Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy, a mai családokban eluralk...

Egy, a mai családokban eluralkodott divat mekkora konfliktusoknak ágyaz meg, amik mintegy 25 év múlva fognak kitörni és családokat megkeseríteni?

Figyelt kérdés

A gyerekeknek adott kötőjeles két vezetéknévre gondolok. Mikor ezek a gyerekek házasodni fognak, szembetalálkoznak a szüleik által elhelyezett időzített bombával. Higgyétek el nem túlzok. Ott áll a két vezetéknevű lány és a két vezetéknevű fiú. Választaniuk kell a négy közül egyet, legfeljebb kettőt. Két vagy három szülő nevét tehát el kell hagyniuk. Ott lépnek képbe a sértődött szülők. Most könnyen legyintenek erre a mai anyukák, apukák. Pedig a két vezetéknév ma is a büszkeség szülötte.

Csak nézzetek körül a saját környezetetekbe. Mennyi "örök harag" van ennél jóval jelentéktelenebb oknál fogva.



2014. nov. 26. 22:11
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
31%

Te személyeskedsz ...


Miköze a jövőnek ahhoz,ohgy milyneek általában anyós meny voszonyok most?

Semmi hülye vagy

2014. nov. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
86%
Miért a büszkeség szülötte a két név?
2014. nov. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
72%

nem tudom,ti hogy vagytok vele,de sztem a kérdezö agyâval vmi ninxs rendben :))) nálam ez a kérdés vezeti ma a toplistát:)))

kérdezö!fel tudod fogni,h olyan vmin dühöngsz,ami kb 25 múlva lesz esedékes,ha egyáltalán esedékes lesz?amire az esély kb 5 százalék?:)amúgy meg nem tökmindegy neked,hogy más családja hogy megy tönkre emiatt?:)))te úgysem adsz két nevet s gyerekednek,hát nem édesmindegy,h màsok mit csinàlnak??:)))

2014. nov. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
88%

"Miért a büszkeség szülötte a két név?"


Mondjuk ez eleg egyertelmu hogy azert adja az anya is a csaladnevet mert buszke ra es hogy a gyerek is hordja.

2014. nov. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
85%
ja,még snnyit tennék hozzá,h az èn környezetemben nincs örök harag,másért sem,de ezért meg plàne nem:)))
2014. nov. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
87%
kérdezö!!ha én olyan jó kedvre derítettelek mint te engem,akkor már megérte ma feljönni gyk-ra:)))
2014. nov. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem meg teljesen igaza van a kérdezőnek. Csak sok itt az álszent kommentelő.
2014. nov. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
93%
Egy nő nem lehet büszke a nevére?
2014. nov. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
48%
Amit itt műveltek, az tipikus példája annak, amit máshol is műveltek. Amikor vesztett helyzetben vagytok, akkor a kérdezőt, annak magánéletét kezditek támadni. Csalhatatlan jele a vereségeteknek.
2014. nov. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
24%
28#, de buszke lehet. A nevet viszont (Europaban) a ferfi adja tovabb. Ha ugyanis elkezdenek ossze-vissza tovabbadni a csaladneveket akkor az Isten nem tudna kibogozni a csaladok szarmazasait, azaz megszunnenek letezni a csaladfak es ezzel a multtal valo kapocs. Ez lehet nektek nem, de van akinek fontos hogy honnan jott, kik voltak es mit csinaltak az osei.
2014. nov. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!