Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hová menekülhet egy férfi, ha...

Hová menekülhet egy férfi, ha bántalmazza és fenyegeti őt a barátnője/felesége?

Figyelt kérdés
Beírtam a Google-be, hogy "családon belüli erőszak menedékhely", és rákattintottam néhány találatra, de mindegyiknél írta, hogy "nők és gyermekek számára". Tudtok olyan helyeket, ahova férfi is mehet?

2017. jan. 28. 19:59
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/355 anonim ***** válasza:
95%
50: Ezt ki mondta neked? Merthogy fel sem hívtál senki illetékest, hogy ezt kiderítsd.
2017. jan. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/355 A kérdező kommentje:
51, interneten beírtam, hogy "családon belüli erőszak menedékhely", de mindenhol olyasmit írt, hogy várjuk a bántalmazott nőket és gyerekeket.
2017. jan. 28. 21:14
 53/355 anonim ***** válasza:
92%

"De ha tényleg ilyen egyszerű, akkor kíváncsiságból megkérdezném, hogy miért vannak egyláltalán menedékhelyek? Mert ezekre a helyekre nők is mehetnek.

"


Te tényleg hülye vagy? ALig van pár menedékhely ahhoz képest, ahány nő él bántalmazó kapcsolatban.

Egy részük soha nem fog kilépni, mert nem mernek, nem akarnak, meg mert a Józsi alapjában véve jóember....

Aki akar, az megy...


Amúgy meg nagyon érdekes, hogy egyesek mindig ilyenbe futnak bele, mások soha.

Én speciel az első verbális agresszió után lelépnék.

De ez csak elméleti dolog, mert soha nem lenne olyan párom, aki hajlamos erre.


Akit vernek, akár nő, akár férfi, rendelkezik olyan személyiségjegyekkel, ami ezt elfogadtatja vele, és csak évek után kezd el esetleg gondolkozni, vagy ha éppen már az orrát is betörték.


És lehet továbbra is lepontozni, de aki ilyen kapcsolatban benne van, az maga is pszichiátriai eset.

Aztán már van 2-3 gyerek, mikor már nem csak szóban agresszív a párja (direkt nem írok nemet), hanem jön a verés és fizikai bántalmazás.

Minek szülni az ilyennek? A legelső VERBÁLIS agressziónál kell kilépni a kapcsolatból, és nem, hogy megváltozik, meg amúgy egy aranyember/aranynő....


Mindenkivel azt tesznek meg, amit megenged.

2017. jan. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/355 anonim ***** válasza:
92%

7. találat:

[link]


Azt tudnod kell, hogy a teljes szakirodalom nőknek nevezi az ÁLDOZATOT és férfinak a BÁNTALMAZÓT, de áldozatot és bántalmazót kell érteni ezek alatt a szavak alatt. Értem?:)

2017. jan. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/355 A kérdező kommentje:

54-es, a kérdés, hogy miért. Ez nem olyan, mintha a színesfémtolvajt egyből cigánynak neveznénk, mert a legtöbb színesfémtolvaj cigány? Szóval nem diszkriminatív ez egy kicsit?


Amúgy amit belinkeltél az jó, írja, hogy ritka esetben férfiakon segítenek. Úgyhogy ez hasznos válasz volt, köszönöm!

2017. jan. 28. 21:22
 56/355 anonim ***** válasza:
88%

"51, interneten beírtam, hogy "családon belüli erőszak menedékhely", de mindenhol olyasmit írt, hogy várjuk a bántalmazott nőket és gyerekeket."


Linkelj már be pár ilyen oldalt, ne a levegőbe pufogj. Valamint hívd fel az egyiket, és a NANE-t, aztán számolj be, mi hangzott el. Majd utána gyere vissza, ha már valami kézzelfogható TÉNYT is tudsz bemutatni, nemcsak feltételezéseket.

2017. jan. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/355 anonim ***** válasza:
67%
54: Ennek az oka le van írva a bántalmazó irodalomban. Pl. a Nane oldalán is!
2017. jan. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/355 A kérdező kommentje:

"Linkelj már be pár ilyen oldalt, ne a levegőbe pufogj."


[link]

[link] - Itt is írja a szolgáltatások alatt, hogy "nőknek és gyerekeknek"

2017. jan. 28. 21:27
 59/355 anonim ***** válasza:
28%

Jaj, már megint a cigányok...

Válj el, addig vegyél ki egy szobát! Ha akarod, keresek neked albit!

2017. jan. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/355 anonim ***** válasza:
70%

SZakadj már le a témáról kérdező.

Nem először teszed fel.


Nincs jobb dolgod?

Asszony enged netezni? Nagy hiba!

2017. jan. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!