Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvigyem vagy ne vigyem?

Elvigyem vagy ne vigyem?

Figyelt kérdés

Anyósom és apósom nem volt hajlandó beoltatni magukat a H1N1 eleni védőoltással- még az unokáik érdekében sem.

Az én családomban mindenki megkapta az oltást, kivéve a 10 hónapos kicsim nem. Így őt nem viszem el hozzájuk karácsonykor. Most áll a bál itthon a férjem és én köztem, hogy nem akarom elvinni az anyjáékhoz a gyereket. Pedig szerintem csak egy oltáson múlna a békesség. Én nem teszem ki a gyereket ekkora kockázatnak.

Ti mit tennétek?


2009. dec. 23. 09:27
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy egyetértesz velem!

Nem mosdatom magam, a védőnő szava nálam nem dominál, mert fiatal és tapasztalatlan. Nem tud épkézláb tanácsot adni.

2009. dec. 23. 10:11
 22/55 A kérdező kommentje:

10.10-es, köszönöm!

Tudod, néha-néha felteszek itt egy kérdést.

Általában nagy port szoktak kavarni, pedig nem az a célom, cska tényleg kíváncsi vagyok más véleményére.

Boldog Karácsonyt Neked!

2009. dec. 23. 10:13
 23/55 anonim ***** válasza:
48%

Nyugi nálunk háború volt az oltás miatt :D


Aztán kijelentettem, hazaköltözök a babával (6 hónapos) ha anyós nem hajlandó oltatni. Állandóan kujtorog meg tüsszög nem vagyok hajlandó kitenni a babám ennek.


A nagy "erősödjön az immunrendszere és akkor sehova sem viszed" típusú hozzászólóknak üzenem had csámcsogjanak.

NEm nem viszem plázába, vásárolni, kicsi így nincs télen játszótér, nincs babaklub... nekem ez az egy gyerekem van, és nem lehet másik!

2009. dec. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
72%

A védőnő évekig tanult,te 10 hónapja tanulod az anyaságot.Ki is a tapasztalatlanabb?

Ha annyira nem akarod anyósodékat látni karácsonykor,akkor küld át a babát a férjeddel...egyébként a 10 hónapos gyereket már simán be lehet oltatni.Miért is nem tetted?

2009. dec. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 A kérdező kommentje:
Egyetértek. Norális gondolkodású szülő nem teszi ki ennek a gyermekét.
2009. dec. 23. 10:23
 26/55 A kérdező kommentje:
1 év felett kaphatja meg az oltást, amúgy van egy 10 éves fiam is, nem 10 hónapja tanulom az anyaságot. te okostojás! Húzz el innen!
2009. dec. 23. 10:24
 27/55 anonim ***** válasza:
77%

10.20.szegény gyerek!

Azért ne felejtds el,ő is csak gyerekből van,nem szabad üvegbúra alatt nevelni.A félelmed miatt ne tedd tönkre a gyermekkorát.

2009. dec. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
100%
10.21 mi vagy te, valami börtönőr?
2009. dec. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 A kérdező kommentje:
Szerintem pshihopata
2009. dec. 23. 10:26
 30/55 anonim ***** válasza:
78%

Pedig lehet oltatni a fél évnél idősebb gyerekeket [link]

Szóval még van mit tanulnod bőven...mondjuk egy kis kultúrát,nem kívánok húzni.

Szóval sajnálom szegény nagyszülőket,hogy ilyen agresszív felesége van a fiúknak.

2009. dec. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!