Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudom meggyőzni anyámékat...

Hogy tudom meggyőzni anyámékat h nekem igenis nagyon jó lenne egy piercing?

Figyelt kérdés
17 vagyok.nem 13 akinek már televan a feje:D egy karikát szeretnék csak a számba középre. ennyi. de nem engedik, pedig még saját zsémből is lenne :\
2010. jan. 22. 17:18
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
40%

Azért, mert a szüleid nem szeretnék, ha más emberek ez alapján ítélnének meg és később nehezen vennének fel valamilyen munkahelyre. A másik pedig az, hogy én elég sok embert ismerek, akiknek régen, fiatalabb korukban volt ilyenjük és a mai napig meg van a helye. Épp az egyik ismerősöm mondta a minap, hogy milyen bután néz ki a munkatársa az ajka alatti heggel. Minek kell neked az a piercing? Mi lesz, ha ott lesz? Talán akkor megváltozik az életed? Szerintem undorító a ajakpiercing. Ha piercinget akarsz, tedd kevésbé provokatív helyre: fülbe vagy köldökbe.


23/L

2010. jan. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
72%

18:07,ismered azt a szót,hogy elfogadás?Nem kötelező senkit szeretned,ha valami nem tetszik,ne nézz rá!Látszik,hogy anapisz@r,és puruttya szintű oldalak híve vagy,ahol azért bántják az embert,ami.Közben a fikázók nem néznek tükörbe.

18:10,nem azt mondtam,hogy attól lesz felnőtt ember,hogy pénze van,meg hogy betölti a18-at,hanem azt,hogy nem gyerek már,és ha neki tetszik ez,valamint nem a szülein élősködik,s nem őket terheli a költségekkel,akkor miért ne próbálhatná ki?Nem egy szinten van a drog,vagy a cigaretta kipróbálásával szerintem!

2010. jan. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
60%

A karika hülyeség és csúnya, szerintem inkább egy bogyót tetess, az szebb.


22/L

2010. jan. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
78%
Kérdezd meg tőlük, hogy az NEKIK miért rossz, ha NEKED piercinged van. Ha tudnak rá értelmes választ adni, akkor fogadd el. De hidd el nem fognak tudni. Akkor meg mondd meg, hogy neked tetszik, te szeretnél, és slussz.
2010. jan. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:
először is köszi a válaszokat :) másodszorra: hol írtam h emos vagyok ?:O Lol nem vagyok az. sőőt rühellem őket, bár lehet elírtam,de ugy akartam írni h nem vagyok 12 éves emos.akik már tele vannak fémmel. egyébként azér tnem mennek bele,mert hogy felesleges, és csúnya...ha hazaállítanák vele, ki kéne szednem, vagy tuti egy ideig nem mehetnék sehova ez miatt.:\ mikor először befestettem a hajam, akkor is próbálták előadni, de aztán nem jött össze nekik xD de ha hazajönnék egyszer csak így tuti, kibuknának. jah és 1 éve benyögtem, hogy akarok több fülbevalót, nem engedték meg.átszúrtam maganak, egy ideig takargattam, de persze kiderült. végülis 1 hó után megnyugodtak, azóta szúrtam még 6ot, (persze lehet fikázni msot:D ) de a mai napig visszahallom...:S
2010. jan. 22. 18:21
 26/47 anonim ***** válasza:
65%

Talán a középiskolában tényleg kiszúrhatnak miatta, de szerintem ez már nem igazán jellemző. Mindenesetre nekem jobb volt azután megcsináltatni, miután elkerültem onnan.

Érettségi után tényleg, miért ne? Ez is egyfajta önkifejezés. Azért, mert otthon él a gyerek, teljesen el kell nyomni az egyéniségét? Ha meg elköltözik, akkor le van szarva, az tesz, amit akar? Legfeljebb megcsináltatja pár évvel később, ha most nem engedik, de mindenképpen lesz neki, ha akarja. Nem mindegy hát, hogy 18 éves kor felett mikor?

2010. jan. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
78%
Ma 18.10 a szülőknek addig van beleszólása a gyerek dolgaiba, amíg az rájuk negatívan hat. Egy piercing nem ilyen. Semmi baja nem lesz tőle az anyjának ezért nincs is értelme, hogy beleszóljon. Ez olyan, mintha neked anyád megtiltaná, hogy levágasd a hajad, vagy megnöveszd a hajad. Szerinted is anyádnak lenne igaza?
2010. jan. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
38%
Szurkáltasd csak szét az arcod, most úgyis az a menő. Lehetőleg 3 centisre tágíttasd ki, úgy még szebb leszel. Ha már elég nagy a lyuk a szádon, lehet bele kis lakatot tenni, lehetőleg lánccal, aztán ki lehet kötni a bodri mellé az ólba. Hajrá, Csodaszép, és kívánatos leszel a piercingeddel együtt.
2010. jan. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
85%

Nekem anyukám azt mondta,hogy szóba se öhet.. igaz nekem monroe van, de hallani se akart róla.

Azt mondta 18éves koromig, nem..

Aztán mondtam neki,hogy nagyon szeretném és kompromisszumot kötöttem vele.

Azt mondta,ha nem lesz jó a félévim és az évvégim,akkor ki kell szednem.

2010. jan. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
72%
És ha kiszeded attól jobb lesz? Jó ég.. vannak furcsa dolgai egyes szülőknek.
2010. jan. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!