Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondanátok h amit kapott...

Megmondanátok h amit kapott ajándékot az jóformán tőletek van?

Figyelt kérdés

Anyukám szülinapja szombaton volt. Nővéremmel és bátyámmal megbeszéltük hogy közösen adunk ajándékot. Wellnes plussz új ruhaszáritós mosógép. Én külföldön élek,nem voltam itthon most,elötte való héten voltam itthon. Mikor elmentem adtam anyának egy doboz bonbont,elő szülinapi ajándék.


600 eurót adtam anyu ajándékába. Ma irt a nagynéném egy szemrehányó e-mailt hogy ahoz képest h jól megy nekem kint egy doboz bonbonon kivül nem adtam anyunak semmit. tesómék ugy adták oda az ajándékot mintha csak ők ketten adnák. Rosszul esik hogy igy leteremtettek,irtam tesóméknak is de olvasték ugyan az üzenetet de nem válaszolnak. Anyut hivtam a szülinapján reggel megköszönteni.

Azt is irta a nagynéném,hogy anyukám szomorú volt hogy nekem csak egy telefonba meg egy doboz bonbont ér a szülinapja,mig a tesóim kitettek magukért.


2016. jún. 7. 14:03
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

viccelsz ez alap h elmondanám!!


nem hencegően de felhívnám a figyelmet h közös volt az ajándék



Mellesleg ha csak egy bonbon lett volna akkor se kéne anyudnak így reagálni..

2016. jún. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

Igazából nem hiszem h az a jó hogy szomorkodik,itt szerintem nagynéném tulzott. Csak hát tesóim kitettek magukért,én meg?


Meg fogadtam a tanácsot,írtam anyukámnak üzenetet. Azt irtam hogy szeretnék még egyszer nagyon boldog szülinapot kivánni és hogy tetszett e az ajándék amit tesóimmal közösen adtuk,a wellnest én javasoltam :) a száritot ők választották,remélem tetszik és jó a régi mosogép ugyis gatya már.

2016. jún. 7. 14:22
 13/37 anonim ***** válasza:
98%

600 euró rengeteg pénz ennyiből az egész ajándék kifutja nemhogy ha hárman összedobtok..


biztos h a tesóid is tettek bele???

2016. jún. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%

tökéletesen reagáltál!!


ügyes vagy ez az üzenet nem támadó de jó hogy felhívtad a figyelmet!!

2016. jún. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
Én először a tesóméknak mondanám, hogy vagy ők mondják meg, vagy én, aztán ha sumákolnak, elmondanám anyukádnak.
2016. jún. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

tesómék sumákolnak,online mindkettő facebookon,posztolgatnak,üzenetet olvasták de reakció semmi


Nekik annyit irtam amugy,hogymeg kérdeztem mit szólt anuy az ajándékhoz,meg h miért mondja a Kati(nagynéném) h bunkó vagyok mert anyunak csak bon bont adtam? Tudja ugye anyu hogy közös ajándék volt?

2016. jún. 7. 14:28
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsit szolidan fogalmaztál. A wellness a te ötleted volt, a szárítógépet ők választották, de az kimaradt, hogy majdnem az egészet te fizetted.
2016. jún. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
95%
Igaza van az előttem írónak!! Nem kell ennyire finomkodni!! Ha most üzenetben nem is, de ha felhívod vagy majd ha találkoztok, akkor mond el, hogy neked rosszul esett az, amikor a nagynénid felhívott és amiket mondott, hiszen az ajándék nagyrészét TE finanszíroztad!!! Ezt el kell mondanod. OKé te ötleted volt, de ahogy látom fontos neki az anyagi része a dolognak. Szóval most úgy jön le, hogy te ötlet adó voltál, de ők fizettek...Tiszta vizet kellene önteni a pohárba!
2016. jún. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

Elvileg közös ajándék,és én azt szeretném hogy anya úgy is tudja hogy 3an vettük nem csak ők ketten,vagy csak én.


Tesóméktól kérdeztem hogy mennyi pénzt hagyjak nekik itt anyu ajándékra hogy beleszálljak én is annyival mint ők,akkor mondták h kb 600 euró elég lesz.

2016. jún. 7. 14:34
 20/37 anonim ***** válasza:
90%
600 eurót ha átváltod, kb 186.000 forint. Nem tudom milyen mosógépet vettetek de szerintem egy jobb kategóriás is 150 körül mozoghat, ha csak nem tényleg a tegnap piacra dobott legmodernebb csúcskategóriás termékről van szó. 1 wellness 1 főre 2-3 nap kijön 40 ezerből szerintem (bár ez is attól függ, hogy milyen helyre, milyen ellátással, és hogy egyedül megy-e, vagy esetleg még 1 főnek álltátok aki vele utazik). Szóval szépen le lettél húzva, és bizony az ajándék 90%-át te fizetted. Ha pedig fejenként adott bele mindenki 186.000 -et, akkor az 558.000, és bizony akkor csúcskategóriás mosógépnek kell lennie, és egy luxus wellnessnek.
2016. jún. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!