Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem durva egy kicsit az, hogy...

Nem durva egy kicsit az, hogy pont meg fog jönni, nem bírok enni, rosszul vagyok, de mivel karácsony van, ezért rám erőltetik, hogy egyek?

Figyelt kérdés

Mert milyen dolog az, hogy jönnek ide és akkor Én nem eszem?

De könyörgöm, rosszul vagyok! És még le vagyok b.szva, hogy nem szeretnék enni:S


2009. dec. 25. 11:40
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
65%
Halihó, értelmezzetek már szöveget, nem a kérdező csinált belőle problémát, hanem ha jól olvasom, a kedves rokonság, hogy miért nem eszik rendesen, és ez gondolom, mindenkit zavarna, ha amúgy sincs jól, és gondolom, erre kért ötleteket, hogy hogy a búbánatban állítsa le őket.
2009. dec. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
76%

Már megint a túllicitálás...

Én meg ha megjön, ájuldozom, hasmenésem van, hányok, mégsem kezdem el szidni a kérdezőt, hogy "úúúristen, ennyin kibuksz?" Mindig mindenki túllicitálja a másikat, de a legnagyobbat azon röhögtem, hogy szülési fájdalmai voltak a 18 éves csajnak. HONNAN TUDOD?? :D Ha két éve szedsz gyógyszert, akkor nem valószínű, hogy szültél, tehát nem tudhatod. Ez annyira szánalmas! Most kezdjem el én is mondani, hogy én meg egy hónapon belül kiszáradtam, és volt két műtétem, és két hétig nem ehettem/nem tudtam enni, tegnap megtömtek, és most fáj a hasam, de nagyon? (mindez valóban így van) Mindenkinek a saját fájdalma a legnagyobb, és nem kell ekkora égbekiáltó f*szságokat írkálni.


Kérdező: ne egyél azért, mert ők ezt akarják, mondd meg nekik finoman, hogy mi a helyzet, ha nem fogják, akkor meg csak simán ne törődj velük.

2009. dec. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
85%

"nekem voltak szülési fájdalmaim is 17-18 évesen, mégis ugyanúgy mentem iskolába meg ettem, meg minden"


Nem, neked még nem voltak szülési fájdalmaid, mivel még nem szültél. Azt sem tudod, miről beszélsz, csak játszod itt a nagymenő kislányt, aki nem "rinyál". Mintha ettől több lennél... Fogalmad sincs, milyen fájdalmai voltak/vannak a kérdezőnek, így jogod sincs lebecsmérelni.

2009. dec. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
71%
Én ilyen helyzetben kerek-perec megmondanám, hogy köszönöm és biztosan nagyon finom, jól néz ki, de ez és ez a problémám, most nem bírok enni, elteszem későbbre/holnapra. Esetleg pár falatot ennék, de csak annyit, amennyi jól esik, és akkor is megmondanám, mi a baj, nehogy azt higgyék, fitymálom az ételt. Nem hagynám traktálni magam, és azért nem ennék, hogy rosszul legyek. A menzesz nem nézi, hogy karácsony van, nekem is ezt hozta a jézuska, és én se bírok enni, mert a görcsoldó kib.szta a gyomrom. Na majd holnap jobban leszünk és eszünk többet, ez van.
2009. dec. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
81%

Én is hasonlóan rosszul vagyok a menzeszem első napján... Ájultam már el, szedtem már mindenféle fájdalomcsillapítót, de tartósan semmi nem használt. 11 éves korom óta szenvedek ezzel, és aznap soha nem tudok semmit enni, mert úgy érzem azonnal visszajön... Teljesen megértelek! A nőgyógyászommal most jutottunk közösen arra a pontra, hogy mivel egy éve párom van, bízom benne, a bőrömnek sem ártana, és a görcsökre is jó, ezért fogamzásgátlót kezdtem szedni. Az első levélből már csak pár szem van, de nagyon megvisel. Kb egy hete borzasztó hányingerem van tőle, ebédre eszek pár falatot, aztán azzal elvagyok egész nap. Eddig két kilót fogytam, ami nem is baj, mert ami nyáron feljött, most legalább lemegy... Én is úgy csipegettem az ünnepi kajából, mint egy beteg madár, mert egyszerűen forog a gyomrom minden kajától, minden szagtól... Egyél pár falatot, azért, hogy ne tetézd a rosszullétedet még a nem evéssel, ettől kicsit talán a közérzeted is javul. Ne a legzsírosabb töltött káposztából, csak ahogy írtad is, mondjuk egy kis meleg leves, vagy szárazabb süti, ami jól esik, semmi olyat aminek már a gondolatától is rohansz a wc-re :)

Én ilyenkor mindig gyógyszert veszek be, és azt eszek, amit éppen megkívánok... tegnap volt pl olyan, hogy bent nappaliban beszélgetés közben még kívántam a húst uzsi időben a nagymamámnál, aztán kimentem az ünnepi asztalhoz, megláttam azt a temérdek kaját, és totál elment az étvágyam! :) A rosszmájúakkal ne foglalkozz!

Pl írta valaki a nospát meg szülési fájdalmakat meg ilyenek... Vannak ilyen és olyan emberek, valakinek már egy kis fájdalomra is rámegy az egész napja és örülne ha egy nospával elintézhetné a dolgot, nekem kettő sem kottyant meg, mintha be sem vettem volna, az utóbbi pár hónapban már a legnagyobb apranax sem használt semmit, és piszkosul szenvedek... Be is ismerem, mert minek tagadjam? Borzalmas érzés, és ez nem hiszti, vagy rinyálás, de nem kéne normálisnak lennie, hogy valaki nem tudja a napi teendőit elvégezni miatta, és sajna erre én is csak 17 évesen jöttem rá. 20/L

2009. dec. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
43%

én meg az első vagyok és lány. tudom milyen, mégse nyitok erről kérdést. hülye kis pics@ lehet a kiíró, aki nyív ezért de arra van ereje, hogy itt nyomja a marhaságait.

és most szépen minden lepontozottat visszapontozok.

szevasz

2009. dec. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
53%

10:09 - Tanulj meg olvasni apróbetűt is, mert ha nem tanulod meg időben, majd szerződéskötésekkor se olvasod el, aztán csodálkozol, ha rosszul jársz, mivel gyakran az apróbetűben van a lényeg.


A kérdező persze leírta, hogy nincs jól, de leírta azt is, hogy mit szól a kedves rokonság: "És még le vagyok b.szva, hogy nem szeretnék enni"


Ha a rokonság nem cseszegetné, ez a kérdés se született volna meg.

2009. dec. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
77%
akkor meg ne egyen. most mért kell hisztizni? ne egyél, mondd meg mi a bajod.
2009. dec. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
71%

10:09es vagyok. és igen. ne zabáljon. amúgy meg olvastam itt minden szót, tisztában vagyok mindennel ne oktass ki. mi van, újabban már gondolatolvasók lepték el az oldalt, akik megmondják, hogy én mit olvastam el, meg mit nem.

a kérdező meg továbbra is egy kis nyafka ribi

2009. dec. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 Zümy ***** válasza:
74%
Uccsó válszoló...azt még elfogadom,hogy az a véleményed,hogy nyafka ha neked ebből úgy jön le (mondjuk sztem nem az)...De ebből a kérdésből,hogy a fran*ba szűröd le azt hogy rib*nc??!
2009. dec. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!