Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvigyem vagy ne vigyem?

Elvigyem vagy ne vigyem?

Figyelt kérdés

Anyósom és apósom nem volt hajlandó beoltatni magukat a H1N1 eleni védőoltással- még az unokáik érdekében sem.

Az én családomban mindenki megkapta az oltást, kivéve a 10 hónapos kicsim nem. Így őt nem viszem el hozzájuk karácsonykor. Most áll a bál itthon a férjem és én köztem, hogy nem akarom elvinni az anyjáékhoz a gyereket. Pedig szerintem csak egy oltáson múlna a békesség. Én nem teszem ki a gyereket ekkora kockázatnak.

Ti mit tennétek?


2009. dec. 23. 09:27
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
46%

tessék, te nagy magyar anya, a mai termés

[link]

2009. dec. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
52%

Jó lenne,ha észhez térnétek.

Aki meghal egy fertőzés miatt,az egyébkéánt is olyan beteg,hogy meghalna másba.

Nekem személy szerint 4 kismama ismerősön volt,akik meghaltak.nem,nem inlulenzába.Ebbe-abba.Viszont mind olyan betegség volt,amivel egy egészséges ember max.egy hétig fekszik.

Egyébként olyan is van,aki megkapja az oltást és mégis meghal influlenzába.Az oltás nem azt jelenti,hogy ,akkor a vírusok most elugrálnak.A beoltottak 80%-a éppúgy megbetegedhet,csupán enyhébb lefolyású lehet.Viszont fertőz,szövödmény is kialalkulhat éppen úgy.

Igaza van egyébként annak,aki írta,a frissen oltott fertőzhet.Mi nem oltattunk,viszont mindenkit megkértünk,aki oltatott,hogy pár napig ne jöjjön hozzánk.

Mondjuk,ha sokan szóba álnának a védőnőjükkel,ezt is tudhatnák.

[link]

2009. dec. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne ha te térnél észhez. Életerős, bivalyerős férfi is elhullott már ebben a vírusban. Tájékozódj mielőtt oktatod a népet.
2009. dec. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
51%

A másik meg: a vakcina a lebutított vírust tartalmazza, éppen az a küldetése, hogy az immunrendszert aktivizálja. De nem fertőz.

Jó, hogy megkértél másokat, hogy akkor ne látogassanak, ha be vannak oltva...gondolom volt egy fáradt mosolyra ok, a rendkívüli tájékozottságodat illetően.

2009. dec. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 A kérdező kommentje:

Úgy döntöttem mi is elmegyünk a békesség kedvéért. Nem betegek, az idő is jó lesz, ebéd után sétálunk egy nagyot.

Boldog, toleránsabb karácsonyi ünnepeket és új évet kívánok mindenkinek!

2009. dec. 24. 20:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!