Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » HELP! Hogyan mondjam el a...

HELP! Hogyan mondjam el a szuleimnek, hogy három évvel idősebb baratom van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Én 13 eves lany vagyok.Marcius elsején oszejottem egy fiuval(akivel mar korabban is egyutt voltam).A baratom 16 eves.De mikor oktober vegen oszejottunk akkor elmondtam anyukámnak es megtiltotta h egyutt legyunk.Akkor szakítottunk.Aztan apukám par nap múlva azt mondta ra,hogy neki az a lenyeg,hogy tanulás rovására ne menjen es h neki az szamit h boldog legyek.Most hogy megint osszejottem a fiúval nem tudom hogyan mondjam el a szuleimnek.Kulon kulon akarom nékik elmondani.Eloszor apukámnak majd anyukámnak.A barátommal viszont megbeszéltük,hogy mivel én 13 évesen meg nem szeretnek vele lefeküdni igy nem fogunk.Amugy rendes a baratom mert amit nem szeretnek azt nem erőlteti.Mivel o 16 mar cigizik,discoba jar stb...

Szerintetek jo ötlet kulon kulon elmondani?

Anyukak apukak visszajelzeset is szivesen varom,hogy mit gondolnak errol.

A korotokat kerlek irjatok oda.

Olyan ,,fejmosást" nem kerek h ,,13 évesen minek meg fiú?" Stb....

Valaszaitokat elore is nagyon szepen koszonom.

13/L


2017. márc. 5. 19:57
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
94%

Basszus...

Az ilyeneket olvasva nagyjából öt évesnek érzem magam.

Megbeszéltétek, hogy 13 éves vagy, ezért nem szexeltek? Én két éven belül nem tudom elképzelni magam valakivel. Komolyan, ez nálatok szóbakerült?

13 évesen hova kell neked barát? Nem értem az ilyeneket.

Nem a 3 évvel van a gond, hanem, hogy a 'barátod' teljesen önpusztítóan él, és a szüleid félnek, hogy magával ránt.

16/L

2017. márc. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
14%
Emberek, miért nem tudjátok elfogadni azt, hogy manapság a gyerekek korán kezdik? Nem azt mondom, hogy szeressétek, csak azt, hogy fogadjátok el! Szerintetek, ha lehülyézitek a gyerekeket, akkor jobb lesz a világ? Nem... Akkor meg mit izéltek? Lehet lepontozni, lesz@rom!
2017. márc. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 A kérdező kommentje:
Koszonom az utolsónak.De én tudom,hogy nem fog magával rantani,mivel tudja,hogy makacs es akaratos vagyok.Soha senkinek nem engedtem idáig,hogy belerantsanak valami hulyesegbe.De ezt a szüleik is tudjak.
2017. márc. 5. 20:26
 14/67 anonim ***** válasza:
86%

Jézusom xD

"Én 13 eves lany vagyok.Marcius elsején oszejottem egy fiuval(akivel mar korabban is egyutt voltam)"

Ez kiverte nálam a biztosítékot. Nem elég, hogy egy 13 éves kislány pasizik, de ráadásul már fiatalabb korában is. Ehhez neked és a szüleidnek is csak gratulálni tudok. Nem lehet elég korán kezdeni a r...nckodást igaz ?


"Mivel o 16 mar cigizik,discoba jar stb... "

Mi az, hogy mivel ? Ennyire egyértelmű, hogy 16 évesen kötező cigizni és diszkózni ? A diszkót még talán megértem, de a cigi szánalmas.


"Olyan ,,fejmosást" nem kerek h ,,13 évesen minek meg fiú?" Stb.... "

Ezt senki nem kérdezte királylány. A fórum nem a tiéd. Mindenki azt ír, amit akar. Szokd meg, hogy nem mindig az van, amit akarsz. Majd pont egy 13 éves mondja meg mit csinálhatok.

2017. márc. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
67%

"Emberek, miért nem tudjátok elfogadni azt, hogy manapság a gyerekek korán kezdik?"

Elég baj az. Vannak még erkölcsös emberek. Persze, hogy zavarja őket az ilyesmi. Nem mindenki asszisztál ehhez a beteg, túl liberális világhoz.

2017. márc. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim válasza:
10%
Ha már szőrös neki, akkor pasizhat. Ne szóljatok bele.
2017. márc. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
88%

"Emberek, miért nem tudjátok elfogadni azt, hogy manapság a gyerekek korán kezdik? Nem azt mondom, hogy szeressétek, csak azt, hogy fogadjátok el! "


Elég szomorú ha ezt valaki elfogadja... főleg szülő létére.

2017. márc. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 A kérdező kommentje:
Na jó.Nem kell Mindenkit mindennk lehordani.Nem is ismernek de azert mar ilyeneket mondanak.En meg ehez tudok gratulálni.
2017. márc. 5. 20:33
 19/67 anonim ***** válasza:
90%

"Mivel o 16 mar cigizik,discoba jar stb... "


Nem, 18 felett SE cigizzen, főleg nem 16 évesen.

Menj szépen vissza a játékaidhoz.

2017. márc. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
92%

"Emberek, miért nem tudjátok elfogadni azt, hogy manapság a gyerekek korán kezdik?"


Mert pont az lenne a szülő dolga, hogy megnevelje a gyereket? Szóval ha 14-15-16 évesek cigizni kezdenek, akkor jól van az, mert manapság korán kezdik? Ha 16-17 évesen teherbe esik, akkor is jól van az mert manapság korán kezdik? Épp eléggé nagy szégyen, hogy manapság mindenre ez a kifogás. Aztán kapunk ilyen beképzelt taknyokat, mint a kérdező. Mert a gyerek mindent jól csinál, a szülő meg hülye.

2017. márc. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!