Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha életveszélyben lenne...

Ha életveszélyben lenne anyukád és a feleséged/férjed, de csak egy embert menthetsz meg, kit választanál?

Figyelt kérdés

tudom fura kérdés, de kíváncsi vagyok rá.

mondok hozzá még egy-két infót:

- a feleségeddel/férjeddel noha vannak konfliktusaid, mégiscsak tökéletes párt alkottok, minden nehézségen eddig túljutottatok, szeretitek egymást szerelemből, közösök a céljaitok

- anyukáddal is nagyon jó a viszonyod, tiszteled, szereted


elmondom szerintem én hogy döntenék:

a szülőnket valószínüleg elveszítjük életünk során ami nagyon fájdalmas, de az emberek nagyrésze ezen egy idő után túlteszi magát. viszont ha megtalálod a másik feled az ritka dolog, ha tényleg harmóniában vagytok, vagy ha viták is vannak, mindent megoldotok, és együtt fejlődtök egy életen át, majd együtt öregedtek meg. így én párom választanám.


tudom hülyeség, de kíváncsi vagyok a ti gondolkodási módotokra is.


2017. márc. 31. 22:58
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
53%
Férjemből lehet csomó, Anyukámból egy van (volt). Őt menteném meg.
2017. ápr. 1. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a férjemet. Örök hűséges fogadtam neki és én ezt komolyan is veszem. A szülők normális esetben a gyerek előtt mennek el.
2017. ápr. 1. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy aki az anyját választaná, az egyébként férjnél van/Boldog párkapcsolatban él? Ki van zárva. Ez az anyambol csak egy van, pasi meg száz elég egyértelműen arra utal, hogy a kapcsolat nem jó.
2017. ápr. 1. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
53%
Nincs pasim, anyukám most halt meg, és megölnék bárkit, hogy visszakapjam. Soha senki nem fog úgy szeretni, mint anyukám. Elválni, szakítani simán lehet. Akkor is, ha vannak gyerekek vagy hitel, vagy akármi.
2017. ápr. 1. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
36%

Ja, és csak a lepontozás miatt írom ezt, amúgy nem gondolom így: ezek szerint, aki a férjét választaná, annak egy faasz fontosabb?


Nem. Na ugye. De pontozzunk le, ez a kategória erről szól. Azt hittem, a kérdező azt kérdezte, amit gondolunk, nem azt, amit a többség hallani akar.

2017. ápr. 1. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:
Engem az érdekel amit gondoltok, nem én vagyok aki lepontozgat :O
2017. ápr. 1. 05:46
 17/47 A kérdező kommentje:
De a kérdésem egyébként kicsit félreértettétek. Nem a jelenlegi helyzetetekhez mérten kértem,hanem ha adott lenne egy tökéletes párkapcsolat és a jó viszony a szülővel is.
2017. ápr. 1. 05:50
 18/47 A kérdező kommentje:
De nem kell akkor, hogy életveszély legyen, és megments valakit. Igazibol az érdekel, nektek ki/mi a fontosabb, a szülő vagy a párod?
2017. ápr. 1. 05:55
 19/47 anonim ***** válasza:
28%
Természetesen az anyámat, hisz ő volt az, aki életet adott nekem, és gyerekként vigyázott rám. Szerintem normális családban ezt egy szerelem sem múlja fölül.
2017. ápr. 1. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
88%
Na és szerintetek Édesanyátok hagyná,hogy őt mentsétek meg ? Biztos ,hogy azt mondaná hagyjátok ,ő már megette a kenyere javát és ha van unoka,annak bizony szüksége van az Édesapjára ,valamint a lányát sem fosztaná meg soha a boldogságtól ... Az idő véges ,előbb utóbb az anyuka is elmenne ,ami az élet rendje ...és akkor ott egy gyermek félárván ,ti özvegyen ..Kizárt hogy bárki kitenné ennek a gyermekét ...
2017. ápr. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!