Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bújjak ki sértés...

Hogyan bújjak ki sértés nélkül a rokonok "fogd meg a kisbabát" erőltetéséből?

Figyelt kérdés
Férjem testvére ráadásul. Az enyém nem degenerált, észreveszi legkésőbb a harmadik "nem, tényleg nem szeretném" után, hogy nem szeretném a minden testnyílásából mindenféle rémséget lövellő kisbabáját a kezembe fogni, de ez csak erőlteti. Eleve nincs sok kedvem átjárni, csak az udvariasság miatt látogatjuk őket, de ez a műsor minden alkalommal, ez idegtépő. Nyersen, őszintén persze meg tudnám mondani neki úgy, hogy egy életre megértse, az ő kis szemefénye engem teljesen hidegen hagy, na de akkor a férjem is kellemetlen helyzetbe kerülne... tehát a megoldhatatlannak tűnő kérdés: mi az a nem durva módja egy elvakult anyuka megfékezésének, ami után megmarad a családi béke, de békén hagy engem a gyerek tukmálásával örökre?
2016. szept. 12. 13:04
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
61%
ja és ha épp te fogod és összecsinálja magát megkérdezik "nem akarod tisztába tenni?így legalább felkészülsz a jövőre" és akkor még legyen jó kedvem ahhoz hogy megfogjam a gyereket...
2016. szept. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
16%

ma 15:12

Ez az üldözési mánia.

ma 15:10

Teljesen jó a megfogalmazás. Ritka hidegnek kell lenni ahhoz, hogy valaki olyan aljas dolgokat írjon le egy kisgyerekről, amit itt néhányan. Jó is, ha az emberről ez még idejekorán kiderül és ezt a párja is látja, így megfontolt döntést hozhat arról, ilyen "anyát" akar -e a jövőben.

2016. szept. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
65%

ÉN sem olvadok el más gyerekétől, sőt, némelyik rohadtul irritál.


Az erőltetéstől meg a falra mászok, nem is fogom meg őket a család előtt. Egyedül teljesen szívesen elgagyogok vele csomó ideig, stb., de mikor még 5 másik ember néz bociszemekkel, akkor kösz, nem.

2016. szept. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
42%

15:22

ez nem üldözési mánia, az elején folyton kérdezték, hogy neked mikor lesz, vedd kézbe nem árt megszoknod ha majd lesz,így hogy fogsz nevelni ha nem veszed kézbe és társai. Minden egyes alkalommal, ezt szerintem a legtöbb ember a 10. alkalomnál megunná és inkább nem venné kézbe akkor sem ha tündéri.

2016. szept. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
39%
ja és a tündéri gyerekből egy visító, követelődző gyerek lett, aki fél mindenkitől aki nem a szülei/nagyszülei mert burokban volt tartva és el lett kényeztetve(szóval tényleg csak addig volt cuki amíg nem beszélt).
2016. szept. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
82%
Én anno sértődés nélkül tudtam annyival hárítani, hogy "olyan pici még hozzám képest, félek, hogy rosszul fognám és véletlenül fájdalmat okoznék neki" - anyuka megnyugodott, mert hát mégse akár rosszat a gyereknek, én megnyugodtam, hogy megúsztam, és különben is; tényleg túl bonyolultnak éreztem egy izgő-mozgó, tekergő, puha kis lényt magamhoz..
2016. szept. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
61%
Megjelentek az 5 gyerekes ősanyák lepontozni, akiknek minden gyerek cuki és aki nem így gondolkozik az egy szívtelen dög. :D
2016. szept. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
19%

Általában bizonyos nök azert irtóznak ANNYIRA a kisgyerektöl mert 1- ök is szeretnének, de nincs kinek vagy még nem jött el az idö rá, anyagi okok miatt

2- abortuszokon estek át es a kisgyerek feleleveniti ezt

Kb ilyen okok vannak

2016. szept. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
70%

Annyira hidegen hagynak mások gyerekei, hogy csak na. Pont egy random ősanya csapkodja magát a földhöz a gyerektopikban, hogy hát miért nem alél el mindenki az ő gyerekétől és dobja magát hasra azonnal, meg GRATULÁL. Azt tényleg olyan nehéz megérteni, hogy a többségnek az egész gyerekcirkusz egy púp a hátán és semmi más, mint udvariassági körök sokasága?


Lehet lepontozni meg ex-abortuszosnak nevezni. Nemcsak azt állítom, hogy van olyan ember, mint a kérdező vagy én, hanem a _többség_ ilyen, csak baromi jól eljátssza, hogy mennyire érdekli más kölyke. Bár szemben a kérdezővel, ha nagyon erőszakolják, akkor bájvigyorgok meg babázom, de nem sok érzelem van mögötte, mert egy számomra vadidegen gyerekhez nem köt az ég világon semmi. Jobb lenne felfogni, hogy ami valakinek a világ közepét jelenti, az a másiknak a tájkép része.

2016. szept. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
65%

Utolsónak igaza van. De ilyen az ha a csordaszellem nem fogadja el, hogy valaki nem akar sablonéletet élni.

Részemről 11 éve élek boldog párkapcsolatban, nem volt abortuszom, sosem akartam gyereket. :D szabad vagyok, azt csinálok amit akarok és nem vagyok köteles mások kölkeihez jó pofát vágni. Ha nem tetszik tehettek egy szívességet. ;)

2016. szept. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!