Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem elköltözött egy összeve...

Férjem elköltözött egy összeveszésünk után. Közölte velem fel év pihenő kell neki. Ennek van értelme?

Figyelt kérdés
Két ünnep között összevesztünk a piálásán. Próbáltuk megbeszélni a dolgot. Mondta, hogy neki most fél év kell hogy összeszedje magát anyagilag (hitele van) meg lelkileg. Én félek h ez idő alatt inkább eltávolodunk egymástól. 2 kislánnyal vagyok. Sosem gondoltam volna hogy így itt tud bennünket hagyni. Mindig a család volt neki a legfontosabb.
2017. jan. 2. 13:42
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 A kérdező kommentje:
Az hogy anyámék saját házában az anyámnak esett nálam ez kicsapta a biztosítékot. Anyám mindig nagyon jó volt hozzánk. Őt is elfogadta bár annyira nem volt az ínyére. De sosem volt egy rossz v sértő szava hozzá.
2017. jan. 2. 14:58
 22/63 anonim ***** válasza:
83%
Tudod mit mondanak? hogy a részeg ember megmondja amit IGAZÁBÓL gondol. Most már legalább tudod.
2017. jan. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 A kérdező kommentje:
Márminthogy k*nak tart? De miért tartana annak?
2017. jan. 2. 14:59
 24/63 anonim ***** válasza:
41%
Hogy annak titulált, az lehetett puszta indulat. De szerintem az a a fő gondja, hogy anyósnál lakik, akivel nincsenek jóban. Bele lehet ám fáradni a folytonos bájolgásba, és ilyen kirohanás a végeredmény.
2017. jan. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
90%
Akkor meg nem kell az anyós nyakán lakni. meg képmutatóskodni. Nehogy már az legyen rossz aki otthont ad valakinek...
2017. jan. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 A kérdező kommentje:
Nem volt konfliktus közöttük. Egy volt még nyáron. Anyám mindenben támogatott minket. Gyerekekre vigyáz ha kell. Szoktunk náluk ebédelni stb
2017. jan. 2. 15:04
 27/63 anonim ***** válasza:
85%

Hát akkor beszéljétek meg most józanul, hogy minek mondott ilyeneket. Valami gondja biztosan van (akár vélt, akár valós). Nem esik neki az ember a párjának ittasan sem, ha semmi baja. Valami biztosan nem tetszik neki a kapcsolatotokban, és az alkohol hatására nemcsak, hogy kifejezte ezt, hanem ilyen hülye módon tette meg.

Nem volt semmi előzménye?

Talán pont az a baja, hogy hiába dolgozik, nem tudtok önállóan élni, hanem a te szüleidnél laktok. Talán ez bántja a büszkeségét.

2017. jan. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 A kérdező kommentje:
Ezért dühödtem be én is. Hogy merte ezt megtenni. Soha nem gondoltam volna.
2017. jan. 2. 15:05
 29/63 A kérdező kommentje:
Igen. Tegnap este leültünk beszélni. Zavarja h nincs semmije. De erről meg nem én tehetek. Ezért akarja magát összeszedni, hogy bizonyítson. De könnyű úgy összeszednie magát, hogy nem kell gyereket eltartani.
2017. jan. 2. 15:08
 30/63 anonim ***** válasza:
23%
Őt is elfogadta bár annyira nem volt az ínyére. - ezt magyarázd meg, mert így zavaros. Kinek ki nem volt ínyére?
2017. jan. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!