Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem itthoni munkája miatt...

Férjem itthoni munkája miatt anyósnál kell lennünk babámmal - hogy kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Próbált bezárkózni, csendben voltunk, de egy baba hanggal jár.

1-2 hónapja a férjem "megoldotta" a helyzetet, reggel megyünk anyóshoz, este jövünk. Csak nekem a tököm tele van, folyton a hülyeségeit hallgatni, azt figyelni nehogy a fotelon hagyja a gyereket, nem neki való kaját adjon.. itthon se tudok haladni..

Ő azt mondja anyóstól nem tud dolgozni, a munkahelyén nincs fenntartva iroda.

Csak a költözés segítene? Munkahelyet nem vált.

Legszívesebben a saját anyámhoz költöznék csak ő 120 km-re lakik, úgy a férjemmel se találkoznék.

Volt valaki ilyen hülye helyzetben? :-(



2016. szept. 5. 18:40
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
74%

Szomorú , h a saját gyereke idegesiti . Ezek szerint nem vágyott a babára . Szegeny kicsi , nem lesz könnyu élete.

A szeretet nem lehet kicsikarni , ha ezek az apa érzései , ezen semmi nem változtat , a veszekedes csak rosszabbit , meggyorsitja a válást, az érveidre meg nem lesz kivancsi .

A megoldas , h állj sajat labra es mutasd meg h nelkule is fel tudod nevelni ( ugyis az lesz a vege )

Az en volt ferjem az is idegesitette ha a babánk kacagott , mert ö filmet nézett .

Egyedul nevelem azóta is , ma már 9 éves .

Sok sikert !!

2016. szept. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
76%
Mit dolgozik a férjed?
2016. szept. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
72%
Sajnállak :(
2016. szept. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
56%

Aki azt mondja, hogy miért zavarja az apát munka közben a gyerek, az gondoljon már bele, ő tudna gyerek mellett dolgozni???? Hiába a csukott ajtó, a gyereksírás attól még behallatszik.


Egy megoldás van, megmondod szépen a férjednek, hogy holnaptól nem mész sehova, mert ez az otthonotok, menjen ő anyóshoz, aki feltehetően nem sír, nem üvölt ha éhes, szomjas, maradjon csendben.

2016. szept. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
50%
Lepontozzátok azt a kérdést, amiben megkérdeztem, hogy mit dolgozik a férj?? Mert ti tudjátok? Egy kérdést különben miért kell egyáltalán lepontozni?
2016. szept. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
71%

Menjen ő az anyóshoz, mert te meg gyereket nevelni nem tudsz tőle.

Nehogy már te menj el otthonról. Ha dolgozik, oldja meg, b@ski te is ott laksz, a gyereke is, miért kell kirakni?

Helyedben saját anyádhoz költöznék hétfőtől péntekig, akkor élvezheti a csendet, még túlórázhat is.

2016. szept. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem elég egybehangzó vélemények vannak. Kiszavazzuk a férjedet a való villából, ti pedig 2 évig védettséget élveztek. Szólj a férjednek, hogy csomagoljon! ;)
2016. szept. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

Ő jobban akart babát, ehhez képest nem sokat foglalkozik vele. :-(

IT mérnök, azt mondja a program amivel dolgozik csak az otthoni gépen van telepítve, anyósnál amúgy is lassú net van, nem húztak ki odáig optikai kábelt.

Plusz ő csak teljes csendben tud dolgozni, anyósnál kutya, macska, másik unoka meg anyós aki 10 percenként kérdez valamit.

Szerinte azért jó ott nekünk mert van kert, nagy hely a kicsinek és amíg anyós babázik én pihenhetek.

Párszor voltam már Anyumnál 1-1 hétre, a vicc, hogy talán anyósnak jobban hiányzott az unoka.. :-S

Nem hinném, hogy irodabérlésbe belemegy, azért megkérdezem.

2016. szept. 5. 21:35
 19/40 anonim ***** válasza:
67%
Ahh, azt hittem, csak az en ferjemnek vannak ilyen elkepeszto otletei XD Probalok egyre kevesbe engedni neki, neha olyan szurrealis dolgok pattannak ki a fejebol :D O is IT-s, gondolom, mondanom sem kell :D Bocs, de megnyugvassal tolt el, h nem egyedi eset :)
2016. szept. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
77%

"Aki azt mondja, hogy miért zavarja az apát munka közben a gyerek, az gondoljon már bele, ő tudna gyerek mellett dolgozni????"

Tanultam és dolgoztam is otthon, 1, 2, és 3 gyerek mellett is. A barátnőm a gyes(ek) alatt szerzett plusz két diplomát az első mellé, a férje évekig dolgozott otthon.

Számtalan munkahelyen open office jellegű iroda van, jellemzően az amerikai központú cégeknél. Valahogy mégis mindenki elvégzi a munkáját, ha nem, rövid úton távozhat, kőkmény teljesítményelvárások vannak.

Ha a férjed kizárólag hangszigetelt, hermetikusan zárt helyiségben bír koncentrálni, akkor válasszon más munkakört. Te meg ne mászkálj anyóshoz, ha a férjed középiskolában, tán még fősulin is tudott az anyjától tanulni, akkor dolgozni is tud mellette, menjen csak szépen ő oda.

2016. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!