Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem durva egy kicsit az, hogy...

Nem durva egy kicsit az, hogy pont meg fog jönni, nem bírok enni, rosszul vagyok, de mivel karácsony van, ezért rám erőltetik, hogy egyek?

Figyelt kérdés

Mert milyen dolog az, hogy jönnek ide és akkor Én nem eszem?

De könyörgöm, rosszul vagyok! És még le vagyok b.szva, hogy nem szeretnék enni:S


2009. dec. 25. 11:40
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
76%
a nőgyógyász mondta azt, hogy olyna erősek menses közben a méhösszehúzódásaim,hogy szülési fájdalmaim vannak... bizonyára csak a két szép szeméért kapta a diplomáját... milyen tájékozatlanok vagytok nő létetekre, egy tinédzser lánynak simán lehetnek szülési fájdalmai, ugyanis a menses görcsöket ugyanaz a folyamat okozza, mint amelyik a szülési fájdalmakat...a méh összehúzódások... te jó ég, én ezt tudtam már 13-14 évesen, mert utánaolvastam!elképesztő, hogy felnőtt nők ennyire tudatlanok legyenek saját biológiájuk felől...
2009. dec. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim válasza:
78%

úúristen ilyen kérdést...

jajj képzeljétek elvágtam az ujjam és holnap takarítanom kellene... mit tegyek? úristen:S

na ez is kb ilyen kérdés lenne de én nem vagyok olyan kingörcs h ilyeneket kiírjak. megoldom...

2009. dec. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
12:41 mert ilyenért csak azok tudnak nyavajogni. jaj leesett a műkarmom! ááá! most mi lesz????
2009. dec. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 Zümy ***** válasza:
34%
Nem kell áltatalánosítani,csak azért tette fel a kérdést,mert nem hagyták békén és ettől még nem lesz rib*nc..pff :S...
2009. dec. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
0%
téma lezárva. mi vagy te, védő ügyvéd?
2009. dec. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 Zümy ***** válasza:
Nem, csak nem szeretem ha másokkal ok nélkül kötekednek...
2009. dec. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
iszonyat...
2009. dec. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!