Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha életveszélyben lenne...

Ha életveszélyben lenne anyukád és a feleséged/férjed, de csak egy embert menthetsz meg, kit választanál?

Figyelt kérdés

tudom fura kérdés, de kíváncsi vagyok rá.

mondok hozzá még egy-két infót:

- a feleségeddel/férjeddel noha vannak konfliktusaid, mégiscsak tökéletes párt alkottok, minden nehézségen eddig túljutottatok, szeretitek egymást szerelemből, közösök a céljaitok

- anyukáddal is nagyon jó a viszonyod, tiszteled, szereted


elmondom szerintem én hogy döntenék:

a szülőnket valószínüleg elveszítjük életünk során ami nagyon fájdalmas, de az emberek nagyrésze ezen egy idő után túlteszi magát. viszont ha megtalálod a másik feled az ritka dolog, ha tényleg harmóniában vagytok, vagy ha viták is vannak, mindent megoldotok, és együtt fejlődtök egy életen át, majd együtt öregedtek meg. így én párom választanám.


tudom hülyeség, de kíváncsi vagyok a ti gondolkodási módotokra is.


2017. márc. 31. 22:58
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%
Inkább indulok elvakultan a házasságba, mint hogy az én hozzáállások (t.i. anyuci fontosabb, mint a férjem) miatt legyen vége.
2017. ápr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
23%
Van egy anyád, akit tegyük fel szeretsz, tisztelsz, mert életet adott neked, és felnevelt, támogatott. Ő az, aki mindig szeretni fog, feltétel nélkül. Erre ti egy embert választanátok, akit jó ha ismertek 5-10 éve, és a statisztika alapján 50% az esélye, hogy úgyis szétmentek. Nem vagytok valami okos nők, az biztos.
2017. ápr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van utolsó. Milyen hülyék az emberek. Az anyját kell hogy válassza. Olyannyira, hogy le se váljon róla. 60 évesen is elé éljen, ne kezdjen párkapcsolatba, ne jusson eszébe családot alapítani. Remélem te így csinálod. Vagy csak a szád jár?
2017. ápr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
Természetesen a páromat, Ő az, akit szabad akaratomból választottam.
2017. ápr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
100%

#26 "Azért megnézném az arcotokat, amikor a férjetek megmentése után fél évvel közli, hogy évek óta egy fiatal csinos kis ribit kefél. :DD" - én meg a ti arcotokat nézném meg, amikor a férjetek/párotok is az anyját választja helyettetek, mondván "lukat azt simán talál" - meg a gyerekeiteknek új anyucit is...

(mert ugye ki ilyen mércével mér, olyannal mérnek vissza neki)

2017. ápr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
18%

"Olyannyira, hogy le se váljon róla. 60 évesen is elé éljen, ne kezdjen párkapcsolatba, ne jusson eszébe családot alapítani."


Ez a szélsőséges példa egyáltalán nem vág ide, legközelebb valami frappánsabbat találj ki. Te a tipikus házisárkány kategória lehetsz, aki legszívesebben még sz*rni se engedné egyedül a férjét.


"én meg a ti arcotokat nézném meg, amikor a férjetek/párotok is az anyját választja helyettetek, mondván "lukat azt simán talál" - meg a gyerekeiteknek új anyucit is..."


Ha életet kell menteni, hidd el az anyját menti egy férfi, aki tiszteli a szüleit. Lehet, hogy neked előadja a hős szerelmest, meg a nemtudoknélküledélni dumát, maradj csak akkor ebben a hitben. Amikor már gyerek van, az kicsit más téma, de ti valószínűleg a gyereketek helyett is a férjeteket mentenétek meg.

2017. ápr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
100%
Mellényúltál #36, férfi vagyok, és teljesen egyértelműen a páromat menteném, ahogy ő is engem, mi vagyunk egymás első számú hozzátartozói.
2017. ápr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
0%

"Olyannyira, hogy le se váljon róla. 60 évesen is elé éljen, ne kezdjen párkapcsolatba, ne jusson eszébe családot alapítani."

Szerintem az, hogy az anyukámat megmenteném, nem feltétlenül jelenti ezt. Egyedülálló, független fiatal nő vagyok, megvan a saját életem, voltam már szerelmes, tudom miről szól...de elképzelni sem tudom, hogy nem az édesanyámat választanám ilyen helyzetben. Soha senki mással nem lesz olyan kapcsolatom, mint az édesanyámmal, annak ellenére, hogy nem ülök a szoknyáján. Nem véletlenül mondják, anya csak egy van.

2017. ápr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
100%

Értem, utolsó. Ezek szerint nem probléma, ha a majdani partnerednek te max jó esetben a második leszel? Először az anyja, aztán te. Gondolkozz csak kis dolgokban, oké? Mindennap felhívja és elmeseli részletesen a napját. Kikeri a véleményét a lakasotok berendezeserol. A pénzügyi kérdéseket vele vitatja meg. A karácsonyt vele tölti. Anya csak egy van, ugye?

Da ha valóban így van, hogy anya mindenek felett, akkor minek a párkapcsolat? Mi értelme másodrendűnek lenni valaki eleteben?

2017. ápr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
35%
Csak az a durva, hogy nem azt választanátok, aki esetleg megérdemli, aki már letett valamit az asztalra, hanem azt, akit erre a hormonokkal elborított agyatokkal érdemesebbnek gondoltok a szüleiteknél.
2017. ápr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!