Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ijesztő, miért csinálja?

Nagyon ijesztő, miért csinálja?

Figyelt kérdés
Nem régen vagyunk együtt a párommal. Ma másodszor fordult elő, hogy éjjel arra ébredtem, hogy dobálja magát az ágyban, és rángatja a fülét. Úgy tűnt nem alszik, de erre nem mernék megesküdni. Nagyon megijedtem tőle, mert még sosem láttam ilyet. Szerintetek lelki oka van ennek, vagy valami gáz van vele?
2010. ápr. 20. 06:46
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan kérdezz rá, nincs ebben semmi "ciki"! Hallottál már az alvajárókról? tudom, hogy itt nem teljesen erről van szó, de ők is fent vannak és mégsem. elképzelhető, hogy neki is valami ilyesmiről van szó és keveredik neki ez a dolog tényleg valamilyen pszichés dologgal.
2010. ápr. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
100%
Friss kapcsolatban is elengedhetetlen az őszinte beszéd
2010. ápr. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha legközelebb is csinálja óvatosan rázd fel akkor az is kiderült alszik e vagy ébren van. S elmondhatod neki mit csinált. Nekem nagypapám halála után voltak rémálmaim amikor fetrengtem izzadtam sirtam álmomban a párom mindig felkeltett megölelt h nyugodjak meg nincs semmi baj. Neked is lehet ezt kellene tenned.
2010. ápr. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem az alvajárók legjobb csoportjába tartozik: "alvaszexelő" ☺

Gyakran éjjel odahúz magához és ez meg az... ☺

Én ilyenkor csak lapulok, mint a nyuszi, fel ne kelljen, mert ha mégis felkel, akkor van úgy, hogy megnézi az órát, s azt mondja, hogy na jó, ha ennyi az idő, akkor inkább holnap folytatjuk, mert így nem fogjuk kialudni magunkat. És a másik oldalára fekszik, s már alszik is. Én meg felcsigázva hánykolódom még egy óra hosszát!!!

Sokszor beszél is álmában a munkájáról, hogy ezt így vagy úgy kell megoldani. Nagyon vicces.

2010. ápr. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
100%

Az alvaszexelés akkor nagyon kellemetlen ha fáradt vagy, vagy bármi más bajod van.

Azt tudod, hogy mit csinálna a párod ha ellenkeznél?

2010. ápr. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
100%

nagyon sok alvászavar létezik erre csak egy orvos tudna igazán válaszolni én pl ebben "szenvedek":


[link]

2010. ápr. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
100%

Történetem: alig voltunk együtt 3 napja,ottaludtam,de én rá is kérdeztem:)mert ugye kiskifli-nagykifli pózban alszunk és annyira szorított,meg beszélt ,azt hittem ébren van:)de másnap rákérdeztem,nem emlékezett semmire:)

ha nagyon friss a kapcsolat,dee nagyon jól megértitek egymást,akkor nyugodtan rákérdezhetsz:)

2010. ápr. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
100%

Én alvás közben morgok, és csikorgatom a fogaimat.

A volt pasijaim is mind megkérdezték, hogy miért csinálom, és azt feleltem, hogy nem tudom. Mert én magam sem tudom, egyszerűen csak csinálom. Nem is tudtam magamról hogy én ilyeneket csinálok éjjelente, mert olyankor mindig alszok. Nem akadtam ki rajta, mikor megkérdezték. Kérdezd meg te is.

2010. ápr. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
100%

Az alvaszexelős felesége:

Csak néhányszor volt olyan, hogy túl álmos voltam hozzá. Olyankor azt mondtam, hogy ne haragudj, de most nagyon álmos vagyok. Erre abbahagyta.

2010. ápr. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
100%

szia,én is csikorgatom a fogam,és nálunk is nagyon hamar "kiderült".

Kedves párom reggel annyit mondott,hogy lehetetlen mellettem aludni,és félelmetes...Mondtam neki,hogy nem kötelező...mégis velem alszik már 4 éve...

Semmi ciki nincs ebben,nem tudod kontrollálni,hogy álmodban mit csinálsz,és szerintem tuti alszik.Én pl válaszolok is általában ha kérdeznek álmomban...Aztán másnap nézek bután,hogy mivan..

2010. ápr. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!