Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondanátok h amit kapott...

Megmondanátok h amit kapott ajándékot az jóformán tőletek van?

Figyelt kérdés

Anyukám szülinapja szombaton volt. Nővéremmel és bátyámmal megbeszéltük hogy közösen adunk ajándékot. Wellnes plussz új ruhaszáritós mosógép. Én külföldön élek,nem voltam itthon most,elötte való héten voltam itthon. Mikor elmentem adtam anyának egy doboz bonbont,elő szülinapi ajándék.


600 eurót adtam anyu ajándékába. Ma irt a nagynéném egy szemrehányó e-mailt hogy ahoz képest h jól megy nekem kint egy doboz bonbonon kivül nem adtam anyunak semmit. tesómék ugy adták oda az ajándékot mintha csak ők ketten adnák. Rosszul esik hogy igy leteremtettek,irtam tesóméknak is de olvasték ugyan az üzenetet de nem válaszolnak. Anyut hivtam a szülinapján reggel megköszönteni.

Azt is irta a nagynéném,hogy anyukám szomorú volt hogy nekem csak egy telefonba meg egy doboz bonbont ér a szülinapja,mig a tesóim kitettek magukért.


2016. jún. 7. 14:03
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Na de várj..akárhogy is...ez akkora összeg, hogy ebből aztán két luxusajándékot kapott az Anyukád!!! Szerintem jól kijátszottak téged...valószínűleg te fizetted a javát. Szép tőled, hogy azt akarod elmesélni (ahogy te gondolod), hogy közösen vettétek, de látod..a tesóid tettek ré magasról, hogy a te pénzed is benne van. Látom fotnos neked a családi béke, de ha már ennyire csúnyán kiszúrtak veled, akkor én bizony megmondanám a magamét.
2016. jún. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

szerintem még túl visszafogott is voltál az üzidbe anyukádnak. lehet hogy én vagyok túl gonosz-de beleirtam volna hogy: sajnállattam hallottam a nagynénémtől hogy keveselted az ajándékod tőlem.sajnos csak 600 eurót tudtam a testvéreimnél hagyni az ajándékodra.azért remélem örültél neki.. Én valami ilyesmit írtam..


a tesóid meg szerintem átvertek-gondolom ők semennyit se raktak bele

2016. jún. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%

szerintem jó h így fogalmaztál nem szítottad a feszültséget de anyudnak jelezted amit kellett



Viszont a 600 euróval sztem átvertek Téged.. De nagyon.

2016. jún. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
95%

szerintem meg ezzel a megfogalmazással csak azt sugalltad neki,hogy te csak az ötleted adtad..


de majd kiderül ha reagál neked valamit..

2016. jún. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
88%
utóiratként még mindig odaírhatod,hogy: "bocs az még lemaradt,hogy:természetesen nem csak az ötletet adtam.."
2016. jún. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok mit mondani már. Az előttem írók mindent elmondtak. De azért ha anyuka vagy a tesók reagálnak, azt írd már meg. Baromi kíváncsi vagyok mi lesz ennek a vége.
2016. jún. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 acelsziv ***** válasza:
100%
A végére én is kíváncsi leszek. Jól kiszúrtak veled.
2016. jún. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
94%
Kérd el a számlákat és megtudhatod belőle rögtön mennyibe került az ajándék és ebből mennyit fizettél te. Én látatlanban azt is kinézem belőlük hogy lenyúlták a pénzed egy részét. Ha csak összevissza beszélnek és hebegnek a számlákról akkor baj van. A jótállás miatt mindenképp megkell lennie a blokknak. Nyomozz.
2016. jún. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
11%
az igazságérzet ezt diktálná, de szerintem ne kezdj el kutakodni a számlák után az olyan kicsinyes...
2016. jún. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
9%

én a testvéreket jól lehordanám(és közben magamat is hogy ennyire hülye voltam),de anyukámnál úgy tennék mintha mi sem történt volna, de csak akkor ha többször nem csinálnak ilyet. a következőnél már beköpném őket.

Amúgy nekünk 70 ezer körül volt sérült csomagolással, akkor újonnan is lényegében te az egészet kifizetted :S

2016. jún. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!