Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bújjak ki sértés...

Hogyan bújjak ki sértés nélkül a rokonok "fogd meg a kisbabát" erőltetéséből?

Figyelt kérdés
Férjem testvére ráadásul. Az enyém nem degenerált, észreveszi legkésőbb a harmadik "nem, tényleg nem szeretném" után, hogy nem szeretném a minden testnyílásából mindenféle rémséget lövellő kisbabáját a kezembe fogni, de ez csak erőlteti. Eleve nincs sok kedvem átjárni, csak az udvariasság miatt látogatjuk őket, de ez a műsor minden alkalommal, ez idegtépő. Nyersen, őszintén persze meg tudnám mondani neki úgy, hogy egy életre megértse, az ő kis szemefénye engem teljesen hidegen hagy, na de akkor a férjem is kellemetlen helyzetbe kerülne... tehát a megoldhatatlannak tűnő kérdés: mi az a nem durva módja egy elvakult anyuka megfékezésének, ami után megmarad a családi béke, de békén hagy engem a gyerek tukmálásával örökre?
2016. szept. 12. 13:04
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
13%

És ezért vagy lepontozva: hideg, szívtelen ember vagy, aki szerencsére nem szaporodik. Egy kiskutyát sem adnék a kezedbe, nem hogy egy kis embert.

Egy másodpercig nem vagy képes pozitív emberi érzést mutatni, hogy egy csöppségre rámosolyogj és ellegyen nálad egy kicsit. Hátborzongatóan rideg, főleg ha elvileg "nő".

2016. szept. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
90%

Nem bírom a kisgyerekeket.

A kisbabákat pedig főleg nem. Egyszer rámerőltették és a mellkasomra hányt az unokatestvérem. Nagynéném szerencséje, hogy anyukám időben átvette, csak ezért nem a gyerekre hánytam.

És akkor még próbálnak vigasztalni, hogy csak anyatej. Király.

Lett két kislányom.

Lehánytak, lekakiltak, kenődött rám nyál és takony.

Nem zavart.

Lett egy kisebb unokatestvérem.

Családi összejövetelen tüsszentett egy nagyot, és "kilogott a csikóláb" ahogy nálunk mondani szokás... aztán kézzel eldörgölte...

A gyomrom pedig hátraszaltózott.

A sajátjaim nem tudtak olyat csinálni, amitől rosszul lennék. A sz@ruk se büdös, ahogy mondani szokás.

De ez nálam csak rájuk igaz, a világ összes többi kisbabájára nem.

2016. szept. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
13%

Ez a sok magabiztos anyuka , aki buszken vallalja , h ö csak a sajatjat szereti , csak a sajat gyerekét, a többi gyerektöl forog a gyomra, megfogni se tudja.

Ez mind ok.

Es mi van ha megbetegszenek / meghalnak es masra kell bizzak a gyerekeiket ?

Jó érzés lesz a tudat ha olyannal hozza össze a gyerekeit az élet amilyen ö maga ?

2016. szept. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
82%

Igyekszem finoman megfogalmazni.

A lőtéri kutya is tud szaporodni. Attól nem lesz valaki tőbb, hogy osztódik. Mindenki magánügye hogy akar e gyereket. Lehet jönni hogy ne szaporodjak, nem is fogok, jobb dolgom is van, életcéjaim. Szerencsére rám sem tukmáltak még gyereket, felkínálták a lehetőséget, visszautasítottam, mert nem volt jó kedvében a pici, nem akartam hogy kiboruljon :D Nem erőltették. azüta játszok vele ha találkozunk. Én biztos megmondanám, hogy nem érdekel a gyereked.

2016. szept. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
74%

17:05

Miért mutassak más gyereke felé bármiféle óriási pozitív megnyilvánulást? Egy fikarcnyit sem emberi a művigyorgás és affektálás. A gyerekekkel nincs bajom (aranyosnak tartom és szeretem őket, de nem jön rám a gügyögőgörcs), hanem azzal, amikor látom a sok színpadias embert, ahogy látványosan eljátsszák, hogy mennyire odáig vannak a random gyerkőctől. És mindenki pontosan tudja, hogy pont letojják igazából, hogy az a faterra hasonlít vagy a férjre illetve eleget cicizik-e vagy sem. A baj az, hogy utána ha tőlem jön egy természetes mosoly pár udvarias kérdéssel (és semmi egyébbel), akkor én vagyok a hideg meg a tahó, aki nem lelkesedik eléggé.

2016. szept. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
35%
Valóban nincs velem egy szinten, különben szégyellné, hogy téged a világra hozott. Külön gratulálok a neveléséhez, kérlek, add át neki ezt is.
2016. szept. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
74%

Èn sem fogom meg a kisbabákat. Mondhattok rideg embernek, az is vagyok. Nem gondolom, hogy ezt szégyellni kéne.


Mondd azt, hogy annyira ügyetlen vagy, h egyszer egyik ismerősöd babáját súlyosan leejtetted, nagyon komoooooly baja lett neki. Nem akarnál ártani a babucikájának, úgyhogy a lehetőséget inkább kihagynád. Há ennyi. Hidd el, a közeledbe nem fogja többet engedni. Problem solved. :)

2016. szept. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
69%

Az én nevelésemmel semmi baj nincs, az meg hogy nem szeretem a hozzád hasonló, élősködő tenyészkancákat legyen az én magánügyem. Látom sok a szabadidőd a kölök mellett, lehet elleni kéne még párat, nem? :D tudod, arra több családi, meg támogatás jár. ;)


Egyébkènt meg sajnállak, látható, hogy egy besavanyodott "anyuka" vagy, akinek a gyerek mellett semmire nincs ideje, energiája meg pénze és ez teszi ki a mindennapjait. 2 sz@ros pelenka között rohansz a géphez és habzó szájjal ütöd a klaviatúrát, hogy "jóóól beolvass" azoknak akiknek nem olyan sivár az életük mint neked. :D na ezennel befejeztem veled a társalgást, hiába okádsz ide bármit is.

Amúgy szerintem beszèlj a pároddal, hogy ne csak akkor pakoljon alád amikor gyereket csináltok, mert látszólag ki vagy éhezve.

További szép napot!

2016. szept. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
89%

Én nem értem ezeket a babatukmáló embereket. Talán egyszer felajánlja, hogy foghatod, ezzel kifejezi, hogy bízik benned, ez oké. De utána tukmálni... mintha mindenkinek hasra kellene esni az Ő babájától. Amikor baromi sok oka lehet annak, hogy ki miért nem fog meg egy babát. És nemcsak olyan, hogy pfuj, undi. Hanem mert abban a pillanatban te felelsz azért a babáért, amikor tartod. Van, aki nem tudja, hogyan kell tartani... aki nem szokott hozzá, csinálhat rossz mozdulatot, remegő kéz stb. De amúgy is, egy random EMBERT fogni nem mindenkinek van kedve. Meg ki tudja, mikor büfizik a baba... ugyanaz az ember, amikor egy beteg felnőtt hány rá véletlenül, fujjog meg anyázik, de amikor a baba, akkor gyájjdecuki, csak mert cukibabuccccciiiiii...

(mondjuk a kérdező megfogalmazása tényleg necces a lövellő testnedvekről)


És csak azért, mert vki nem akarja megfogni, és nem csöppen el a nyála a világ összes létező babájától, nem feltétlenül karrierista p...a, éretlen tini, rideg... lassan már kb. tömeggyilkos szinten kezelnek vkit csak azért, tényleg, mert nem akar gügyögni vkivel.

2016. okt. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!