Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudom meggyőzni anyámékat...

Hogy tudom meggyőzni anyámékat h nekem igenis nagyon jó lenne egy piercing?

Figyelt kérdés
17 vagyok.nem 13 akinek már televan a feje:D egy karikát szeretnék csak a számba középre. ennyi. de nem engedik, pedig még saját zsémből is lenne :\
2010. jan. 22. 17:18
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
41%
Fiatal vagy,minden szépnek szàmit rajtad,ne rontsd el magad egy buta dolognak szàmito tàrggyal!
2010. jan. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
82%

Istenem...miért nem képesek az emberek megtalálni az arany középutat a gondolkodásban? Vonatkozik ez szinte minden témára, de az most mellékes.

Csak a két véglet van, a piercingmentes hibátlan lány és akinek tele van a feje efféle "ocsmányságokkal"?? Világosan leírta, hogy csak egyet akar, nem szétlyukasztani a fejét! Sok embernek igenis jól áll az az egy, ettől még nem lesznek rosszabbak senkinél. Mint már írtam, én mára kivetettem, de egyáltalán nem látszik a helye. :) Amikor bent volt, sokan dícsérték, még többen észre sem vették, mert annyira szolid volt. Van aki ma is hiányolja, és csak az idős néniktől hallom, hogy "de jó, hogy neked nincs ilyen testékszered, kislányom!"... :)

2010. jan. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
95%

A piercing nagyobb múlttal rendelkezik, mint az EMO "divat".

Mi lenne, ha kevésbé látványos helyre tetetnél először saját zsebpénzből mondjuk valami picit először? Talán észre se vennék azonnal, vagy lehet, hogy így jobban megbarátkoznának vele, hogy nem is olyan szörnyű.

Az álláskeresés sikertelensége nem ettől függ, hanem attól, hogy akarnak-e felvenni embert vagy nem, ténylegesen kell nekik a munkaerő vagy már van egy protekciósuk, és csak muszájból hirdetnek. Persze bizonyos munkaköröknek vannak olyan előírásaik, amik szigorúan biztonsági okokból nem engednek semmilyen ékszert viselni. Meg persze vannak kukacoskodó munkáltatók, de ha nem ebbe, akkor másba kötnének bele.


Azt az anyukát megnézném, aki a gyerekével együtt próbálja ki az újdonságokat, és azt üzenem neki, hogy ha a gyerkőc ilyentől visszaretten, akkor gyáva kukac, én már csakazértis belevágnék, hogy lássam anyámat is, ahogy megcsináltatja magának, amit én... :-D


Nekem nincs piercingem, de nem azért, mert nem tetszik, akin jól mutat, azon tetszik, nekem nem állna jól.

2010. jan. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:
jah ez az. nem értem miért nem a kérdésre válaszol, hanem itt fikáz, mikor leírtam mivan. ha nem tud válaszolni akkor ne írjon semmit, nem a véleményét kérdeztem a piercingekről. köszi utolsó :)
2010. jan. 22. 18:49
 35/47 anonim ***** válasza:
50%
Attól függ milyen engedékenyek...beszélj velük szépen, segíts nekik és akkor lehet, hogy megengedik (ha már próbáltad nincs ötletem). De vigyázz vele! Hallottam olyat, hogy egy csajt a piercing miatt kellett műteni.
2010. jan. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
95%
A lényeg, hogy valami jó hírű, higiénikus helyre menjél, ne valami eldugott sikátorba, ahol még le se fertőtlenítenek.
2010. jan. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:
köszönöm :) am az a poén, h nővéremnek van több tetkója, és egyszer mondta h ha gondolom, fizeti , csináltassak, cska nem tudtam mit, így nem csináltattam.de a lényeg, h akkor nem is rinyáltak volna,mert hogy tesómnak is van...
2010. jan. 22. 19:06
 38/47 anonim ***** válasza:
93%
Szíevesen. :) Ez a kisebb gyerekek sorsa, őket jobban féltik az ismeretlentől, ezen ne akadj fenn. ;)
2010. jan. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
90%

assztapi'csába!!!

le van ám itt mindenki pontozva. az is aki megengedné és az is aki nem.

2010. jan. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
93%

mond azt hogy mindenképp (!) megteszed, de nem akarod engedély nélkül.

ha meggyőzni kel, régen rosz. nemsok esély van a meggyőzésre.

2010. jan. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!