Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem elköltözött egy összeve...

Férjem elköltözött egy összeveszésünk után. Közölte velem fel év pihenő kell neki. Ennek van értelme?

Figyelt kérdés
Két ünnep között összevesztünk a piálásán. Próbáltuk megbeszélni a dolgot. Mondta, hogy neki most fél év kell hogy összeszedje magát anyagilag (hitele van) meg lelkileg. Én félek h ez idő alatt inkább eltávolodunk egymástól. 2 kislánnyal vagyok. Sosem gondoltam volna hogy így itt tud bennünket hagyni. Mindig a család volt neki a legfontosabb.
2017. jan. 2. 13:42
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
38%
Ha ezt tényleg azért teszi, mert anyóséktól függetlenül akar élni, az érthető, viszont tényleg meg kéne beszélnetek, hogy nem feltétlenül ez a legjobb megoldás. Nincs semmi félretett pénzetek? Végülis lakbért nem fizettek, nem tudom, mennyire szálltok be a rezsibe, de a kamionosok nem keresnek rosszul. Mindenesetre én fenntartásokkal kezelném ezt az egészet, ha hajlamos az agresszióra, ne költözzetek túl messze a szüleidtől, én azt is megfontolnám, hogy tényleg együtt akarok-e maradni vele.
2017. jan. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 A kérdező kommentje:
Hát ez az. LTP-t fizetünk. De mivel ő báros semmilyen hitelt nem kapunk sehonnan. Annyi félretett pénzünk meg nincsen. Albérletbe nem akarok menni, mert ott végképp nem marad semmi pénzünk. Én is ettől az agressziótól félek. Mondta h ő sosem volt ilyen.
2017. jan. 2. 17:26
 43/63 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem bírja anyóséknál, adj neki esélyt, azzal, hogy azért találkozzatok házon kívül. Régóta gyűlhetett már benne ez a feszültség.
2017. jan. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem mi az amit nem bír. Apámmal nem is találkozott, anyámmal meg sokat beszélgetett és jóban volt. Viccelődtek meg ilyesmi. Semmi gond nem volt.
2017. jan. 2. 17:52
 45/63 A kérdező kommentje:
Gondolkodom rajza h megmondom neki h nekem is gondolkodom kell ezen.
2017. jan. 2. 17:57
 46/63 anonim ***** válasza:
92%

Egyszerű: ki akar már lépni ebből a házasságból, de nincs benne annyi, hogy ki is mondja... Egyszerűbbnek tartja csöndben "eloldalogni". Tipikus konfliktuskerülő:(

Engedd el! Hosszabb távon neked is jobb lesz!

2017. jan. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 A kérdező kommentje:
Inkább szerintem nem tudja eldönteni kilépjen e v sem. Most próbáltam neki telefonba mondani h nem biztos fogom bírni már mondta h lehet rövidebb lesz
2017. jan. 2. 18:40
 48/63 acelsziv ***** válasza:
74%

Azért gondolj bele. Van egy 4 millás hitele amit ő fél év alatt ki akar fizetni. Tényleg megkeres nettó 800 000 forintot egy hónapban? Mert ugyebár élni is kell valamiből. Ennyire jól azért nem fizetik a kamionosokat.

Ergo: agy valami törvénytelenre készül - mint a drogcsempészés - vagy csak időhúzás a fél év hogy hátha te mondod ki, hogy váljatok el.

De egy ilyen gyenge emberrel nem érdemes sokat tervezgetni. Pláne ha -ahogy a másik kérdésben írod - hátulról még fűtögetik. Elég ostoba, ha hagyja magát.

2017. jan. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ilyen pasi jobb is, ha megy.
2017. jan. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
79%
vagy embercsempészet? kamion van hozzá és manapság jobb üzlet mint a drog
2017. jan. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!