Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem a hátam mögött...

A férjem a hátam mögött jelentős adósságot halmozott fel, majdnem egy évig hazudozott, sumákolt, vetített mindenről. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Hitelkártyákat aktivált, felvett kölcsönt a cetelemtől, providentről, nem fizette a rezsit, közben azt mondta, minden rendben van. Egyre gyanúsabbá vált a viselkedése, éreztem, hogy valami nem stimmel, de nem tudtam mi. Mivel a lákusunk előző tulaja a bátyám, gyanússá vált, hogy még mindig az ő nevére jönnek a csekkek mindenhonnan, de a férjem azt mondta, biztos csak tévedés, átíratta mindenhol a közmű szolgáltatásokat, utalja a pénzt, nem lehet probléma. Aztán kiborult a bili, mert a bátyám számláját zárolták, végrehajtás alá került, mert ugye még mindig az ő neve volt bejegyezve, és nem a férjemé, így derült ki, hogy nem fizeti a közös költséget. Akkor azt mondta, véletlenül félreutalta, és majd vissza fogja utalni, aki jogosulatlanul megkapta. Aztán jött, hogy itt is, ott is nagy tartozások vannak, kiderült, hogy sehol sincs átírja, sehová nem is utalt soha rezsit.

Átkutattuk a cuccait, akkor találtunk egy csomó cetelemes fizetési felszólítást, meg providentet, kidült, hogy sok helyről kölcsönkéregetett, közben meg mindenre volt vmi válasza, ha rákérdeztem dolgokra.


Mivel amikor kinyomoztuk, hogy mi is van tulajdonképpen, ő pont üzleti úton volt, nem tudtuk kérdőre vonni, ma jön haza, akkor lesz szembesítés.


De nem tudom, mit tegyek, azontúl, hogy a héten minden rezsit rendeztem, átírattuk az én nevemre, és ajándékozási szerződéssel az ő lakásrészét a nevemre fogjuk íratni.


Én folyamatosan kuporgattam a pénzt, mert babát tervezünk, tettem félre, hogyha csak gyedet kapok, akkor is legyen miből pótólni, meg szülés, babacuccok...stb. Nem járok fográszhoz, nem vásárolok, próbáltam inkább félretenni. Erre ő már több mint egy milliós adósságot csinált, közben hazudozott az egész családomnak meg persze nekem is folyamatosan.


Nem tudom mit tegyek, mert a belé vetett bizalmam darabokra tört, viszont küzdelem nélkül feladni sem lenne jó lehet. Főleg, hogy most kezdtem a hormonokat is szedni, hogy lehessen babábk (sajnos vagy egy krónikus betegségem is, meg nőgyógyászatilag is van gondom, így természetes úton nem jöhet össze). 32 éves leszek, azt hittem, már egyenesben vagyunk, de darabolra hullott minden.



2016. febr. 26. 10:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 anonim ***** válasza:
49%

vagy szerencsejáték

vagy nők

vagy drog


ezek közül mehetett el ENNYI pénz.


baromi gyorsan ügyvéd-válás-új élet.

32 vagy, 35 éves korodig még simán lehet gyereked+normális pasid!

2016. febr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 anonim ***** válasza:
100%

Hallgasd meg, bar ketlem, h erre van olyan magyarazat, ami felmentheti ot. Ha jo ugyert csinalta, akkor el is mondhatta volna ahelyett, h atvag es mindenkit bajba sodor.


Tudom, h most vesztetted el a jovokeped, a csaladot, amit elkepzeltel, de gondolkodj realisan. Most neg csak teged hagyott cserben, de megtehetne mindkettotokkel is. Szerinted azt h kifizettel egy milliot, nem eszel, iszol, alszol, csak dohanyzol es sik ideg vagy, jo lenne latni a gyerekednek? Es neked milyen erzes kenne, ha nost ott allna melletted ijedten es aggodna, h anyanak vmi baja van. Raadasul apa miatt, akit o szeret. Gondold at. Kitartast kivanok es nagyon sajnalom

2016. febr. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 anonim ***** válasza:
100%
51-es, lehet ital is vagy vallasi fanatizmus.
2016. febr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 anonim ***** válasza:
100%
Mindg ujra lehet kezdeni foleg 32 evesen de olyan homokvarba ne tölts vizet ahonnan több helyről folyik ki. Remélem érted mire akarok utalni. Kerdezd meg mire költötte de szerintem inkább valj el. Nincs értelme
2016. febr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/79 anonim ***** válasza:
100%
Itt van ez a 2015 januárja. Ezelőtt ő fizetett rendesen bármit is? Gondolom, nem a bátyáddal tartottátok el őt.
2016. febr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 anonim ***** válasza:
100%
Várom a fejleményeket.
2016. febr. 27. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 anonim ***** válasza:
Mire jutottatok, kérdező?
2016. febr. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 anonim ***** válasza:
100%
válj el,ilyen emberre nem lehet jövőt építeni.A közös gyereketek életét is megnyomorítanád ha csak adósságot hagyna rá.
2016. febr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 wiWell ***** válasza:
Nagyon kíváncsi vagyok én is, kérdezo majd írj.
2016. febr. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/79 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt mar nem szeretne megosztani a nyilvanossaggal. Ezt is el kell fogadni :-)
2016. febr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!