Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » HELP! Hogyan mondjam el a...

HELP! Hogyan mondjam el a szuleimnek, hogy három évvel idősebb baratom van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Én 13 eves lany vagyok.Marcius elsején oszejottem egy fiuval(akivel mar korabban is egyutt voltam).A baratom 16 eves.De mikor oktober vegen oszejottunk akkor elmondtam anyukámnak es megtiltotta h egyutt legyunk.Akkor szakítottunk.Aztan apukám par nap múlva azt mondta ra,hogy neki az a lenyeg,hogy tanulás rovására ne menjen es h neki az szamit h boldog legyek.Most hogy megint osszejottem a fiúval nem tudom hogyan mondjam el a szuleimnek.Kulon kulon akarom nékik elmondani.Eloszor apukámnak majd anyukámnak.A barátommal viszont megbeszéltük,hogy mivel én 13 évesen meg nem szeretnek vele lefeküdni igy nem fogunk.Amugy rendes a baratom mert amit nem szeretnek azt nem erőlteti.Mivel o 16 mar cigizik,discoba jar stb...

Szerintetek jo ötlet kulon kulon elmondani?

Anyukak apukak visszajelzeset is szivesen varom,hogy mit gondolnak errol.

A korotokat kerlek irjatok oda.

Olyan ,,fejmosást" nem kerek h ,,13 évesen minek meg fiú?" Stb....

Valaszaitokat elore is nagyon szepen koszonom.

13/L


2017. márc. 5. 19:57
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
73%

Őszintén: egy hülye kérdésre a hülye válaszon kivül mit vársz?

Hogy mind el anyádnak, hogy van palid? Hát úgy hogy elé állsz... de valószinüleg ha ellenzi oka van...

Az meg, hogy a srác 16 éves most van abba a korban, hogy még a guruló almát is megakarja dugni... ha Te n adod magad tovább megy ennnyire egyszerű..

Sőt ha adod magad akkor is tovább megy mert ez az élet rendje.... ne gondold azt hogy ez örök szerelem....

2017. márc. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
45%
”Amit máshol nem mertél... Itt megkérdezheted!” Hát ezekszerint nem...
2017. márc. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
35%
Nem vagyok ennek híve, de én most a kérdezővel vagyok... Nem ismeritek őt, mégis lehülyézitek. Nektek ez, hogy esne? Szerintem sz@rul.
2017. márc. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 A kérdező kommentje:

#42

Ott a pont.Eppen ez a baj,hogy itt se lehet szinte megkerdezni,mert egybol k..va vagy r...nc leszel hogyha kiirsz valamit...

2017. márc. 5. 22:07
 45/67 anonim ***** válasza:
16%
Ne alacsonyodjatok le egy gyerek szintjére... Azt nem vettétek észre, hogy amit csináltok az egy kissé gyerekes?
2017. márc. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
9%
A világhoz alkalmazkodni kell.
2017. márc. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
22%
Mit gondoltok, a ti szüleitek nem alkalmazkodtak a ti világotokhoz?
2017. márc. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
64%
Mit gondoltál amúgy? Felteszel egy ilyen kérdést és mindenki egyből pátyolgatni fog? El kell fogadni hogy ahány ember annyi vélemény. Ha zavar, hogy 10-ből 8 embernek nem leszel ezért szimpatikus viseld el, vagy tartsd meg.magadnak a kérdést.
2017. márc. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
83%

A sok hülyeség és a néhány értelmes válasz után én is írok:

44F vagyok. Van gyerekem is, de jóval kisebb, mint te, kérdező.


Kritikus kérdés, hogy apukád tudja-e, hogy anyukád eltiltott ettől a fiútól?

Szerintem igen, mert azért a szülők meg szokták beszélni egymással az ilyesmit.

Ha igen, akkor először apukádnak mondd el, hogy újra jártok. És kérd őt arra, hogy puhítsa meg anyukádat. Vagy legalábbis legyen melletted, amikor anyukádnak bejelented.

Lehet, hogy érdemes kivárni a bejelentéssel egy hónapot, hogy bizonyítani tudd, hogy apukád elvárását (hogy nem rontottál a jegyeiden) teljesítetted.


Nem mindegy az sem, hogy anyukád miért ellenezte a kapcsolatot.

Ha azért, mert a barátod cigizik, akkor inkább megértem. Ha azért, mert diszkóba jár, akkor kevésbé. Ha csak azért, mert egyáltalán barátod van, akkor semennyire.


Lehet, hogy utána apukáddal beszéltek erről és ő is megenyhült, csak nem akart odamenni hozzád, hogy "lányom, hibáztam, ha miattam szakítottatok, jöjjetek össze ismét".


Egyébként nyolcadikas koromban nekem is volt olyan lány osztálytársam, aki gimnázium harmadik ill. negyedik osztályába járó fiúkkal járt.

És ez az 1980-as években volt.

Nem kéne ezen ennyire fennakadni.

2017. márc. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
56%

Az ember esze megáll, hogy egy 13 éves kislány, hogy osztja itt az észt. Vegyél visszább a lendületből, mert csúnya atyai pofon lesz a vége, gyerekem.

Ha megkérdezem, hogy megmossam-e a narancslevet elfogyasztás előtt, vállalom, hogy hülye válaszok fognak jönni. Mikor voltál te gyerek?

2017. márc. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!