Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már érzelmi zsarolás, vagy...

Ez már érzelmi zsarolás, vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

Nemrég hunyt el apukám. A temetés után két nappal a párom elvett két csavarhúzót a szerszámai közül. Szólni mertem a páromnak,hogy nekem még nagyon friss a gyász,és nagyon rossz érzés az a tudat,hogy valaki máris elvesz valamit a cuccai közül.

A párom erre nagyon dühös lett,és többször is lehordott mindenféle szerencsétlen hülyének,meghogy szálljak le a földre, mert az apám nem jön vissza többé,anyám meg soha nem fogja tudni ezeket használni. A fejemhez vágta,hogy ha mi nem,a sógoromék majd úgyis elhordják,nekünk meg csak a fityisz marad.

Azt vágta a fejemhez,hogy én azzal vádolom őt,hogy hasznot húz apám halálából,holott ez nem igaz! A veszekedés alatt ezt el is mondtam neki többször! Már olyan dolgokkal riogat,hogy nagyon rossz jel,ha apró dolgokban nem értünk egyet(érezteti,hogy nem illünk össze,pedig nagyon jól tudja,hogy nagyon szeretem,és ragaszkodok hozzá!)

Meghogy majd Ő nem segít ebben,nem segít abban...)

Nekem egyszerűen csak még friss a gyász,miért olyan nagy bűn,ha finoman a tudtára adtam?

Olyan durván hangzik a szájából a "nem jön vissza soha többé" kifejezés.

Komolyan mondom,már nem is az a két csavarhúzó fáj,hanem ahogy ilyen helyzetben belémtaposott...

Ez így dupla annyira fáj!


2016. okt. 11. 04:31
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
47%

Persze hogy nem értesz. És nem is fogsz.

Lényeg h megpróbáltad

2016. okt. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:
Huh...! Elolvastam az összes választ. Ma délután megbeszéltük. Önként bocsánatot kért. Azt mondta,hogy ideges volt. Nem csaptam hisztiket amúgy. A szerszámokat visszarakta a helyére. Nem a szülői házban lakunk. Sokkal nagyobb bajok vannak...! Igaza volt a páromnak... amíg én sírdogáltam,a testvérem úgy lopott, mint a huzat...! Nagy értékben! Túlságosan jóhiszemű vagyok. Én erre nem lettem volna képes...
2016. okt. 11. 17:28
 43/47 anonim ***** válasza:
73%

Oké, hogy lop a testvéred, de ez nem mentség arra, amiket a párod mondott.

Én megértem, hogy valakiben nem ugyanaz a gyász érzés van, mint a párjában, mert nem akkora a vesztesége, de ettől még senkinek sincs joga a másik lelkébe gázolni.


Úgy kib*sztam volna a kedves páromat egy ilyen duma után, hogy csak úgy csattan. Nem a két csavarhúzó miatt, hanem azért, mert nem a támasztom, nem a társam, pedig most éppenséggel elég nagy baj van.

Mit várhatnék el egy ilyentől a későbbiekben?

2016. okt. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:
"Naezaz"! Elhunyt az apukám,és sorra ismerem meg a szeretteim csúnya oldalát.
2016. okt. 11. 20:02
 45/47 anonim ***** válasza:
89%

Jaja. De tudod ez így szokott lenni. Nem olyankor bukik ki a szög a zsákból, mikor boldognak kell lenni egymás mellett és mosolyogni, hanem akkor, amikor baj van.

Ilyenkor kiderül, hogy ki az, aki arra érdemes, hogy egybekössük vele az életünket, vagy éppen barátok legyünk egy életen át.


Egyébként fogadd őszinte részvétemet és egyben sajnálatomat ezek miatt az események miatt! :(

Remélem azért van olyan szeretted, akinek a vállán tényleg kisírhatod magad.

2016. okt. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. okt. 11. 20:34
 47/47 anonim ***** válasza:
37%

"Együtt élnek a szülőkkel, apuka anno megengedte, hogy használja a szerszamait: ez lopas?"


Ha visszateszi, akkor nem az!

De ahelyett, hogy visszatette volna a tuskója, még ideológiát is gyártott hozzá, hogy miért nem teszi vissza. Amivel belegyalogolt a hölgy lelki világába.

2016. okt. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!