Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » HELP! Hogyan mondjam el a...

HELP! Hogyan mondjam el a szuleimnek, hogy három évvel idősebb baratom van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Én 13 eves lany vagyok.Marcius elsején oszejottem egy fiuval(akivel mar korabban is egyutt voltam).A baratom 16 eves.De mikor oktober vegen oszejottunk akkor elmondtam anyukámnak es megtiltotta h egyutt legyunk.Akkor szakítottunk.Aztan apukám par nap múlva azt mondta ra,hogy neki az a lenyeg,hogy tanulás rovására ne menjen es h neki az szamit h boldog legyek.Most hogy megint osszejottem a fiúval nem tudom hogyan mondjam el a szuleimnek.Kulon kulon akarom nékik elmondani.Eloszor apukámnak majd anyukámnak.A barátommal viszont megbeszéltük,hogy mivel én 13 évesen meg nem szeretnek vele lefeküdni igy nem fogunk.Amugy rendes a baratom mert amit nem szeretnek azt nem erőlteti.Mivel o 16 mar cigizik,discoba jar stb...

Szerintetek jo ötlet kulon kulon elmondani?

Anyukak apukak visszajelzeset is szivesen varom,hogy mit gondolnak errol.

A korotokat kerlek irjatok oda.

Olyan ,,fejmosást" nem kerek h ,,13 évesen minek meg fiú?" Stb....

Valaszaitokat elore is nagyon szepen koszonom.

13/L


2017. márc. 5. 19:57
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
87%
Nincs azzal gond, hogy 13 évesen ki akarod próbálni a pasizást, sok kislány van így ezzel. Azzal sincs gond, hogy ő 16 éves. Azzal viszont igen, hogy cigizik és diszkóba jár. Azt írod, te senkinek nem engednéd, hogy belerántsanak valami hülyeségbe, de az teljesen rendjén van, hogy a barátod (szerinted is) hülyeségeket csinál? Értehtő anyukád féltése, nyilván ő sem olyan naiv, hogy azt gondolja, hogy valahányszor a barátod a diszkóban iszik meg cigizik, te szép csendesen tanulsz majd otthon. Azt sem akarják, hogy állandóan cigizzen melletted.
2017. márc. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
81%
Tanulj, mert rád fér, és ne riba**kodj. Az hogy meg mindenki elhord mindennek, azt csak magadnak köszönheted, mert már a kérdéseddel is okot adtál.
2017. márc. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
21%
#17, Tudsz mást csinálni??? Nem lesz jobb a világ, ha lehülyézel, lek****zol egy gyereket! Azt ugye vágod, hogy sok gyerek ezért lesz öngyilkos?
2017. márc. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
9%
De nem érti senki, hogy ezzel nem lehet mit kezdeni?
2017. márc. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
87%

"#17, Tudsz mást csinálni??? Nem lesz jobb a világ, ha lehülyézel, lek****zol egy gyereket! Azt ugye vágod, hogy sok gyerek ezért lesz öngyilkos?"


Először is: NEM k*rváztam le senkit.

Másodszor: Nem helyes ha egy kislány- mert hiába hiszi magát valaki felnőtt nőnek, még kislány tizenhárom évesen - szexel , és tanulás helyett bulin, cigin, pasin jár az esze. Azzal kellne törődni amihez elég érett. Attól sok gyerek olyan kétségbeejtően elhanyagolt, hogy a szülők elnézik amint veszélyezteti magát, még nem lesz helyes a dolog.


Tizenhárom évesen a többség tesz a nemi betegségeke, a lehetséges terhességre, meg a többi veszélyre. Ugyanis nem hajlandó felérni ésszel hogy nem csak másokkal eshetnek meg csúnya dolgok.


Ami az öngyilkosságot illeti: Nagyon labilis idegzetűnek kell lenni ahhoz valakinek hogy a csúnya beszólások miatt megölje magát.

2017. márc. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
89%

"De nem érti senki, hogy ezzel nem lehet mit kezdeni?"


De lehet. Valószínűleg új dolgot mondok neked, de a jól nevelt tizenhárom évesek nem kufircolnak csak azért mert mindenki azt csinálja...

2017. márc. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 A kérdező kommentje:

#25-nek üzenem:

Felreertetted a dolgokat.En nem cigizek,nem szexelek nem bulizok,es tanulok.Es én pont azt irtam,hogy nem fogok lefeküdni 13 évesen senkivel.

2017. márc. 5. 20:57
 28/67 anonim ***** válasza:
17%

#25-26... Még mindig nem érted a lényeget. Azzal, hogy lehülyézel mást, attól nem lesz jobb a világ... Plusz te sem leszel különb attól, akit lehülyézel... Légy okosabb és ne foglalkozz vele, mást úgysem tudsz csinálni.

Igen, pont ezaz, hogy nincs nevelve a gyerek... De ez nem a gyerek hibája, hanem a szülőé!

2017. márc. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
66%

"En meg ehez tudok gratulálni."

Én meg a helyesírásodhoz. Tudod ki hiszi el, hogy jól tanulsz. Csak nem kisegítőben ? Farok helyett inkább tankönyvet vegyél a kezedbe.

2017. márc. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
87%

Üdv kérdező !


Úgy látom elszabadultak az indulatok :),ez pedig nem véletlen.Tudod a mai hozzád korban közel álló lányok pont így kezdik mint te.Sokan azt hiszik,ha van pasijuk akkor ők a legmenőbbek az egész osztályban.

Az ilyen lányoknak szerintem 2 típusa van.Az egyik végül rájön,hogy nem pasizásból áll a világ,vannak fontosabb dolgok is,és még bőven van idejük ilyen a dolgokra :)

Na most, a másik típus,ennek pont az ellenkezője.Tovább csinálják, összejönnek (összefekszenek) fűvel-fával,és nem érzik a tettük súlyát,nem veszik észre,hogy r**ancoskodnak,utána meg még nekik áll feljebb.


A fenti 2 típus csak az én agyszüleményem,amiket tapasztalatból alkottam meg :)

Gondolom van fb-d és látod a sok tini r**ancot,akik csücsörítgetnek.


Szóval jól gondold meg kivel szerelmeskedsz 13 évesen,mert később nagyon megbánhatod.

Ha tényleg szereted,és ő is téged,akkor csak állj anyád elé és mutasd be.

Anyád szerintem félt.Nem 13 éveseknek való a pasizás,főleg cigi meg diszkó.


Tényleg amúgy diszkóba kivel jár ? Haverokkal ?Haver csajokkal ? ;)


Őszintén szólva,nem tudom mit akarhat egy 16 éves srác egy 13(12?)éves kislánytól.


Hol ismerkedtetek meg ?Hol sikerült felcsípnie téged ?


Pár tuti tippet viszont zárás képpen adok ;)


A r**anc megnevezés egyik ellenszere:

NE váltogass hetente pasikat!

NE pippancs le senkit!

NE feküdj össze fűvel-fával!

NE hordj p*csagatyát

És tanulj :)

2017. márc. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!