Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondanátok h amit kapott...

Megmondanátok h amit kapott ajándékot az jóformán tőletek van?

Figyelt kérdés

Anyukám szülinapja szombaton volt. Nővéremmel és bátyámmal megbeszéltük hogy közösen adunk ajándékot. Wellnes plussz új ruhaszáritós mosógép. Én külföldön élek,nem voltam itthon most,elötte való héten voltam itthon. Mikor elmentem adtam anyának egy doboz bonbont,elő szülinapi ajándék.


600 eurót adtam anyu ajándékába. Ma irt a nagynéném egy szemrehányó e-mailt hogy ahoz képest h jól megy nekem kint egy doboz bonbonon kivül nem adtam anyunak semmit. tesómék ugy adták oda az ajándékot mintha csak ők ketten adnák. Rosszul esik hogy igy leteremtettek,irtam tesóméknak is de olvasték ugyan az üzenetet de nem válaszolnak. Anyut hivtam a szülinapján reggel megköszönteni.

Azt is irta a nagynéném,hogy anyukám szomorú volt hogy nekem csak egy telefonba meg egy doboz bonbont ér a szülinapja,mig a tesóim kitettek magukért.


2016. jún. 7. 14:03
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

Tesómék még mindig nem válaszolnak.


Anya vissza irt,hogy köszöni szépen meg h a tesóim nem is mondták h én is benne vagyok az ajándékozásba. Kétszer is rákérdezett hogy csak ketten,mert hát elég drága ajándékokat kapott.

2016. jún. 8. 08:18
 32/37 anonim ***** válasza:
94%
Tesóidtól nagyon bunkó dolog volt ez, ők is tudják, nyilván azért nem válaszolnak. Anyud is tudta, hogy nem kerek a dolog, azért a legtöbb anya ismeri ennyire a gyerekeit meg a körülményeiket.:-) Érdemes lenne úgy tartani a szülinapot, hogy akkor ünnepeltek együtt, amikor itthon vagy, ezek után pláne. Anyudnak fájna sztem, ha ez az ügy (pont az ő ajándéka) viszályt szítana köztetek, és külön-külön járnátok hozzá köszönteni.
2016. jún. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
90%
na szép kis tesóid vannak nagyon ügyes vagy h tisztáztad anyuddal, nem mintha az számítana hogy ki milyen értékben ad ajándékot de azért nem árt tisztázni főleg hogy a tesóid valószínűleg szándékosan csesztek ki veled... bocsi..
2016. jún. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
93%

Bicskanyitogatóan undorító a testvéreid és a nagynénéd viselkedése. Te külföldön dolgozol, ahol köztudottan a kerítés is kolbászból van, neked futja mindenre.


Nagyon csúnya dolog egy ajándék értékét nézni, ráadásul a pofátlan nagynénédnek mi a jó fene köze volt a 3 testvér ajándékához??? Felháborító.


Jól tetted, hogy tisztáztad magad, ez volt a minimum. Innentől kedzve pedig részemről be lenne fejezve a közös ajándékozás, egyedül vennék legközelebb ajándékot az anyukámnak. Remélem többet eszedbe sem jut közösködni a testvéreiddel...

2016. jún. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
93%

Ez durva. Írj vissza anyukádnak, hogy nagyon sajnálod, hogy azért okoztál csalódást, mert a te érdemedről nem szóltak. Nem akarsz anyagiaskodni, de azért rosszul esett, főleg, hogy 600 euroval hozzájárultál az ötlethez.


A helyedben én mindenképpen elmondanám, mert nem igazságos, hogy azt gondolják te filléreskedsz, miközben kb. az ajándék 90%-át te fizetted.

2016. jún. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
95%

azért anyukádat is sajnálom ,biztos neki is fáj a gyerekei viselkedése.


A tesóidat meg nem értem miért gondolták hogy nem buknak le..

2016. jún. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos nagyon at lettel Verve, mert naivan biztal a testvereidben. Ami sajnos amugy normalis kene h legyen, de ok nagyon kihasznaltak. 600€ meg itt, kulfoldon is rengeteg penz ajandekra, es ezt megharomszorozva...na de mindegy en elmodnanam anyukamnak az osszeget h tudjon rola, testvereid meg nagyon butak ha azt hittek nem derul ki de komolyan
2016. jún. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!