Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem durva egy kicsit az, hogy...

Nem durva egy kicsit az, hogy pont meg fog jönni, nem bírok enni, rosszul vagyok, de mivel karácsony van, ezért rám erőltetik, hogy egyek?

Figyelt kérdés

Mert milyen dolog az, hogy jönnek ide és akkor Én nem eszem?

De könyörgöm, rosszul vagyok! És még le vagyok b.szva, hogy nem szeretnék enni:S


2009. dec. 25. 11:40
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat:) A végén egy kis húslevest lebírtam gyűrni, meg iszom sok teát:) Így nem lett belőle probléma:)

Mégegyszer köszönöm a normális, értelmes embereknek a választ:)

2009. dec. 25. 13:01
 12/37 anonim ***** válasza:
96%
Velem pont az ellenkezője van:ha megvan a menzeszem a fél hütöt felfalom!!!
2009. dec. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
96%
Én is felfalom a hűtöt ha megvan:D:D
2009. dec. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagyunk egyformák, de nekem 2 menses között is óriási különbségek lehetnek, nem egyformán élem meg télen-nyáron, másképp élem meg, ha időjárás-változás jön, megint más, ha megfázásos időszak van. Volt olyan, hogy semmi probléma nem volt, de olyan is, hogy fel se bírtam kelni az ágyból.
2009. dec. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim válasza:
75%
nekem meg semmi. ugyanúgy van minden ahogy szokott. nem fáj semmim, ugyanúgy eszek.
2009. dec. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
85%

Kedves Kérdező! Ne foglalkozz az "úristenezőkkel", mert vagy 1. férfiak, vagy 2. olyan nők, akiknek nincs ciklusuk, vagy még sosem fájt a hasuk menzesz alatt.

Örülök, hogy azért mégis sikerült enni egy keveset! :)

Velem egyébként pont ugyanez volt pár napja. Éppen akkor jött meg, és nálam ez szinte mindig azzal jár, hogy az első nap nem tudok enni, mert hányingerem van, szédülök, és fáj a hasam. Az ételnek még a szagától is rosszul vagyok... Még a kedvenc kajáimtól is.

Tehát nem ettem, viszont mivel gyengének éreztem magam, lefeküdtem. Erre a férjem: "Azért érzed magad gyengének, mert sosem eszel. Ha rendesen ennél, nem lenne semmi bajod!" - mondta ezt idegen emberek előtt. Most mondjam azt, hogy "ide figyelj, mióta együtt vagyunk, nem egyszer, és nem kétszer jött már meg. Te tényleg nem veszed észre, hogy ilyenkor sosem tudok enni, mert rosszul vagyok?" Ez persze irtó kínos lett volna, de aztán négyszemközt megmondtam neki, hogy nagyon rosszul esett, amit mondott, pláne az, hogy idegenek előtt megalázott. Erre persze bocsánatot kért, de utána még megkérdezte, hogy "Most akkor tényleg megjött? Nem csak a hasad fáj?" Mire én: "Akár meg is mutathatom a véres betétemet, ha nem hiszed el..." Nem akarta látni. :P

Erre csak annyit tudok mondani: FÉRFIAK.... Grrrrr....

2009. dec. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim válasza:
90%
én tegnap hajnali 3kor keltem arra hogy görcsöl a hasam, pedig sose szokott. és pont fekve nem jó, nem tudom mi történt. én nem csak enni nem bírtam de még idegbeteg is voltam mellé.. átérzem.
2009. dec. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 Zümy ***** válasza:
88%

Nekem pont 24.én reggel jött meg -.-

szval mielőtt fájt még volna a hasam bevettem egy nospát és vírtamenni. Mondjuk ma már fáj nagyon a hasam.Anyum itt mondja egyek má vmit. Nah örülök,hogy nem lett belőle probléma.

2009. dec. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
67%
12:30-as vagyok. nem azért úristenezek mert férfi vagyok, vagy olyan nő, akinek vagy nincs ciklusa vagy sose fáj a hasa, mert mindig fáj, ha megjön. csak nem értem mért olyan hihhhhetetlen probléma ez. gondolom nem csak ennél a vérzésnél fáj a hasad, csináld azt, mint a többinél, és ha nem akarsz meg nem kívánsz enni, akkor nem kell.
2009. dec. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
63%
én sem értem, miért kell ügyet csinálni egy mensesből, nekem voltak szülési fájdalmaim is 17-18 évesen, mégis ugyanúgy mentem iskolába meg ettem, meg minden, csak szedtem mellette a no-spát meg a B6-ot...és hiába szedek 18 éves korom óta gyógyszert, még most is görcsölök,ha megjön...de nem csinálok belőle ügyet, mert nőből vagyok és nem rinyálok minden apróságért, mint a pasik...a terhességet meg szülést hogy fogod elviselni, ha már ennyin kibuksz? 20/L
2009. dec. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!