Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nincs saját...

Mit csináljak, ha nincs saját szobám, és nem bírom elviselni az ezzel járó nehézségeket?

Figyelt kérdés

Egy kicsi panellakásban élünk 5-en. Szüleim,apámnak a testvére,a testvérem és én. Magyarán 3 lakószoba van öt emberre. A kisszoba a testvéremé,és onnan szó szerint kiutált,5 percet vagyok bent,és ordibálni kezd,hogy menjek ki,mert ez az ő szobája. Az egyik szoba az apámé és az öccsé. És maradt a harmadik szoba. Itt csak egy ágy van,ezért ha ott tudok aludni,akkor egy matracon alszok,mert az ágyon anya alszik. De mivel itt van számítógép,ezért sokszor még aludni sem lehet,mert vagy apám,vagy a bátyám ott gépezik. Nyáron többször volt,hogy az erkélyen aludtam,mert éjfélig beszélgettek,lesz@rván,hogy én szeretnék aludni. Most meg anyával összevesztünk,és 'kidobott' a szobából,ezért a konyha előterében ülök 2 pléden. És akkor nem említettem meg,hogy tanulni szinte lehetetlenség mellettük,pedig idén fogok menni középsuliba.

Mit csináljak? 14/L


2017. ápr. 29. 14:49
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
18%
körülöttem sem tökéletes minden. Nos, ha tudni akarod az a helyzet, hogy az én édesapám munkanélküli és alkoholista volt. 1 hónapja meghalt. Anyám egyfolytában dolgozik, hogy el tudja tartani a három gyerekét. Nekem nincs barátnőm és nem is volt sosem, mert mindig annyit kellett tanulnom, hogy az ösztöndíjból el tudjam tartani magam. És éjszakánként munkát vállalok egy gyárban, hogy segítsem anyám legalább egy kicsit. Barátaim nincsenek, soha nem járok el sehová, mert se pénzem, se időm nincs rá. Úgyhogy szerintem te csak ne sajnáltasd magadat, inkább térj magadhoz és menj haza a családhoz, amíg még van. Ne azzal töltsd az időt, hogy keseregsz magadban, hanem inkább azon gondolkozz, hogyan hozhatnád helyre a dolgokat. Előbb mindig néz körbe magadon hány ember van, aki sokkal nehezebb helyzetben VAN.
2017. ápr. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
94%

#21


Kedves 21-es, szerinte, te ezt nem ide akartad írni, mert abszolút nem passzol a témához.

2017. ápr. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
92%
21-s ez a válasz kész :D kár, hogy nem mindenki ismeri, honnan van a szöveg :D
2017. ápr. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 health visitor ***** válasza:
87%
Ne csináljatok már viccet más nyomorából....
2017. ápr. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
88%
Miért emlékeztet erre a kérdésre ez az egész?: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__8027..
2017. ápr. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
94%

Volt pár értelmes válasz, de ha egyik se segít megoldani a helyzetet, akkor szólj az iskolában, hogy segítsenek neked. Gyermekvédelemre van itt szükség. Ha más nem, menjen el családlátogatásra a tanárotok, és mondja meg a szüleidnek, mire van szükséged. Alapvetően mondanám, hogy mindenki kerülhet ilyen helyzetbe, átmeneti lesz, majd javulni fog stb., de az


nagyon nem biztató jel,


hogy ha nyugalmat akarsz, akkor kizavarnak egy pokrócra, és pont azokhoz az emberekhez nem engednek el, akik szeretnek és tudnának segíteni. Itt nagyon nem stimmel valami.


Kiskoromban egy kb. 100 négyzetméteres házban éltünk nyolcan, és meg lehetett oldani a helyzetet.

2017. ápr. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
22%
Jajj, az a kérdés. :DD Megyek, és oda is írom mégegyszer, hogy kicsit írhatna a részletekről...
2017. ápr. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
97%

Itt tudjuk a részleteket, úgyhogy légyszíves, ezt a kérdést ne trollkodjátok szét. :( A linkelt kérdésnek már úgy is mindegy, oda mehet ami a csövön kifér, de ennél a kérdésnél zárjuk ezt le,


mert itt igen is komoly a gond, amit a kérdező szeretne megoldani.

2017. ápr. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
87%
A legnagyobb szobát felezzétek le.
2017. ápr. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
32%
Kolesz a legjobb akkor csak hetvege razos
2017. ápr. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!