Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem elköltözött egy összeve...

Férjem elköltözött egy összeveszésünk után. Közölte velem fel év pihenő kell neki. Ennek van értelme?

Figyelt kérdés
Két ünnep között összevesztünk a piálásán. Próbáltuk megbeszélni a dolgot. Mondta, hogy neki most fél év kell hogy összeszedje magát anyagilag (hitele van) meg lelkileg. Én félek h ez idő alatt inkább eltávolodunk egymástól. 2 kislánnyal vagyok. Sosem gondoltam volna hogy így itt tud bennünket hagyni. Mindig a család volt neki a legfontosabb.
2017. jan. 2. 13:42
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
98%
Nos, ha pihenő kell neki, hát pihenjen. Másnap be is adnám a valopert aztán pihenhet, amíg él.
2017. jan. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 A kérdező kommentje:
Tehát válást javasoltok?
2017. jan. 3. 19:33
 53/63 anonim ***** válasza:
43%

Kérdező, eszedbe ne jusson az itteni válaszok alapján felelős döntést hozni az életedről!

Akik itt így, vagy úgy kardoskodnak az első problémánál a válás mellett, azok a saját esetükben közel sem ennyire határozottak, hidd el, csak a kibicnek semmi nem drága!

Most egy nagyon nehéz helyzetet éltek meg, én elfogadnám a különélést, de MÁS FELTÉTELEKKEL, mint ahogy a férjed elképzeli.

Igenis vegye ki a részét anyagilag (is) az életetekből, elvégre ezt az állapotot ő generálta.

Ha egy idő után úgy gondoljátok, hogy a kapcsolat menthetetlen, még akkor is ráértek elválni!

Viszont, ha rájöttök, hogy egymás nélkül nem megy és még szeretitek egymást, akkor megkíméltétek magatok egy válási procedúrától és egy csomó felesleges pénzkidobástól.

2017. jan. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 A kérdező kommentje:
Teljesen össze vagyok zavarodva. Tele vagyok félelemmel. 50-et mondta h ad.
2017. jan. 3. 20:22
 55/63 anonim ***** válasza:
53%
Ezt csak te tudod eldönteni, hogy ez mennyire reális, az eddig neked kézhez adott pénze függvényében és ki tudtok e jönni a gyerekekkel a pénzből.
2017. jan. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 A kérdező kommentje:
Válás után ennyit sem kapnék. Max 25-öt.
2017. jan. 3. 20:29
 57/63 anonim ***** válasza:
53%

Te Kérdező! Nincs ennek valami nője?

Akkor szoktak így megbolondulni ...

Hova költözött?

2017. jan. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
52%
kérdező a válópert bármikor beadhatod vagyis nincs értelme elhamarkodottan átgondolás nélkül, "indulatból" megtenni.
2017. jan. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
93%

Kedves Kérdező!

Az 53-as válaszoló vagyok, láthattad, hogy alapban nem pártolom a válást.

De gondolom, a férjed mondta, hogy válás esetén maximum 25ezret kapnál.

Ez egy hülyeség!

Nincs olyan bíróság, aki elhiszi neki, hogy kamionosként havi 125eret keres csak. Ennek a 20%-a 25ezer, de két gyerekre minimum 40% jár, ami 125ezer esetében is 50ezerFt.

Nézegesd csak ezt:

[link]

2017. jan. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
23%

"Nincs olyan bíróság, aki elhiszi neki, "


Csak hogy a bíróság nem hiedelmek alapján dönt, hanem papírok alapján. Ha annyira van bejelentve (vagy minimálbérre), akkor bizony annyi lesz a hivatalos gyerektartás.

2017. jan. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!