Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nincs saját...

Mit csináljak, ha nincs saját szobám, és nem bírom elviselni az ezzel járó nehézségeket?

Figyelt kérdés

Egy kicsi panellakásban élünk 5-en. Szüleim,apámnak a testvére,a testvérem és én. Magyarán 3 lakószoba van öt emberre. A kisszoba a testvéremé,és onnan szó szerint kiutált,5 percet vagyok bent,és ordibálni kezd,hogy menjek ki,mert ez az ő szobája. Az egyik szoba az apámé és az öccsé. És maradt a harmadik szoba. Itt csak egy ágy van,ezért ha ott tudok aludni,akkor egy matracon alszok,mert az ágyon anya alszik. De mivel itt van számítógép,ezért sokszor még aludni sem lehet,mert vagy apám,vagy a bátyám ott gépezik. Nyáron többször volt,hogy az erkélyen aludtam,mert éjfélig beszélgettek,lesz@rván,hogy én szeretnék aludni. Most meg anyával összevesztünk,és 'kidobott' a szobából,ezért a konyha előterében ülök 2 pléden. És akkor nem említettem meg,hogy tanulni szinte lehetetlenség mellettük,pedig idén fogok menni középsuliba.

Mit csináljak? 14/L


2017. ápr. 29. 14:49
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
78%

Valaki (mert erről nincs ismeretem), a könyvtárnak mi köze ehhez?

Csupán a tanulás miatt?

Mert ott nem hiszem, hogy megágyaznak neki.

Ismert, hogy a könyvtáraknak is van egy nyitvatartási idejük és elég sokan éjszaka, amikor csend van szeretnek tanulni.


A kollégium az szerintem is jó.

Csak még oda idő kell, hogy beiratkozzon.

Szerintem erre még nem jött el az ideje a kérdezőnek.


Nincs más lakhatási lehetőséged?

Nagyinál. stb?

2017. ápr. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
96%

A három felnőtt közül egyiknek sem jutott még seggbe rúgni a tesódat, hogy kisajátít egyedül egy szobát?

Egyébként anyádnak kellene laknia a kisszobában (ha már apáddal külön alszanak), mert ő van egyedül.

Nektek meg a tesóddal az egyik nagyobb szobán kellene normálisan megosztoznotok, mert egy panel félszoba két kamasznak tényleg nagyon kicsi.

2017. ápr. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
Apám öccse azért lakik nálunk,mert a szüleik kidobták otthonról,nem tudott magának állást találni,ezért nem tudott hova menni,magyarul majdnem hajléktalan lett,csak apám kikönyörögte,hogy fogadjuk már be,mégse hagyhatja magára. Anyai ágon van már csak nagyszülőm,és ők szerintem nagyon szeretnek,de ritkán tudok náluk lenni,pedig nincsenek tőlünk messze,mert nem engednek hozzájuk,szerintük felelőtlenek,meg csak teher vagyok a nyakukon.
2017. ápr. 29. 17:21
 14/42 anonim ***** válasza:
96%
A konyha milyen? azt berendeznéd szobának?
2017. ápr. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
4%
Szar helyre születtél edesem
2017. ápr. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:

Az átlagnál nagyobb spájzunk van,ezért egy kicsi széket és egy puffszerűséget tettem oda,most is itt vagyok,így itt tudok írni,és akár még tanulni is.

Utolsónak meg köszönöm az "értelmes" és "hasznos" választ!(:

2017. ápr. 29. 18:24
 17/42 health visitor ***** válasza:
100%
Nem a vendégnek kellene kinyalni a s3ggét, hanem a gyereket normálisan elszállásolni. Nagyon gázak, meg a tesód is, amint tudsz, lépj le onnan. Ha apád anyád egy szobában lenne, akkor nektek jutna a tesóddal 2 külön szoba. A "vendég" meg legyen a nappaliban, vagy a konyhában, ahol elfér. Ameddig 4-en voltatok, hogy aludtatok?
2017. ápr. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim válasza:
19%
Te még jobb esetben vagy, mint én, mivel mi 4-en vagyunk 2 szobás lakásban. Van 1 háló, ahová be van zsúfolva 4 ágy és a számítógép és ott alszunk... az ágyak közt még csak hely sincs olyan kicsi a szoba :'(
2017. ápr. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
Apunál aludtam ezelőtt,mert ott van kettő ágy,meg az eleve is nagyobb szoba,mint amiben anyu van.
2017. ápr. 29. 18:40
 20/42 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a kedves rokonnak kellene a foldon aludni. Milyen emberek ezek, hogy hagyjak a lany gyereket a foldon, konyhabam, erkelyem aludni? Komolyan, meg az allatok is normalisabban bannak a sajat kolykukel. Ez nagyom gaz.

Vagy koltozz be a tesod melle a szobaba, vagy ti ketten a tesoddal abba a szobaba ahol most apukad meg a testvere van. Vagy anyukaddal abba a szobaba...

2017. ápr. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!