


(a félrelépésről nem kérek véleményt, azon már túlléptünk)


2014. ápr. 16. 09:30
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
Muszáj leírnom nem bírom ki: Valaki árulja már el hogy hogy lehet megbocsájtani azt, hogy valaki szeretőt tart, felcsinálja, mindeközben házas??? Hasonló eset pár éve történt az ismerősi körömbe, pasi két évig szeretőt tart, gyerek születik, egyszercsak lebukik, a feleségnek kimagyarázza magát, azt állítja, hogy a csaj ellopta a spermáját és mindössze egyszer voltak csak együtt!!! A feleség sajnálja szegény "pórul járt" férjét és azóta is együtt élnek. Az Eszem megáll az ilyentől!!!
2014. ápr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
60-as vagyok. Igen, valószínű én sem tudnám ezt megbocsátani, így nem állna elő ilyen helyzet az életemben, de nem ez volt a kérdés. Itt a legtöbben szerintem a kérdező helyzetébe próbálják beleképzelni magukat és nem ítélkezni, vádaskodni...
2014. ápr. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:

Időnként belenézek a Családi titkok, vagy a Veled is megtörténhet epizódjaiba. Csalja a férj az asszonyát, az asszony a férjét, meg egyéb csalárdságok, s 45 perc múltán mindenki megbékél mindenkivel, adnak még egy esélyt egymásnak. Kívülállóként azt mondja az ember, hogy ilyen átverés után képtelen lennék vele tovább élni, megbocsájtani, hogy hülyének nézett, s azt sem hinném el ezután, ha kérdez. De úgy látszik, van ok rá, hogy rendezzék a soraikat: anyagiak, gyerekek, talán szeretet - bár ezt kétlem.

Itt a kérdezőt szerintem nem csalta a férje, hisz a húzós időszak jelenthette, hogy nem is éltek együtt, s kérdéses volt a jövőjük is. Viszont itt senki nem tekinti a másfél évest. Mint egy csomagot, leadjuk a másik családhoz? És ha az anyja nélkül egy tapodtat se akar menni? Vagy most aranyos, de ha 5 évesen úgy viselkedik, akkor inkább ne is gyere többet!? Akit "megszelídítünk", azért már felelősök vagyunk.

Minden elismerésem azoké, akik túl tudnak lépni egy ilyen helyzeten, bennem nincs olyan önbizalom, hogy egy ilyen kapcsolattartást a másik családdal jó szívvel tűrnék.Ha nem is mutatnám ki, de belül rágna a féltékenység.Pláne, ha a 2. társ dekoratívabb, mint én.:)

2014. ápr. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!