Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit költesz a gyermekedre...

Mennyit költesz a gyermekedre egy hónap alatt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 13:19
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
61%

Igen a kérdésre válaszoltál? Azt hiszem ha jól böngésztem akkor az első kommented ez volt:

en sajnaltasd magad, tanultal volna jobban, mar annyira elegem van ezekbol a jaj de szegeny vagyok, nincs penzem valaszokbol....



Vagyis nem a kérdésre válaszoltál hanem szegény kérdezőt fikáztad le.

Honnan veszed a bátorságot,hogy így beszélj egy idegennel. Nem is ismered. Lehet,hogy 2 gyereket nevel 2 diplomával közalkalmazottként. Honnan tudod te ott kint bárhol is élsz,ohgy a kérdező itthon mennyit gürizik és tesz meg a gyerekeiért. Nem sajnáltatta magát csak megjegyezte, ohgy tök jó annak aki egy havi fizetésnyi összeget tud szánni egy gyerkőcre. Nem irigykedett semmit. Csak kíváncsi volt


Bár én is megtehetném,hogy ennyit költsek rájuk. De nem tudom. Mert effektíve nincs ennyi keresetünk. Azt osztjuk be a legjobban maink van és így lehetőségeinkhez mértem mindent megadunk a gyerekeinknek.

Igazából nem rivalizálást akart a kérdező, csak kíváncsi volt,hogy mennyit tudunk akarunk a gyerekeinkre költeni. Illetve idővel esetleg amikor tanulnak már mennyit kell.


Külföldön élő barátom sajnálom,hogy ennyire nagyra vagy azzal a bunkóval amivé lettél. Részvétem a gyerekeidnek nem is ismernek, mert dadus neveli őket és otthon sincsenek. Tipikus elhanyagolt amerikai tinik lesznek.

2010. márc. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom! Ez kataszatrófa, ne haragudjatok...
2010. márc. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
40%
de jó, hogy ti ennyire ráértek. itt nem dolgozik senki vagy mindenki otthon unatkozó kismama?
2010. márc. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
65%
Úgy tűnik te is ráérsz.
2010. márc. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
93%

Aha, először feketemosogató vagy Angliában, a második hozzászólásodban már Amerikában fekete mosogatsz. Aztán meg már igazgató vagy és ingázol, amerika és anglia között. Persze, közben nagyon képben vagy a hazai politikával kapcsolatban is. és hogy-hogy nem, jobbikos vagy.


Áhááá. Miért van olyan érzésem, hogy kamuzol, itthon vagy mosogató? Na és ilyen hülye kamukkal próbálsz kampányolni a jobbikodnak.

2010. márc. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
100%

Ma 15:39,Neked is bőven jut arra időd,hogy ide írogass,érdekes.

Igazgató Úrnak meg feltűnési viszketegsége van,de lehet,hogy csak egy Mekis krumplisütő-segéd.

2010. márc. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!