Pszichopata vagyok?

Figyelt kérdés
Egyik nap durván begurultam a családomra, és mivel nem vagyok az a visszaszólós agresszív típus (inkább passzív-agresszív) csak magamba fojtottam a dühöm, és azzal vezettem le, hogy írtam egy novellát amiben megölöm a családomat. (nem írtam bele konkrétan, hogy én voltam, (a nevem meg stb.) de ha vki ismer, akkor rájön) De elég durvára sikerült, szóval mindent részletesen leírtam, és elég bizarr módszereket alkalmaztam. (szeretek írni, szóval ezért vezettem le így a feszültséget) De most kicsit úgy érzem magam mint egy pszichopata.

2015. jún. 14. 15:12
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam egy kicsit:D és a való életben tényleg nem akarom megcsinálni:)
2015. jún. 14. 16:08
 22/36 anonim ***** válasza:
49%
Nem vagy pszichopata, csak elismerésre vagy feltűnésre vágysz. Ezért veted papírra a horror gondolataid. Lehet hogy egy szuper horror forgatókönyvíró lennél. Az biztos hogy a családodra nagyon haragszol, mert ellenkező esetben ők szentek lennének számodra és kihagynád a cselekményedből a szeretteid.
2015. jún. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Aki azt akarja, hogy privátba küldjem el az legyen szíves írjon rám, mert nem tudom, hogy kinek küldtem már el xd
2015. jún. 14. 16:10
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez azért marhára nem normális..
2015. jún. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
60%

Ha csak leírod azzal nincs gond, az írás egyébként is jó stresszoldó tud lenni.


Nekem is elküldheted egyébként.

2015. jún. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
60%
Engem is érdekelne a történet. Egyébként ettől még nem vagy pszichopata, azzal senkinek sem ártasz, ha kiírod magadból a feszültséget.
2015. jún. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
48%
Így kezdődik... először csak eszedbe jut,elgondolkozol rajta, majd leírod, mert jólesik visszaolvasni és megnyugtat...aztán egyre erősebb késztetést fogsz érezni,hogy meg is tedd, valamivel később meg már vágyni fogsz rá, hogy megtehesd. Ez nem normális, kezdődő pszichopata státus. Mint amikor a kiscsibék kezdenek a tojásból ki törni :D
2015. jún. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
60%
Küldd el kérlek! kíváncsi vagyok:)
2015. jún. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
74%

A pszichopata emberek nem éreznek bűntudatot. Ha pszichopata lennél, ténylegesen megölted volna őket, és egy csepp bűntudatod nem lenne miatta, nemhogy azon rágódnál, hogy normális dolog-e írásban megölni őket.


Egyébként engem is érdekel, átküldheted, ha gondolod.

2015. jún. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

No, elolvastam...Hm,semmi különös..tényleg.

Hány éves vagy?

Énis néha dühből a szüleim halálát kívántam, de azért ennyire, nem tudtam volna beleélni magam.

2015. jún. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!