Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkeresett a "lányom" 15 év...

Megkeresett a "lányom" 15 év után. Hogyan kéne reagálnom?

Figyelt kérdés

3,5 éves volt mikor ott hagytam őket. Meg tudtam h nem az enyém a gyerek,hanem a feleségem szeretője az apja,akivel felvállalták egymást mikor borult minden.


Nekem is nehéz volt ott hagyni,de úgy gondoltam h ott az igazi apja,még kicsi könnyebben elfelejt engem ha nem tartom vele a kapcsolatot.


Az anyjával a válásunk elég csúnya volt. Próbált minnél több mindent lehúzni rólam. Halogatta,hátráltatta a lakás eladását mivel neki jóval kevesebb járt volna mint a fele (20 milliós lakásból,15 millió az én örökségem volt,5 millió pedig kölcsön. Papir mindenről volt,így csak az 5 millión kellett osztozni).


Gyerektartást is akart volna,a bíróságon folyton azzal érvelt hogy nem érdeke a gyereknek az apaság megdöntése. Majdnem 3 évbe telt mire kimondták a válást,és meg döntötték az apaságot is. Én ezalatt az idő alatt nem tartottam a gyerekkel a kapcsolatot,el is költöztem másik városba.


A "lányom" most megkeresett,kéri h ha eddig nem gondoskodtam róla akkor most itt az ideje h támogassam az egyetemi tanulmányait. Nem tudom hogyan talált meg,az anyja egyedül nevelte fel őt,és sokat kellett nélkülözniük,a nevelő apja(az igazi apja,a feleségem szeretője) is 5 éve elhagyta a volt feleségemet.

Számomra az derült ki az egészből,hogy a volt nejem nem mondta el a gyereknek az igazságot. A szeretője pedig nem vette a nevére a gyereket vagy nem tudom,mert mi másért talált volna meg engem a lány,miért nem az igazi apjához fordul? A lány elhordott mindennek,meg hogy ha eddig nem törödtem vele,akkor most itt az ideje.


Én nem akarom támogatni. Azóta megnösültem újra,vannak saját gyerekeim is. Nem tudom hogyan reagáljak a lány megkeresésére? nekem kéne talán elmondanom mi történt a múltban?


2015. febr. 20. 11:45
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
83%
tudod kérdező erre mondják, hogy nem esett messze az alma a fájától ... anno az anyuka használt ki, most meg a lánya próbálkozott be ... szerintem tudta, hogy nem te vagy a vér szerinti apja
2015. febr. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
50%
Szép "lányod" van, zsarol a pénzedért. Büszke lehet rá az anyja.
2015. febr. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Feleség sunyított, vagy ha nem, akkor a bogarat ültette a fülébe, hogy lehúzhat téged. Mondd el neki az igazságot, Megmutathatod neki a papírok másolatát, de ne az eredetit, mert széttépheti, ellophatja... és ha nem hiszi, akkor mondd el, hogy bármikor kész vagy DNS vizsgálatra.
2018. júl. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!