Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem itthoni munkája miatt...

Férjem itthoni munkája miatt anyósnál kell lennünk babámmal - hogy kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Próbált bezárkózni, csendben voltunk, de egy baba hanggal jár.

1-2 hónapja a férjem "megoldotta" a helyzetet, reggel megyünk anyóshoz, este jövünk. Csak nekem a tököm tele van, folyton a hülyeségeit hallgatni, azt figyelni nehogy a fotelon hagyja a gyereket, nem neki való kaját adjon.. itthon se tudok haladni..

Ő azt mondja anyóstól nem tud dolgozni, a munkahelyén nincs fenntartva iroda.

Csak a költözés segítene? Munkahelyet nem vált.

Legszívesebben a saját anyámhoz költöznék csak ő 120 km-re lakik, úgy a férjemmel se találkoznék.

Volt valaki ilyen hülye helyzetben? :-(



2016. szept. 5. 18:40
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
78%
Akkor az IT-sek ne nősüljenek meg, hanem vegyenek guminőt.
2016. szept. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
52%
:D Ez mar nekem is megfordult a fejemben (en vagyok a "sorstars"), de amugy osszessegeben tok jo ferj es apa, csak idonkent helyre kell tennem, mert hajlamos azt hinni, hogy mindenki (a gyerekeinket is beleertve) azert el, h az o kenyelmet szolgalja :D
2016. szept. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
82%

Programozó vagyok, dolgoztam irodában, ahol óriási volt a zsivaly. Nekem se ment valami jól, az elején 5 után végeztem el a munkám zömét... Utána fülhallgató, zene, nem ideális, de azért megtette.

De bármilyen nehéz is, sosem raknám ki a kisbabámat az anyjával a saját házukból. Inkább elmennék egy laptoppal valahova a munka azon részével, amihez nem kell Net. Vagy változtatnék, kivennék egy szobát, haverhoz mennék, mit tudom én. De ilyen idióta ötletem sosem lenne s mondjuk olyan párom sincs, aki ebbe belemenne. Jámbor ember, de vannak határok s ennek örülök, mert én elég határozott, akaratos ember tudok lenni, de nem akarok átgyalogolni senkin...


Oldja meg, komolyan. Ne ti szopjatok az igényei miatt, ez nonszensz. Ki az, aki kirakja a családját a házból, mert ő nyugalmat akar? Ez a rovat mindig meg tud lepni...

2016. szept. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
74%
Bèreljen egy irodát vagy költözzön ki a pincèbe, garázsba, nehogy már kitegyen otthonról a gyerekkel minden nap. Ez viccnek is rossz
2016. szept. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
80%
Menyen ő máshová,de ha nem akkor költöz haza anyukádhoz ,hátha észhez tér.olyanra mint anyos még fél percig sem hagynék unokát.
2016. szept. 6. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
81%
Tudod mikor költöznék egész nap máshova, csak hogy ő otthon nyugiban legyen, azért álljon már meg a menet! Ekkora egy önző f..szt! Gyereke született, ez bizony áldozatokkal jár és alkalmazkodással. Nemcsak neked, neki is, erre nem ártott volna felkészülni idejekorán! Csak otthon van a program? Ha a munkájához kell oldja meg, hogy az irodában is legyen! Ne kamuzzon már ilyen hülyeséget, hogy ő csak otthon, titeket kirakva tudja megoldani. Azt elhiszem, hogy így a legkényelmesebb, de azért már...Juszt se mennék el otthonról, oldja meg, de ne úgy, hogy steril munkahelyet csinál az otthonotokból, ti meg menjetek egész napra oda, ahova akartok. Mondom ezt úgy, hogy én is kényelmi szempontból legtöbbször itthon dolgozok, de ha olyan van, ami a családot érintő, itthoni elfoglaltság, program, akármi, akkor ÉN alkalmazkodok, és húzgálom a cuccom, gépem, ami kell.
2016. szept. 6. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
74%
Panelban laktok, vagy mi? Ha családi házban, a férjed rendezzen be magának egy mellékhelységet (nem a wc-re gondoltam), vezesse át a netet, vigye oda a gépét, és gond megoldva. Ha ezt nem lehet, béreljen magának egy kis pincét, vagy irodát, vagy bármit. Képen is törölném a férjem, ha napi szintem ki akarna rakni az otthonomból.
2016. szept. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
57%
És ha anyós mondjuk ma beadja a kulcsot, akkor mi van? Hova mentek?
2016. szept. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
78%

Azért gondolom néha beenged napközben is, hogy kitakaríts. Nehogy koszban kelljen dolgoznia.


Ne haragudj,de ez nagyrészt a te hibád. Engem nem rakna ki senki a saját lakásomból egész napra (főleg nem kisgyerekkel). Ez nem az otthonod. Attól még nem lesz az, hogy "megengedi", hogy ott aludjatok.

2016. szept. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
49%
Van ilyen,hogy nem tud dolgozni gyerek mellett,ket szobas lakasban nalunk is rendszeres problemat okozott,nekunk szerencsenk volt anyuek a szomszedban laktak es dolgoztak,igy nekunk panelban a masik ures lakas volt a megoldas..miota kertesben lakunk,azota a ferjem a pincében rendezte be magának az irodajat,de ha ez nem lenne,nalunk is felmerult egy kis lakas berlese irodanak.
2016. szept. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!