Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Haragudnátok unokatesrvéretekr...

Haragudnátok unokatesrvéretekre, ha nem adott volna kölcsön, ebben az esetbe?

Figyelt kérdés

Nem vagyok rá túl büszke, kicsit el vagyunk adósodva. Egyszer kértünk 40ezret, azóta nem tudjuk utolérni magunkat. Megadjuk fizetéskor, következõ fizu elõtt hiányzik...

Kérni akartam unokatestvéremtõl fizetés elõtt 25 ezret. Nem adott.

A lányom késõbb mondta, hogy unokatestvvérem fia megy nyáron osztály kirándulásra, másik két testvére is. Ez 3x60ezer. Gondoltam a gyerekei, megértettem, hogy fontosabbak neki, mint mi.

Húgom állateledel boltban dolgozik, bement unokatestvérem férje, ott hagyott 110 ezer forintot!! (Kullancsnyakörvek, táp, konzerv, hal, papagáj, nyúl kaják, egy rakat hülyeség!! Sok állatuk van....) ez nagyon zokon esett. Erre van ennyi pénzük, nekem meg azt mondja nincs pénz.

Toját hoztam tõlük, 10 darabot, erre elkérte az árát.

Nem vârok alamizsnát, de rosszul esik tõle.

Ami a legjobban zavar, hogy közben úgy csinâlt mintha semmi nem történt volna, trécselne velem



2014. máj. 15. 08:26
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
100%
nem haragudnék, ők is látják, hogy csak hitelt halmoztok egymásra, még szép, hogy nem adnak, minek vettetek fel hitelt ha nem tudjátok fizetni?
2014. máj. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 A kérdező kommentje:
Úgy értettem,hogy úgy könnyû! 30 vagyok, mert?
2014. máj. 15. 08:41
 13/66 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi,de nincs jogod számon kérni rajta.A pénze az kell,de őt meg lenézed mert "beleült a készbe": Örülj ha ha eddig segített.Nincs rosszabb mint egy állandóan pénzt kunyeráló rokon.
2014. máj. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nem kérnek kölcsön, amig nem adom vissza, amivel tartozom. Ez az egyik.

A masik: "fontosabb mint egy hal". Hat persze. Nem kell azoknak eledel, dögöljenek éhen, mert te nem tudod beosztani a pénzt, ugye.

2014. máj. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
100%

"Mondom nem várom el, de azt hittem fontosabb vagyok neki, mint egy hal"


Dehogynem várod el. Viszont nem lehet minden hónapban kölcsönkérni, tessék utolérni magatokat. Mondd le a netet három hónapra, és máris megvan a pénz.

2014. máj. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 A kérdező kommentje:

Tudjuk fizetni! Írtam, hogy egyszer csúsztunk meg pénzügyileg, a tartalékunk odalett. Mosógepet kellett venni, mert a másik mihelyt lejárt a garancia megadta magát. Ezért kellett 40et kérni. Azóta minden hónapban van valami!! Ami miatt nem tudjuk utolerni magunkat. Mûszaki a kocsira, elõtte csináltatni kellett, betegség (30ezret költöttem lányomra, mert az orvos megveteti a 10ezres sprayket, másnap megjön az eredmeny, hogy tüdõgyulladás, nem használhatja....) így vesztettem egy 10est..

4 honapja van ez sajnos, tényleg nem örülök neki.

2014. máj. 15. 08:49
 17/66 A kérdező kommentje:
1200 forintos mobilnetem legyen már, hogy tudjak beszélni a családdal.
2014. máj. 15. 08:50
 18/66 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek 10.000-es sprayk,4000-5000-es sprayk vannak,amit szakorvos felír 90%-os támogatással,egyébként meg vannak arra hlyettesítő termékek,amik olcsóbbak.Utána kellene nézni...
2014. máj. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 A kérdező kommentje:
Dolgozom 3 müszakban, férjem 7tõl 18/19ig egy vállalkozónál, szombaton 14ig. Ha van lehetõség megy hétvégén valahova, ha tud
2014. máj. 15. 08:52
 20/66 anonim ***** válasza:
100%

Tegyétek le a kocsit egy időre.

Nézd, az unokatestvéred csak azt látja, hogy kölcsönkérsz, megadod, kölcsönkérsz, nem adod meg teljesen, kölcsönkérsz de még tartozol.


Azt pedig nem várhatod el, hogy az állataiktól vegyék el az ennivalót miattatok.


"közben úgy csinâlt mintha semmi nem történt volna, trécselne velem" Nem is történt semmi, csak épp most nem adott kölcsön.

2014. máj. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!