Pszichopata vagyok?

Figyelt kérdés
Egyik nap durván begurultam a családomra, és mivel nem vagyok az a visszaszólós agresszív típus (inkább passzív-agresszív) csak magamba fojtottam a dühöm, és azzal vezettem le, hogy írtam egy novellát amiben megölöm a családomat. (nem írtam bele konkrétan, hogy én voltam, (a nevem meg stb.) de ha vki ismer, akkor rájön) De elég durvára sikerült, szóval mindent részletesen leírtam, és elég bizarr módszereket alkalmaztam. (szeretek írni, szóval ezért vezettem le így a feszültséget) De most kicsit úgy érzem magam mint egy pszichopata.

2015. jún. 14. 15:12
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
60%
Nekem elküldhetnéd.
2015. jún. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
18%

Soha nem értem, miért akarják az ilyen agymenéseket elolvasni. Nem a téma miatt, azokat sem értem, akik tiniregényeket írnak, itt meg minden idióta el akarja olvasni.


Vannak ilyen nagy boltok, tele összefűzött papírlapokkal. Úgy hívják, könyv. Sokkal jobb sztorik vannak benne, mint egy béna gyerek sztoricskája.

2015. jún. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
70%

Engem is érdekel,elküldheted!


Amúgy nem vagy pszichopata,legalább te le tudod csendben vezetni a dühödet.Veled ellentétben sajnos én nagyon nehezen tudom levezetni,nagyon sokszor mérgemben falat,szekrényt,ajtót ütök ököllel pedig lány vagyok.De sajna apám nagyon fel szokott bosszantani :(

2015. jún. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
60%
Énis szívesen elolvasnám!
2015. jún. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim válasza:
60%
Akkor lennél pszichopata ha nem leírnád hanem végre hajtanád a dolgot. Amúgy érdekel az írásod úgy is unatkozok :-)
2015. jún. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
61%

Szóval az normális lenne, hogy gondolatban megöli a családját? Hát jó. Szerintem pont, hogy beteges. Ha valakire haragszok, nem az jut eszembe, hogy de jó lenne elvágni a torkát.


Oké, hogy vannak krimik, de abba se a saját családját öli meg az író.


Szerintem beteg vagy.

2015. jún. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
74%

Ettől még nem vagy pszichopata.


A saját véleményed felvállalásának, emberi hangon történő kommunikálásának, a vitázásnak semmi köze az agresszióhoz. Jó, ha az írással le tudod vezetni a feszültséget, még jobb, ha utána, már higgadt fejjel elmondod a családnak a saját álláspontodat, ezzel elejét lehet venni annak, hogy további feszültség generálódjon.

2015. jún. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim válasza:
60%
Nem vagy az. Küld el légyszives nekem is.
2015. jún. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
60%
Szívesen elolvasnám,küldd el ha lehet.:)
2015. jún. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
60%

"A pszichopata nem érez


Általánosságban azt mondhatjuk, hogy az ilyen személyiségzavarban szenvedő ember nem érez. Nem érez megbánást, bűntudatot vagy lelkiismeret furdalást a tettei miatt, sokszor elhárítja magáról a felelősséget mondván, az áldozata megérdemelte, amit kapott. Nem érez empátiát, nem tud együtt érezni másokkal, ezért gyakran tapintatlan, lenéző és érzéketlen más emberekkel szemben. A viselkedése sokszor távolságtartó, hideg. Noha mindig tudja, mit kell mondani, de a szavai mögött kevés a meggyőződés és a valós érzelem."


[link]


Ilyen vagy?


Mert ha nem, akkor nem vagy az.

2015. jún. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!