Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ijesztő, miért csinálja?

Nagyon ijesztő, miért csinálja?

Figyelt kérdés
Nem régen vagyunk együtt a párommal. Ma másodszor fordult elő, hogy éjjel arra ébredtem, hogy dobálja magát az ágyban, és rángatja a fülét. Úgy tűnt nem alszik, de erre nem mernék megesküdni. Nagyon megijedtem tőle, mert még sosem láttam ilyet. Szerintetek lelki oka van ennek, vagy valami gáz van vele?
2010. ápr. 20. 06:46
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:

Ezzel most megijesztettél...

Azért kérdezem itt, mert erre találták ki ezt az oldalt.

2010. ápr. 20. 19:03
 42/48 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen az nem baj, hogy megijesztettelek (bocsi!), mert remélem ezzel már arra ösztönöztelek, hogy komolyan elbeszélgess a pároddal, mert ez nem gyerekjáték!
2010. ápr. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek aki írt!
2010. ápr. 22. 01:09
 44/48 anonim válasza:
0%
Szia!Ebből később csak nagyobb gond lehet ,egyszerűen keress uj kapccsolatot ,mert elobb utobb teged ez jobban fog bosszantani mint őt.Egyébként meg ha valaki így viselkedik ahogyan a te fiúd akkor ez a fiú nem érzi jól magát ebben a kapcsolatban ...
2010. ápr. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 menzi válasza:
nem olvastam el a válaszokat, így csak gyorsan reagálok a dolgokra. lehet már valaki megadta neked ugyanezt a választ! tehát: egy kapcsolatban a legfontosabb az őszinteség. kérdezz rá, hogy tudja-e este mit csinál, de nem kell drasztikusan tálalni, csak mintha vicces élmény lenne. akkor nem lesz sértődés, kapsz egy választ, és minden mehet tovább. remélhetőleg! :D
2010. ápr. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
én este, amikor látom simán megkérdezném, hogy mi a baj!ha rosszat álmodik, legalább kibillented, ha meg ébren van, akkor megbeszélhetitek
2010. ápr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

Volt páromnál a második közös éjszakánknál volt egy roham szerű csapkolódás, kapálózás. Nekem nagyon rossz az alvókám, minden rezzenésre felébredek.

És én nem reggelig vártam, akkor felkeltettem, és megkérdeztem jól van e.

Ezen mi ciki, aggódsz érte, nem? Ha valami baja van/volt akkor nem akarnál neki segíteni.

2010. ápr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!