Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » HELP! Hogyan mondjam el a...

HELP! Hogyan mondjam el a szuleimnek, hogy három évvel idősebb baratom van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Én 13 eves lany vagyok.Marcius elsején oszejottem egy fiuval(akivel mar korabban is egyutt voltam).A baratom 16 eves.De mikor oktober vegen oszejottunk akkor elmondtam anyukámnak es megtiltotta h egyutt legyunk.Akkor szakítottunk.Aztan apukám par nap múlva azt mondta ra,hogy neki az a lenyeg,hogy tanulás rovására ne menjen es h neki az szamit h boldog legyek.Most hogy megint osszejottem a fiúval nem tudom hogyan mondjam el a szuleimnek.Kulon kulon akarom nékik elmondani.Eloszor apukámnak majd anyukámnak.A barátommal viszont megbeszéltük,hogy mivel én 13 évesen meg nem szeretnek vele lefeküdni igy nem fogunk.Amugy rendes a baratom mert amit nem szeretnek azt nem erőlteti.Mivel o 16 mar cigizik,discoba jar stb...

Szerintetek jo ötlet kulon kulon elmondani?

Anyukak apukak visszajelzeset is szivesen varom,hogy mit gondolnak errol.

A korotokat kerlek irjatok oda.

Olyan ,,fejmosást" nem kerek h ,,13 évesen minek meg fiú?" Stb....

Valaszaitokat elore is nagyon szepen koszonom.

13/L


2017. márc. 5. 19:57
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
19%
Telefonról írsz kérdező ?
2017. márc. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
27%

Aki rib.cozik, az ne akarjon tanácsot osztogatni, hanem előbb húzza meg magát, és tanuljon meg viselkedni. Felnőtt nőket ler.ancozni (de még csak utalni is rá) is hatalmas bunkóság, hát még 13 éves lányokat!


Kérdező: Ne agyalj ezen sokat, egyszerűen csak mondd meg nekik, és próbáljátok értelmesen megbeszélni a dolgokat.

2017. márc. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 A kérdező kommentje:

#30-nak üzenem:

Koszonom.Vegre egy ertelmes ember is van.

Meg nyugtatlak:Nem valtogatom hetente a pasikat.(Ő a legelső baratom)

Meg szűz vagyok.

Csak hosszuszaru nadragokat hordok,es a melleimet sem teszem ki.

Nem bulizok,nem cigizek.

Es tanulok.


29-nek üzenem:Igen képzeld el jol tanulok.Megnezned az ellenorzomet,akkor rájönnek,hogy kar volt ezt mondani.Az,meg hogy itt nem irok helyesen par szot mivel telefonról irok es sietek,azt szerintem el lehet nézni.

Ha tudnád,es figyeltel volna,akkor nem irtal volna olyat,hogy inkabb konyvet vegyek a kezembe ne pedig f***t...De neked pedig ajanlanam a szovegertest....

2017. márc. 5. 21:10
 34/67 A kérdező kommentje:

Igen telefonról irok.De amugy tudok helyesen irni.

32-nek üzenem:Egyetertek Önnel.Koszonom a tanácsát!

2017. márc. 5. 21:14
 35/67 anonim ***** válasza:
21%

#30-as vagyok :P


Örülök neki,hogy nem vagy olyan a mai fiatal lányok nagy része :)

Ne is engedd hogy magukkal rántsanak,nem szégyen szűznek lenni,és tanulni ezt ne felejtsd el.


#32

Rólam beszélsz ? :D

2017. márc. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
22%

#32

Ne légy álszent... más ri**ncozik, de Te.meg felültél egy 13(?) éves kislány, trolkodására.

2017. márc. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 A kérdező kommentje:

De a haveri korunkbol szerencsere sokan eszrevettek,hogy jo hatással vagyunk egymásra.A fiú kezd leszokni a cigiről,egyre kevesebbszer megy bulizni.Par hete nem tanult,de mostmar igen.

Nekem tenyleg sokat jelent ez a fiú,mert o adott nekem önbizalmat es o támogat,hogy tudok jobban is tanulni.Sportol es énis sportoltam,csak kiment a térdem,ezert mar nem tudok kezizni,mert majd műteni kene a térdem.Mindegy... A lenyeg az,hogy jo hatással vagyunk egymásra.

2017. márc. 5. 21:18
 38/67 A kérdező kommentje:

#36...

Nem trollkodok.En ezt halál komolyan gondoltam...

De ezek szerint ide mar senki ne írjon ki semmit,mert biztos ,,trollkodik".....

2017. márc. 5. 21:20
 39/67 anonim ***** válasza:
27%
Ne legyél h*lye p*csa...
2017. márc. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 A kérdező kommentje:

Nem azert,de ha valaki komolyan gondol valamit,es itt felteszi a kérdését,akkor mar egybol le kell horadni Mindennek,meg biztos csak viccelodik...Igazatok van/Igazuk van önöknek...nem kell senkit komolyan venni...

De remelm majd titeket/Onoket se fogják komolyan venni,amikor kene.....

Koszonom mindenkinek,aki ertelmes valaszt adott.

További szep estet! :)

2017. márc. 5. 21:33
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!