Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hová menekülhet egy férfi, ha...

Hová menekülhet egy férfi, ha bántalmazza és fenyegeti őt a barátnője/felesége?

Figyelt kérdés
Beírtam a Google-be, hogy "családon belüli erőszak menedékhely", és rákattintottam néhány találatra, de mindegyiknél írta, hogy "nők és gyermekek számára". Tudtok olyan helyeket, ahova férfi is mehet?

2017. jan. 28. 19:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/355 anonim ***** válasza:
31%
Nyilván provokatív a kérdés. A válasz: sehova! Legalább is én még nem hallottam például baba-papa otthonról. És nincs férfiak napja, nincs apák napja, vagy legalább is senki nem tartja. Éljen a nemek egyenrangúsága!
2017. jan. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/355 anonim ***** válasza:
67%

"Amugy meg biztos vagyok benne hogy a nok altal alkalmazott lelki terror"


EZt a férfiak is szokták, bocsika.

2017. jan. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/355 anonim ***** válasza:
90%

Nem csak verekedéssel lehet bántalmazni valakit. Külföldön történt, hogy egy férfit a volt barátnője zaklatta, bántalmazta. A férfi azért nem jelentette fel, mert úgy érezte, hogy mindenki kiröhögné, hogy egy majdnem 90 kilós nagy darab fickót egy 50 kilós nő készíti ki. A nő teljesen eldurvult, kezdve a kocsi kerekek kiszúrásától, a napi 500 SMS, és telefon, az állandó zaklatás a férfi baráti társaságát is. Amikor a nő nekiment egy késsel akkor a férfi megütötte, és annak ellenére, hogy a férfi volt a bántalmazott, őt büntették meg. A pasas végül kikészült idegileg, és a végén feljelentette a nőt. A rendőrök kiröhögték. Másnap a nő amikor megtudta, hogy a pasas fel akarta jelenteni, sőt egy új nővel barátkozik, elment a pasashoz, és fejbe lőtte. A pasas meghalt.

Szóval nem csak úgy lehet bántalmazni valakit, hogy megverem, vagy felpofozom.

Sok embernek elképzelése sincs milyen az ha valaki zaklatja a másikat, és az a megoldás, hogy megverem, leütöm csak olaj a tűzre.

Kedves kérdező. Ha a férfi úgy érzi bántalmazzák, bajban van, merjen segítséget kérni. Menjen a rendőrségre, mert most már komolyan veszik az ilyen ügyeket. Most már tudják, hogy a nők sem különbek ha zaklatnak valakit.

2017. jan. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/355 anonim ***** válasza:
30%
Az erőszak mindkét fél felől megnyilvánulhat. Azért ajánlottam a harcművészetet, mert akkor a problémát valamennyire kezelni is megtanulnád, nemcsak elmenekülni. Nem tudom hova mehetnél. Állíts csapdát, készíts hangfelvételt stb..
2017. jan. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/355 anonim ***** válasza:
33%

" Viszont ha megteszi, simán lehet, hogy a végén őt fogja beperelni a nő, és őt fogják beállítani nőverő állatnak. "


Nos, a jogi lépés megtételéhez orvosi látlelet kell.

Ha annyira megvert a naccsasszony, akkor vetess látleletet és jelentsd fel. Ugyanúgy zajlik a procedúra, akár nő vagy, akár férfi.


De a amíg a társadalomra az jellemző, hogy nőket vernek, és csak elenyésző mértékben férfiakat, addig ne csodálkozz, hogy a bántalmazott nőkre szakosodtak.


Ha holnaptól elkezdenék a feleségek nagyüzemben verni a férjeket, akkor majd lesz apaotthon is, csak tudod, nem ez a jellemző.


Ne tettesd már itt a hülyét a hülye provokatív kérdéseddel.

2017. jan. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/355 anonim ***** válasza:
87%
Valamennyi hajléktalanszállóra bemehetsz, minden városban van. Éjjeli menedékhely is, átmeneti szállás is, választhatsz.
2017. jan. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/355 A kérdező kommentje:

"Már megint te vagy az? Egyszer már bepróbálkoztál, nem unod még?"


Én megértem, ha valaki nem ért egyet velem, és érvel. Nem értek egyet vele, de megértem. Ez a viszont nem több, mint trollkodás. Nem válasz a kérdésemre. Úgyhogy jelentettem, remélem, minél hamarabb eltűnik.

2017. jan. 28. 20:33
 18/355 anonim ***** válasza:
11%

Sajnos tudomásul kell venned, hogy férfiként csak másodrendű állampolgár vagy. Egy nő bármit megtehet, egy férfi semmit. El sem hiszik neked, vagy kinevetnek. Pedig a nők pont ugyanolyan arányban követnek el családon belüli erőszakot, mint a férfiak.

Volt egy ismerősöm, aki azt mondta, hogy azért jött el otthonról, mert ha otthon marad, a férjébe vágja a kést. A férje egy jámbor ember, ennek ellenére a bíróságon már azt mondta, hogy nem bírta az otthoni erőszakot, ezért kellett elköltöznie.

Mindenesetre ha valami történik vetess látleletet és próbálj feljelentést tenni, és semmiképp se üss vissza, mert csak te húzhatod a rövidebbet.

2017. jan. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/355 anonim ***** válasza:
92%

Nyilvánvaló, hogy a kérdező nem megoldást keres, hanem menekülési útvonalat.

Szülők, rokonok? Gondolom barátaid is vannak.

2017. jan. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/355 anonim ***** válasza:
23%

Mivel ugyan tudatosan adod a hülyét, mégis leírom.

A férfiak bántalmazása nem olyan mértékű közelről sem, hogy társadalmi probléma legyen.

Ha te mégis belefutottál egy ilyenbe (kétlem), akkor ugyanaz a jogi procedúra, mint fordított helyzetben. NINCS külön törvény nőkre és férfiakra, te agyhalott!

2017. jan. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!