Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudom meggyőzni anyámékat...

Hogy tudom meggyőzni anyámékat h nekem igenis nagyon jó lenne egy piercing?

Figyelt kérdés
17 vagyok.nem 13 akinek már televan a feje:D egy karikát szeretnék csak a számba középre. ennyi. de nem engedik, pedig még saját zsémből is lenne :\
2010. jan. 22. 17:18
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem ha annyira lételemed lenne, már megcsináltad volna. Nekem egyszer 15 évesen Anyu nem engedte meg, hogy megnézzek egy focimeccset, mert későn volt. Egy darabig keseregtem, aztán benyomtam a tévét, mert akartam! Muszáj volt.

Nem igazán jó példa, de szerintem ez van.

Amúgy az "arc-piercinges" lányismerőseim egyik fele a piercing-től leszbinek néz ki (és viselkedik), a másik fele meg hmm... kisebbségi módjára kezdett el beszélni.

Bűvös csáberejű jószág az a fémkarika...

22L

2010. jan. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
51%
megtiltják hogy legyen pc-ed? tilts meg te is valamit a nekik!
2010. jan. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
46%
Csináld úgy, hogy 5 lármából 4 legyen vak. Tehát négy kitalált "követelőzés", amiről két dolgot tudsz: igazából nem kell, és nem is engednék. Kicsivel lehet durvább, mint a megcélzott, valós ötödik. Végsőnek tartogatva: "Naaa, legalább egy picike karikát ide". Egyre vigyázz, a szülők könnyen beleragadnak a "nem" szó ismételgetéséből álló üzemmódjukba, amikor engedélykérésről van szó. Nemigen nőttek még fel, szükségét érzik, hogy az erejüket fitogtathassák. Nincs mit tenni. :)
2010. jan. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
97%
Én egy olyan anyuka (37) vagyok, aki a lányával (16) együtt csináltatott piercinget. Másnap a férjem (47) is csatlakozott. A munkánk során sosem volt belőle hátrányunk. (Ő orvos, én pedig jogász vagyok.) Operába, színházba természetesen nem így járunk, néhány másodpercig tart kivenni. Le lehet pontozni, de nekünk tetszik. A frizurámhoz sem kérem ki a szomszéd véleményét, elvégre nem ő hordja, hanem én. Ha valakinek nem tetszik, hát ne csináltasson, de ízlésekről már nagyon régóta nem szokás vitázni.
2010. jan. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

Elözönek: nagyon jó ilyet olvasni, hogy nem csak befásult emberek vannak, hanem nagyon is modern gondolkodásúak:)

A Kérdezönek: én 13 évesen csináltattam az elsö köldökpiercingemet, ráadásul anyuval mentem el mert még fiatal voltam. Úgy vettem rá, hogy mondtam, hogy a suliban is van a barátnöimnek és nem lett belöle semmi bajuk. És így belement. Az más kérdés, hogy utána begyulladt és ki kellett venni... Aztán éltem a punk korszakomat 6 teljes évig, akkormeg én szúrkáltam át magamnak mert vettem piercingeket. Volt a szemöldökömben kettö, orromban egy karika, a homlokomban 2 golyó, számban 2 karika. És mindezt az ö szeme láttára szúrtam át!!! Egy idö után meg se lepödött ha megint felfedezett valami új vasdarabot rajtam. Aztán kinöttem, viszont a szájkarika megmaradt középen és egy "szépség"piercing. És most várom az elsö gyermekemet, eszem ágában sincs kiszedni! :) szóval próbáld meg úgy, ahogy én csináltam elöször. Sok sikert!!:)

2010. jan. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Utolsó előttinek minden elismerésem :) Remélem én is ilyen anyuka leszek/vagyok, nekem még kicsi a gyerekem, mindössze két éves, de nagyon remélem, hogy kamasz korára is megmarad ez a fajta lazaságom.
2010. jan. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:

Szerintem csinaltass magadnak inmkabb rasztat ha annyira feltuno akarsz lenni,az is szep.De ha annyira akarok a piercinget (es a szuleidnem tul szigoruak)....17evesen mar kene tudd nagyabol hogy mi a jo es mi nem.Ha nem tetszik majd kiveszed,ha tetszik benthagyod barki barmit szoljon

16/L

2010. jún. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!