Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ijesztő, miért csinálja?

Nagyon ijesztő, miért csinálja?

Figyelt kérdés
Nem régen vagyunk együtt a párommal. Ma másodszor fordult elő, hogy éjjel arra ébredtem, hogy dobálja magát az ágyban, és rángatja a fülét. Úgy tűnt nem alszik, de erre nem mernék megesküdni. Nagyon megijedtem tőle, mert még sosem láttam ilyet. Szerintetek lelki oka van ennek, vagy valami gáz van vele?
2010. ápr. 20. 06:46
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
100%

Alvaszexelős felesége

Akkor neked szerencséd van.Sok ilyen férj agresszív lesz( és nem kicsit) ha a partner visszautasítja, és persze reggel nem emlékszik semmire

2010. ápr. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk éjjel-nappal én vagyok a követelőzőbb, úgyhogy esetleg a párom panaszkodhat. ☺
2010. ápr. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha rángatja a fülét bizonyára álmodott...
2010. ápr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
100%

nem értem, annyira friss a kapcsolat, hogy beszélgetni nem mer a kérdező, de együtt alszanak???????????


nem mellesleg én például teljes beszélgetéseket tudok a párommal éjjel folytatni és ő közben alszik, néha még értelme is van az egész szövegnek, néha teljesen logikátlan...és még a szeme is nyitva van közben, mire felébred nem emlékszik semmire :D

2010. ápr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
100%

Mondd csak, kedves kérdező, nem volt a férjed véletlenül katona? Rendőr? Tűzoltó? Nem véletlenül kérdezem!

Esetleg nem látott valami (neki) szörnyű esetet gyermekkorában?

Rendesek voltak vele a szülei?

2010. ápr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 A kérdező kommentje:

Nem a férjem, de a kérdésed szempontjából mindegy.

Volt régebben egy kapcsolata, amiben épphogy megszületett a gyereke, a párja elhagyta. Nagyon messze van, ritkán láthatja, és ez tudom hogy nagyon bántja Őt.

Arra tudok gondolni, hogy ha ez a dolog lelki eredetű, akkor ez lehet a háttérben...

Szerinted?

2010. ápr. 20. 11:33
 37/48 A kérdező kommentje:
Ja, és ezek közül egyik sem volt!
2010. ápr. 20. 11:34
 38/48 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes vagy azért!!Arra "friss"-nek tartod a kapcsolatot h rákérdezzél egy egyszerű (magától érthetődő) dologra...DE arra akkor nem friss h együtt alszotok már???!!!Szóval túl friss a kapcsolat h feltegyél neki egy kérdést, de az együtt alvás szempontjából már régi ??:)))))..AKKOR MIRŐL IS BESZÉLÜNK?????
2010. ápr. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
100%
Jah bocsi!!Előző vagyok és most olvasom h már 11:08-as úgyanezt a kérdést feltette mint én!!!
2010. ápr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
100%

ÉN is egyetértek az előttem szólóval. Miért vadidegen emberektől kérdezed meg, hogy miért csinálja ezt a párod? Erre csak ő, vagy egy szakember, aki megvizsgálja/látja tudná megmondani. "Mi"-> NEM!

Hogy nem lehet erre rákérdezni? "Este felkeltem arra, hogy rángatóztál és aggódom érted nincs gond, volt már ilyen veled?" Főleg, ha még félsz is tőle és, ha éjjel álmodban leszúrna? Hallottam már ilyenről és nem ijesztgetésnek szántam, hanem azért, hogy ne tétovázz és kérdezz rá, beszéljétek meg!


Ajánlom figyelmedbe:

[link]

2010. ápr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!