Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bújjak ki sértés...

Hogyan bújjak ki sértés nélkül a rokonok "fogd meg a kisbabát" erőltetéséből?

Figyelt kérdés
Férjem testvére ráadásul. Az enyém nem degenerált, észreveszi legkésőbb a harmadik "nem, tényleg nem szeretném" után, hogy nem szeretném a minden testnyílásából mindenféle rémséget lövellő kisbabáját a kezembe fogni, de ez csak erőlteti. Eleve nincs sok kedvem átjárni, csak az udvariasság miatt látogatjuk őket, de ez a műsor minden alkalommal, ez idegtépő. Nyersen, őszintén persze meg tudnám mondani neki úgy, hogy egy életre megértse, az ő kis szemefénye engem teljesen hidegen hagy, na de akkor a férjem is kellemetlen helyzetbe kerülne... tehát a megoldhatatlannak tűnő kérdés: mi az a nem durva módja egy elvakult anyuka megfékezésének, ami után megmarad a családi béke, de békén hagy engem a gyerek tukmálásával örökre?
2016. szept. 12. 13:04
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
64%

nálunk sógornőm próbálta egyfolytában nekem adni,de egyrészt az elején nem mertem amikor nem tudta tartani a fejét másrészt pár hetente ha találkoztunk és persze mindig akkor kaptam el valami betegséget, így én úgy voltam vele inkább nem adom át a náthát vagy torokgyulladásos bajomat.De ezt közöltem is vele, hogy inkább nem teszem beteggé. Ha pedig épp nem voltam beteg és felemeltem volna akkor mindenki körbe állt és a sógornő megszólalt "hűűha hozzáértél, beteg vagy talán?" ezek után végképp elment a kedvem. Ja a kedvencem a cseréld ki a pelust legalább gyakorolsz.

Én személy szerint először finoman közöltem vele, hogy nincs kedvem hozzá végül erélyesebben is elküldtem a babájával együtt. Ez nem megy sértődés nélkül.

2016. szept. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
69%
most egy komplett ebéd pl. arról szólt hogy a 2 éves gyerek azt mondta ádá, erre mindenki egyszerre gügyögni kezdte, "igen ádá-ádá", komolyan mintha mindenki értelmi fogyatékos lenne, ez még nem is gond,de ha én nem szállok be a játékba már úgy néznek rám mintha tömeg gyilkos lennék :D
2016. szept. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
13%

Ennyire bonyolult ?

Megfogod kesz utana bekenhagynak

2016. szept. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
6%
Nem olvastam vissza, lehet javasolták már, mond h félsz megfogni nem mered , és ennyi , rosszullét kerülhet ha a kezedbe adja. ;)
2016. szept. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
79%
Istenem mennyi hülye...miért kellene megfognia a gyereket ha nem akarja? Nem az övé, mit nem lebet felfogni azon, hogy nem akarja más gyerekét fogdosni? Ha meg gyerekgyűlölő az is az ő dolga. Bár mindenki annak van minősìtve aki nem olvad el egy vinnyogó kisgyerek láttán.
2016. szept. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
68%
én nem olvadok el egy gyerektől amikor vörös és bőg és bűzlik a pelusa, az rátesz ha fél is tőlem(és kicsiként gyakran előfordul egy gyereknél), azóta kezdek ellenni a párom unokaöccsével is amióta végre kezd beszélni.Idegen gyerektől nem kell elolvadni arra ott vannak a szülők/nagyszülők.
2016. szept. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
22%
Áldom a sorsot, hogy olyan a párom aki nagyszerűen elvan mások gyerekével is és nem kap rögtön antiszoc rohamot, ha egy légtérben kell lennie egy babával, neadjisten meg kell fognia. Mint a durcás kisgyerekek.
2016. szept. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
18%

Ujszulotekkel dolgozom

Szerintem mind egyedi kulonleges kis ember karakter mar par percel szuletes utan

2016. szept. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem is valami mentális baja van itt néhány válaszolónak, egy csecsemőt megfogni jó érzés. Rideg emberek lehettek nagyon. És nem arról van szó, hogy egyfolytában gyömöszöld a gyereket, megfogod azt ennyi, méghogy büdös, tényleg nem vagytok normálisak. Egyébként soha nem szoktam gügyörészni nekik, beszélgetek velük és nagyon okosak szoktak lenni. Szerencsére a férjem is képes megfogni egy gyermeket, ilyen készségek nélkül nem is vállalnánk gyereket.
2016. szept. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
63%
mind egyedi ez igaz és kézbe venni sem szörnyű akkor ha magad vagy, de amikor a család nagy bociszemekkel néz és körbevesz csak azért mert kézbe vetted és szinte sugárzik belőlük az a "na most ettől a gesztustól neki is anyai érzései lesznek és neki is lesz babája végre" aura, na akkor majd neked is elmegy a kedved az egésztől. Tisztára mintha egy állatkerti pélkány lennék aki kihaló félben van és ezért minden mozdulatát figyelni kell, bööe.
2016. szept. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!