Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha életveszélyben lenne...

Ha életveszélyben lenne anyukád és a feleséged/férjed, de csak egy embert menthetsz meg, kit választanál?

Figyelt kérdés

tudom fura kérdés, de kíváncsi vagyok rá.

mondok hozzá még egy-két infót:

- a feleségeddel/férjeddel noha vannak konfliktusaid, mégiscsak tökéletes párt alkottok, minden nehézségen eddig túljutottatok, szeretitek egymást szerelemből, közösök a céljaitok

- anyukáddal is nagyon jó a viszonyod, tiszteled, szereted


elmondom szerintem én hogy döntenék:

a szülőnket valószínüleg elveszítjük életünk során ami nagyon fájdalmas, de az emberek nagyrésze ezen egy idő után túlteszi magát. viszont ha megtalálod a másik feled az ritka dolog, ha tényleg harmóniában vagytok, vagy ha viták is vannak, mindent megoldotok, és együtt fejlődtök egy életen át, majd együtt öregedtek meg. így én párom választanám.


tudom hülyeség, de kíváncsi vagyok a ti gondolkodási módotokra is.


2017. márc. 31. 22:58
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
43%
mutter ha nincs gyerek a mai modern feleség/férj ezek jönnek és mennek de a vérségi kapcsolat az előrébb való
2017. márc. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
71%
Velük halnék meg, minthogy azzal éljek életem végéig, hogy az én választásom miatt halt meg vagy az egyik vagy a másik.
2017. márc. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
62%
Anyukámat
2017. márc. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
87%
A páromat. Olyan lelki társ, aki csak a mesében van....anyukám viszont nem túl szépen bánt velem :-(
2017. márc. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
83%

4-est miért kellett lepontozni, nem minden anya viselkedik normálisan.

Nekem iszonyú nehéz lenne, mert anyukám egy végtelenül jó ember, aki sokat szenvedett így is, a barátom meg a lelkitársam és ő is nagyon jó ember.

Szerintem édesanyámat. :/ Öcsém miatt is, mivel neki csak ő van.

2017. márc. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
57%
Számomra ez nem kérdés: anyut. Pasi majd jön másik, de anyából nem lesz több. 19L
2017. márc. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim válasza:
67%
Mivel nőtlen vagyok így egyértelmű kit.
2017. márc. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
86%
Nincs ilyen helyzet..elesben meg azt mentenem először,akit könnyebb,es utana megprobalnam a masikat is. Nem az alapjan dontenek,hogy anyu vagy a férjem..
2017. márc. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
90%
Én a férjemet. Nagyon szeretem anyukámat, jól ki is jövünk, de a férjem és a saját családom előrébb való. Kisgyerekeink is vannak, ha muszáj vàlasztani,nekik is nagyobb szükségük van az apjukra, mint a nagyira.I
2017. ápr. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%
Én a kérdezővel értek egyet. Semmi bajom nincs egyébként anyukámmal, de egyértelműen a férjemet menteném meg.
2017. ápr. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!