Pszichopata vagyok?

Figyelt kérdés
Egyik nap durván begurultam a családomra, és mivel nem vagyok az a visszaszólós agresszív típus (inkább passzív-agresszív) csak magamba fojtottam a dühöm, és azzal vezettem le, hogy írtam egy novellát amiben megölöm a családomat. (nem írtam bele konkrétan, hogy én voltam, (a nevem meg stb.) de ha vki ismer, akkor rájön) De elég durvára sikerült, szóval mindent részletesen leírtam, és elég bizarr módszereket alkalmaztam. (szeretek írni, szóval ezért vezettem le így a feszültséget) De most kicsit úgy érzem magam mint egy pszichopata.

2015. jún. 14. 15:12
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló, nem tudom, hogy sok ilyen témájú filmet nézel és/vagy könyvet olvasol, de biztos erős idegzetű vagy:D Nem tetszhet mindenkinek a művem, azért köszönöm hogy elolvastad:)
2015. jún. 14. 21:03
 32/36 anonim ***** válasza:
Nekem is jöhet a "mű". Egyébként nem, szerintem nem vagy pszichopata. A baj akkor lenne, ha tényleg képes lennél megtenni.
2015. jún. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
én is kérem a műt
2015. jún. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Légyszi nekem is küldd el! :)
2015. júl. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok , örülnék ha elküldenéd
2015. júl. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
Nekem is elküldheted :D. Egyebkent nem vagy psycho. Ez ugyan az mint amikor gta-ba elkepzelem hogy ott egy gyalogos es az az aki eppen felnyomta az agyam azt ramegyek autoval meg kiporgetem rajta a kereket stb :D
2015. szept. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!