Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit költesz a gyermekedre...

Mennyit költesz a gyermekedre egy hónap alatt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 13:19
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
68%

Igazgatókám4

Gratulálok a rendszóvényszervezői múltadhoz. Nem csoda hogy meguntad ha még helyesen írni sem tudsz és elfelejt3etted az országnevét ahonnan jössz még mindig nagybetűvel írják akárhol is vagyol.

2010. márc. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
11%
bagoly mondja verebnek:) nem "fele3jtettem" el helyesen irni, de az en macbookomon nincs magyar billentyuzet, mert itt vettem. kerlek gondolkozz egy keveset. a felkiatojel nem akkor tunik fel, amikor megnyomod a 4-est, hanem amikor ugyanezt a muveletet a ctrl gomb lenyomasaval vegzed. de legyen ez a legnagyobb gondod, hogy masok felregepelesebe kotsz bele, hogy feltekenysegbol, vagy valami mas okbol az mindegy. te tipikusan az az ember vagy, aki minden nap egy sorrel a kezeben nezi a baratokkoztot, es arrol abrandozol, milyen jo lenne, ha jobb eleted lenne, de ha nem teszel erte, akkor nem fog sikerulni. es nem hiszem el, hogy akar 200 000 forintja nincsen senkinek, hogy idekoltozzon. en most anglia es amerika kozott ingozom, mert a sportklub boviteni szeretne, mas orszagokba is es elarulom, meg lengyelorszag is szoba jott, de magyarorszag soha. nem csodalom, ha egy haldoklo nemzet az mszp utan megszavazza a fideszt, mert jajj az mszp milyen rossz volt legyen akkor a fidesz. hajra izrael, egyesuljetek. de ha ram hallgattok akkor jobbik, mert tiszta, es nem sikkaszt. de lehet kovetni a diszmagyart a peldakepeteket, hogy a mi elnokunk peldajara izraellel pacsizzon.
2010. márc. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
5%
Ingázol? És? Kit érdekel?
2010. márc. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
73%

Nem hiszed el, hogy nincs valakinek 200 000 forintja? Akkor láss csodát, kb. fél éve azon dolgozom, hogy ne mínuszban legyek. Hihetetlen, mi?

Ja, és a felkiáltó jelhez nem a ctrl gombot kell nyomni, hanem a shift-et :D

2010. márc. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
58%
Csak egy megjegyzés: Nincs magyar billentyűzet, de azért shift és kis m van,nem? Nem olyan nehéz ez!
2010. márc. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
73%
Nem hiszünk ám mi sem el mindent nyeretlen kétéves módjára...Tudjuk,hogy pusztán provokálni jöttél ide,de olyan mondatot nem igen írtál,ami a kérdéshez kapcsolódott volna.Először Angliából írtál,aztán hirtelen Amerikából,hmm,érdekes.Nálunk az ilyeneket kamugépnek nevezik.Aki még politizál is mellé,azt agymosott kamugépnek.Akire tényleg van mire büszkének lennie,az általában nem kérkedik vele,mert nincs rá szüksége.Ennyit erről.
2010. márc. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
100%

Totálisan elkanyarodtunk a feltett kérdéstől! :)

Maradjunk annyiban, hogy mindannyian a lehetőségeinkhez képest mindent adjunk meg a gyermekünknek, és na azzal legyünk elfoglalva ki, mennyit és miből költ! Ehhez ugyanis semmi közünk!!

2010. márc. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
14%
ha rendesen elolvastad volna a valaszt, akkor megertetted volna hogy a ket orszag kozott utazgatom, hogy miert az maganugy. nem vagyok provokator, de nem erdekel masok szanalmas segitsegkialtasa, hogy minden kerdeshez negativ valaszt adnak, hogy jaj de nincs penzem, jaj nem tudok eleget kolteni ra.
2010. márc. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem érdekel, minek olvasgatod? Te nem válaszoltál a kérdésre, csak másokat csesztettél. Ez viszont szerintem SENKIT nem érdekel, mégis itt kötekszel a normális válaszolókkal. Örülj neki, hogy jól keresel, de nem kéne beszólni annak, akinek nem volt ilyen szerencséje. Téged nem érdekel, mert empátia nem szorult beléd. Engem érdekel, mert bennem kifejlődött az együttérzés képessége. Ennyi a különbség közöttünk. Legalább is szerintem ez nagyobb különbség, mint az, hogy neked van pénzed, nekem meg nincs. Ezt kevésbé érzem fontosnak, mint azt, hogy te érzelmileg nulla vagy, én meg nem.
2010. márc. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
a kerdesre valaszoltam, olvasd el, es ha kell uzleti tanacs, vagy nagyon rossz helyzetben vagy akkor is tudok segiteni. kereszteny ember letemre segiteni szoktam, tehat ha kell valami, nyugodtan irj privibe, vag akar itt is.
2010. márc. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!