Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem elköltözött egy összeve...

Férjem elköltözött egy összeveszésünk után. Közölte velem fel év pihenő kell neki. Ennek van értelme?

Figyelt kérdés
Két ünnep között összevesztünk a piálásán. Próbáltuk megbeszélni a dolgot. Mondta, hogy neki most fél év kell hogy összeszedje magát anyagilag (hitele van) meg lelkileg. Én félek h ez idő alatt inkább eltávolodunk egymástól. 2 kislánnyal vagyok. Sosem gondoltam volna hogy így itt tud bennünket hagyni. Mindig a család volt neki a legfontosabb.
2017. jan. 2. 13:42
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
94%

29: De mégis mennyi hitele van? Nem tudja még visszafizetni. Nem tudom, mennyit keres, de én azt hallottam, hogy kamionozással jól lehet keresni. Főleg így, hogy nem is kell önállóan fenntartanotok egy házat. Biztosan ki lehetne valahogy gazdálkodni.

De szerintem együtt lenne érdemes. Ha elmegy, akkor gondoskodnia kell a lakhatásáról abban az egy-egy hétben, amikor szabad. Az sem lesz ingyen.

Meg fura is lenne, ha a gyerekei neveléséhez nem járulna hozzá semmivel sem.

2017. jan. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
38%

fuu :D fél év az rengeteg...így nem fog megoldodni a probléma, ha ennyi idő kell neki

el fogtok távolodni az tuti fél év alatt!

nem lehet hogy más miatt kell neki fél év? :O

2017. jan. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
92%
"De könnyű úgy összeszednie magát, hogy nem kell gyereket eltartani." Persze a gyerekei meg a te károdra. Még mindig azt mondom hogy menjen a francba a pasas. Kiszedi a gyerekei szájából az ételt csak hogy megkönnyítse a saját dolgát. Ez nem apa.
2017. jan. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
18%

azért tartásdíjat igy is kellene adnia hogy nem lakik ott. ha önként nem hivatalos megállapítást kérhetsz.

az hogy részegen mond ezt azt nem számít. a ku rvát meg nem kell szó szerint érteni. olyasmi káromkodás mint a b a s s z d meg ahol szintén nem szó szerinti felszóllitás van. vagy mikor állatnak nevezünk egy homo szapienst. vagy konkrétan kutyának macskának ökörnek, stb.


az egyik fő gond hogy nem bocsánatot kér. mert oké berug valaki bulin megesik ez az részegen de illik utána bocsántot kérni, nem gondolja komolyan, stb. a másik: milyen gyakori? karácsony szilveszter husvét...

bár ha mindenhol berug ilyenkor az vitatéma de ha ennél gyakrabban az egyértelműen gáz.


de a fő gond ez hogy el akar menni,,,

2017. jan. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
94%

Őszintén szólva én már ilyen előzmények után kidobtam volna:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2017. jan. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
11%
Azért őt is meghallgatnám. A semmire nem szoktak így kiborulni az emberek.
2017. jan. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
69%
Az emberek jó esetben kommunikálnak egymással, és nem borulnak ki egy átpiált buli után. Szóval igen, meg lehetne (és kellne) hallgatni a férjet is természetesen. Hiszen már alapból oda kellet volna hogy álljon az asszony elé, nem agresszióval meg a gyerekek fenyegetésével jelezni hogy mekkora a gond. Egyébként minősíti a pasast hogy nem akarja a gyerekeit eltartani, és azt hiszi ki-be sétálgathat az életükbe mikor kedve szottyan.
2017. jan. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 A kérdező kommentje:
Én aláírom voltak tényleg konfliktusok, veszekedések közöttünk. 3 hétig egyedül nekem sem egyszerű. 4 millás hitele van, amit gyorsan ki akar fizetni. Ezért mondta h most dolgozik ezerrel és megpróbálja kifizetni. Saját lakást akar, hogy költözzünk el.
2017. jan. 2. 16:54
 39/63 anonim ***** válasza:
92%
Ezzel még nem is lenne gond ha megbeszélitek, és nem lelép egyszerűen cserbenhagyva téged meg a gyerekeit. Mi a fenét gondolt? Azt mondja a kislányoknak hogy majd esztek fél év múlva, mert apu másra akarja költeni a pénzt?
2017. jan. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne munkahelyem nagyon kétségbe lennék esve. Nem tudom mit tegyek. Várjak v ne?
2017. jan. 2. 17:04
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!