Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » HELP! Hogyan mondjam el a...

HELP! Hogyan mondjam el a szuleimnek, hogy három évvel idősebb baratom van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Én 13 eves lany vagyok.Marcius elsején oszejottem egy fiuval(akivel mar korabban is egyutt voltam).A baratom 16 eves.De mikor oktober vegen oszejottunk akkor elmondtam anyukámnak es megtiltotta h egyutt legyunk.Akkor szakítottunk.Aztan apukám par nap múlva azt mondta ra,hogy neki az a lenyeg,hogy tanulás rovására ne menjen es h neki az szamit h boldog legyek.Most hogy megint osszejottem a fiúval nem tudom hogyan mondjam el a szuleimnek.Kulon kulon akarom nékik elmondani.Eloszor apukámnak majd anyukámnak.A barátommal viszont megbeszéltük,hogy mivel én 13 évesen meg nem szeretnek vele lefeküdni igy nem fogunk.Amugy rendes a baratom mert amit nem szeretnek azt nem erőlteti.Mivel o 16 mar cigizik,discoba jar stb...

Szerintetek jo ötlet kulon kulon elmondani?

Anyukak apukak visszajelzeset is szivesen varom,hogy mit gondolnak errol.

A korotokat kerlek irjatok oda.

Olyan ,,fejmosást" nem kerek h ,,13 évesen minek meg fiú?" Stb....

Valaszaitokat elore is nagyon szepen koszonom.

13/L


2017. márc. 5. 19:57
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:

Kérdező! 0-24-ben a "barátoddal" vagy, hogy így tudod, hány szál cigit szív el naponta?

Azt meg ne próbáld elhitetni senkivel, hogy évekig várni fog a szexszel csak miattad. Ezt egy 16 éves hormonokkal teli pasitól nem lehet elvárni.

20N

2017. márc. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
42%
Egy 16 éves fiú nem fog éveken át fenntartani egy kapcsolatot egy nála három évvel fiatalabb lánnyal, akivel sem bulizni nem lehet, sem szexelni. Egy 13 éves lány pedig hiába képzeli magát rendkívül érett, határozott személyiségnek, nagyon sokat fog még alakulni.
2017. márc. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
23%
Utolsó kettő... Ebben biztosak vagytok??? Haverom 17 volt, amikor megismerte a barátnőjét... 3 évet várt rá, 1 hete történt meg a dolog.
2017. márc. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
73%

63, nyilván nem tudhatjuk biztosan, az viszont biztos, hogy nem az az átlagos, amiről te írsz.

Én ismertem olyan fiút, akinek a barátnője nem szeretett volna lefeküdni vele, mert még nem állt készen rá. A srác látszólag elfogadta, együtt voltak három évig. Közben a srác össze-vissza szexelt másokkal az egyetemi bulik után, a szobatársának vigyorogva mesélte, hogy melyik csajjal milyen élménye volt. Szegény naiv középiskolás barátnő pedig nem gyanakodott semmire, még szakításkor sem tudta meg, hogy a volt pasija finoman szólva sem fogta vissza magát az előző három évben.

Nyilván ennek nem kell feltétlenül így történnie, de az ellenkezőjét sem kell készpénznek venni, 16 évesen általában nem az a jellemző, hogy szép csendesen vár még ki tudja hány évet, amíg a három évvel fiatalabb barátnő belemegy a dologba.

2017. márc. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igazad van utolsó... De akkor sem kéne lehülyézni a kérdezőt. Most jól le lettem pontozva, de igazából nem bánom... Felnőttként az a kötelességem, hogy védjem a nőket és a gyerekeket. Nemde?
2017. márc. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
100%
Én nem pontoztalak le és nem is hülyéztem le senkit. Egyébként szerintem azok is védik a kérdezőt, még ha nem is pont úgy, mint te, akik értik az anyja aggodalmát (nem a r.bancozókra célzok, hanem azokra, akik normális hangnemben írtak).
2017. márc. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.Nagyon nagyon sokat segítettetek nekem ezzel,hogy elmondtátok a véleményeteket.A szüleimnek az az egy kikötésük volt,hogy szeretnék,látni azt a fiút akivel naponta 5-8 órát toltok el.A bemutatás is megtörtént.A szüleink is jóba vannak.A baratom is volt mar itt egy párszor.
2017. márc. 19. 11:15
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!